Kdo u vás platí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1489 příspěvků 5 inzerátů 21.02.17 08:14
kdo u vás platí?

Ahojky, chci se vás zeptat kdo u vás platí ochranu (pilulky, náplasti, kodnomy..) jestli vy ženy, nebo vaši partneři nebo napul? Znám mnoho párů kde prášky platí muž, kondomy bych pochopila, ale u těch prášků mě to zaráží, já osobně si platím prášky sama, nebo aspon zatím ano, jak je to u vás?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.17 08:16

Prášky jsem si platila sama. Po vysazení kondomy on.

Tichošlápek
Extra třída :D 10488 příspěvků 21.02.17 08:16

Pilulky jsem vždy platila ja - však jsem ten recept hned vyzvedla. Teď používáme jen kondomy a ty si kupuje chlap. Ja se totiž vždy začnu hrozne hihňat a nemůžu nic vybrat

sisk
Ukecaná baba ;) 1772 příspěvků 21.02.17 08:17

@onajeblond prášky sama a když už kondom, tak kupoval on.

Pipet
Generální žvanilka 24116 příspěvků 21.02.17 08:18

Tak my máme peníze dohromady, takže se prostě platí ze stejné „hromádky“ jako bydlení, spoření atd. Úplně na začátku vztahu jsem si tabletky platila asi sama, ale my jsme hodně brzo najeli na ten společný systém (nejdřív jsem nevydělávala já, pak jednu dobu on… nevím, jak bychom to furt přepočítávali).

Borůvka1990
Kelišová 5439 příspěvků 21.02.17 08:20

Když jsem brávala prášky 15-18let, tak sama, pak kondomy (18-19) muž, ale kdybych brala prášky dýl, tak by platil on (poslední asi půl rok (17-18let) mi je většinou platil-už jsme bez sebe nemohli být takže i společné bydlení.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.17 08:20

Když jsme spolu kdysi jen chodili a nebydleli spolu tak jsem si to platila já, když jsme se sestěhovali tak jsme začali mít společnou kasu takže sem brala z toho…

Tunrida
Hvězda diskuse 47890 příspěvků 21.02.17 08:24

Tak pokud nemate spolecne finance, tak nejvic fer by to bylo napul, je to ve prospech vas obou. Pokud mate finance spolecne, melo ny vam to byt jedno.

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1126 příspěvků 21.02.17 08:25

Máme oddělený finance, společný věci se rozpočítávají napůl - kondomy byly společný, takže napůl, teď tělísko půjde taky napůl :lol:

Lekninka91
Extra třída :D 10378 příspěvků 21.02.17 08:25

Prášky jsem si platila sama, kondomy platil ten kdo zrovna cvakal nákup :-D

Mexie
Závislačka 2882 příspěvků 21.02.17 08:30

Máme společný účet takže všechno jde z něj. Když měl účet každý sám tak jsem si je kupovala sama, ale nabizel mi, že mi je bude platit.

Lucajz
Zasloužilá kecalka 959 příspěvků 21.02.17 08:31

Platili jsme napůl, všechno.

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1993 příspěvků 2 inzeráty 21.02.17 08:32

Finance mame oddelene, ale nikdy jsme neresili drobnosti jako kondomy… Kdo mel proste cestu do drogerie, tak neco vzal. HA jsem nikdy nebrala.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 21.02.17 08:39

@onajeblond chlap si zaplatil sterilizaci :lol: dřív jsem si pilule cvakala sama, nikdy jsem neřešila kdo co…

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33814 příspěvků 21.02.17 08:47

Účet máme společný a neřešíme kdo co zaplatí ;)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >