Kdo odpustil nevěru a nelitoval

Anonymní
27.5.20 08:58

kdo odpustil a ne

Dobrý den, je tu prosím někdo, kdo odpustil nevěru (ne jednorázovou, ale opakovanou) a nelitoval. Vztah vydržel nebo byl třeba i lepší? A nezachranoval vztah jen kvuli detem, ale kvuli partnerství?
Děkuji za případné příběhy

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
27.5.20 09:54

Bohužel (či naštěstí) hlásím se. Nevěřila bych tomu, ale dali jsme to, posílilo nás to a vztah je teď 1000% lepší - teď je tři roky poté, už i s dětmi. Občas se mi kamarádka diví, že mu věřím, ale já opravdu nemám pochybnosti. Nicméně to stálo hoooodně povídaní a ladění, co nám vyhovuje a nevyhovuje, babrali jsme se v minulosti atd. Takže bych do toho šla jen v případě, že máte oba podobné vize do budoucna, že se nebojíte mluvit o nepříjemných věcech a že při běžných situacích nežárlíte jak blázen. S partnerem-nemluvou je to asi prázdné mlácení do zdi.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
27.5.20 11:46
@Anonymní píše:
Bohužel (či naštěstí) hlásím se. Nevěřila bych tomu, ale dali jsme to, posílilo nás to a vztah je teď 1000% lepší - teď je tři roky poté, už i s dětmi. Občas se mi kamarádka diví, že mu věřím, ale já opravdu nemám pochybnosti. Nicméně to stálo hoooodně povídaní a ladění, co nám vyhovuje a nevyhovuje, babrali jsme se v minulosti atd. Takže bych do toho šla jen v případě, že máte oba podobné vize do budoucna, že se nebojíte mluvit o nepříjemných věcech a že při běžných situacích nežárlíte jak blázen. S partnerem-nemluvou je to asi prázdné mlácení do zdi.

Děkuji moc za příběh, je možné tě nejak kontaktovat a napsat si soukromou zprávu?

• Nahlásit
  • Citovat
13292
27.5.20 11:52

Dobrý den,

abyste si mohly napsat a nemusely se veřejně odhalit, můžeme vám pomoci, když si to budete obě přát, napište nám zprávu a my vás propojíme.

Krásný den

Diana :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.5.20 12:12

@admin dekuji, já bych ráda. Stačí takto nebo mám napsat nekam jinam? Budu čekat na vyjádření od anonymní slunečnice

• Nahlásit
  • Citovat
13292
27.5.20 14:08

Stačí sem, my váš nick vidíme. Počkáme na slunečnici a propojím vás :)

Krásný den

Diana :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.5.20 15:05

Už mi psala adminka, napíšu SZ.

• Nahlásit
  • Citovat
27.5.20 22:48

Ano, je to jako na houpačce jednou úplně skvělý a pak naopak hrozny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.5.20 17:23
@Anonymní píše:
Už mi psala adminka, napíšu SZ.

Nevím, jestli se nekde stala chyba, ale nic mi nedošlo :(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.5.20 07:53

Už! Druhý pokus :)

• Nahlásit
  • Citovat
3
17.6.20 22:39
@Anonymní píše:
Bohužel (či naštěstí) hlásím se. Nevěřila bych tomu, ale dali jsme to, posílilo nás to a vztah je teď 1000% lepší - teď je tři roky poté, už i s dětmi. Občas se mi kamarádka diví, že mu věřím, ale já opravdu nemám pochybnosti. Nicméně to stálo hoooodně povídaní a ladění, co nám vyhovuje a nevyhovuje, babrali jsme se v minulosti atd. Takže bych do toho šla jen v případě, že máte oba podobné vize do budoucna, že se nebojíte mluvit o nepříjemných věcech a že při běžných situacích nežárlíte jak blázen. S partnerem-nemluvou je to asi prázdné mlácení do zdi.

Moc rád jsem si přečetl váš názor.. a snad mi to dalo trochu naději. Po 13ti letech ve vztahu, v době kdy jsem si myslel že jsem nejšťastnějším chlapem pod sluncem, jsem dost drsným způsobem zjistil manželčinu nevěru. Moc rád bych kdyby jsme to překonali.. A já to dokázal zkousnout

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.6.20 22:58

Ano. S důvěrou je to ale běh na dlouhou trať. A není jisté, že to bude dobré. Také ten člověk musí sám chtít se zlepšit. Ne vždy je to možné.

• Nahlásit
  • Citovat
3
17.6.20 23:06
@Anonymní píše:
Ano. S důvěrou je to ale běh na dlouhou trať. A není jisté, že to bude dobré. Také ten člověk musí sám chtít se zlepšit. Ne vždy je to možné.

U mě je to zrovna hodně čerstvé… 3 dny kdy její milenec přišel k nám domů ožralej jako prase řešit to, že se na něj o na vybodla. Tvrdí mi jak si to neodpustí a že se zato nenávidí. Tak moc rád bych ji věřil, že mě miluje a nechce přijít o naší rodinu. Tak hrozně moc rád bych.
Nevěru snad překousnu, ty lži zpětně co si skládám v palici už že sebe nikdy nedostanu. Děkuji za reakci :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
18.6.20 16:57

Copak lži co ti řekla když jsi to nevěděl, ale u mě to jsou ty potom když to nechtěla ukončit a mě tvrdila, že to skončilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.6.20 17:21
@Anonymní píše:
Dobrý den, je tu prosím někdo, kdo odpustil nevěru (ne jednorázovou, ale opakovanou) a nelitoval. Vztah vydržel nebo byl třeba i lepší? A nezachranoval vztah jen kvuli detem, ale kvuli partnerství?
Děkuji za případné příběhy

Milá Anonymní, u nás proběhla nevěra na samém začátku vztahu… vyrovnávala jsem se s tím několik let, ale vztah mi za to stál to nakonec ustát… dnes jsme spolu 14 let, máme pětileté dítě. Zpětně tu zkušenost beru tak, že to byl prostě dozvuk manželova bouřlivého milostného života, jehož jsem já byla tečkou. Od té doby žádné náznaky… po ničem nepátrám, důvěřujeme si… nejsem rozhodně přesvědčená, že by se to nikdy nemohlo opakovat. Jak se říká, příležitost dělá zloděje, ale máme mezi sebou myslím hezký, zdravý vztah, jsme partneři, přátelé, milenci a rodiče, takže jsem si dost jistá v kramflecích :D rozhodně nelituji

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama