Reklama

Společné soužití

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.17 21:22
Společné soužití

Jak bych začala asi tak že mám tři měsíce do PORODU! OTEC DÍTĚTE nežijeme společně ve společné domácnosti. On žije mimo a já mimo u svých rodičů. Dal mé rodině slovo že se do BŘEZNA 2017 o mně z miminkem postará a najde vhodné řešení společné bydlení, ale z toho sešlo :( našla jsem byt bez kauce a realitní kanceláře ihned k NASTĚHOVANÍ!!! a otec dítěte souhlasil všechno a pak přišel z tím že by šel platově dolu tak se nestěhuje :zed: že si mám jít bydlet sama do toho bytu a on bude 2. týdny u sebe kde žije a já v tom novém bytě bez něj 2 týdny a bude jen dojíždět na 14. dní a pak zase zpět k sobě. Což mi přijde velice nereálné a on mi řekl že sem dospělá at se rozhodnu :pocitac: a že jestli se mi nelibí nechá si vyměřit kolik mi má platit alimenty :poblion: a on bude z dítetem co 14 dní a bude si jí brát. Jak vám to příjde??? a z jeho strany nemá peníze na to aby zajistil bydlení a mohli sme společně žít sem zoufala. Mněl dokonce přijet za mnou a místo toho řekl že si to ještě promyslí!!! a nekomunikuje semnou vůbec a nechce nic moc kolem toho řešit mi příjde!!! co mi DOPORUČUJETE!!!sama :nevim: Jak se mám k té situaci postavit.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2293 příspěvků 20.02.17 21:25

Tak snad mas penize i ty, ne? Jak sis to udelala tak to mas, za vyber otce sveho ditete nemuze nikdo jiny nez ty, nikdo ti ho mezi nohy nenarval :nevim: holt, budes se muset postarat, sama, s rodicema, dle svych moznosti. Alimenty na sebe plus na dite a bude to boj.

Příspěvek upraven 20.02.17 v 21:30

Barbucha3
Ukecaná baba ;) 1183 příspěvků 20.02.17 21:26

Ubohé jednání přítele :poblion:
Asi bych se nikam nestěhovala, hlavně ne teď před porodem, dal slovo, že se postará, nestará se, ještě mluví o alimentech. Jestli to takhle půjde dál, tak máš lepší zůstat v klidu u rodičů. Pak uvidíš, třeba se sebere nebo taky ne. Nekomplikuj si to teď, ať se snaží on, ale nevypadá, že by o to stál. :nevim:

pannda
Kelišová 6473 příspěvků 31 inzerátů 20.02.17 21:28

To je mi líto, ale připadne mi, že tvůj přítel ti naznačuje, abys s ním už nepočítala. Zkrátka se zbaběle vykrucuje. Asi bych si nechala vyměřit alimenty, a upnula se více na to, že dítě budeš vychovávat sama.

mamina89
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 20.02.17 21:29

Asi bych nechtěla zit s člověkem, který o to nestojí. Respektive urcite bych nechtěla! Zůstala bych u rodičů a bud by se vzpamatoval a nebo bych se.na něj vyprdla :pankac:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.17 21:30

@Barbucha3 Nechce ani změnu zaměstnání nic nechce proto udělat jen dává ultimáta :zed: a nestaví se k tomu a vyhýbá se tomu celkově to nechce ani řešit! Mám pocit že nás tolik nemiluje když se tak k tomu staví :,( přeci kdyby nás miloval udělal by maximum aby mohl s námi trávit čas a ne žít tak odděleně 8o

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.17 21:33

@pannda To dodal že to tak funguje v jiných rodinách proč by to nemohlo fungovat u nás ale nedokážu si představit že by žil mimo nás cca 90 km od nás a viděli ho jen v měsíci 2 týdny a tím by to končilo a tak by byl náš vztah založen :zed: :,( to není vztah ani rodinný život přeci :think: :nevim:

truelly
Závislačka 2644 příspěvků 20.02.17 21:33

Zoufalá situace…proto tu často radím vysazovat antikoncepci až po svatbě, kdy předpokládám, že už je bydlení, finance a práce vyřešeny.
Mít spolu dítě aniž spolu bydlíte, aniž víte, že se nepozabíjíte po prvních společných měsících?
Blázni jste oba…vlastně Ty větší žes to dopustila.

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2293 příspěvků 20.02.17 21:34
@Anonymní píše:
@Barbucha3 Nechce ani změnu zaměstnání nic nechce proto udělat jen dává ultimáta :zed: a nestaví se k tomu a vyhýbá se tomu celkově to nechce ani řešit! Mám pocit že nás tolik nemiluje když se tak k tomu staví :,( přeci kdyby nás miloval udělal by maximum aby mohl s námi trávit čas a ne žít tak odděleně 8o

Jo, asi si to rozmyslel, to se obcas stava, hlavne pri nedozralych rozhodnutich… :nevim: donutit ho chtit ale nemuzes.

pannda
Kelišová 6473 příspěvků 31 inzerátů 20.02.17 21:37
@Anonymní píše:
@pannda To dodal že to tak funguje v jiných rodinách proč by to nemohlo fungovat u nás ale nedokážu si představit že by žil mimo nás cca 90 km od nás a viděli ho jen v měsíci 2 týdny a tím by to končilo a tak by byl náš vztah založen :zed: :,( to není vztah ani rodinný život přeci :think: :nevim:

Fungovat může, ale musí to vyhovovat oběma, ne jenom jemu. Obzvlášt ted, když potřebuješ a budeš potřebovat jeho oporu. Nezlob se na mě, tohle není člověk na rodinný život, zřejmě bych si opatřila výměru alimentů a jeho pustila k vodě.

Barbucha3
Ukecaná baba ;) 1183 příspěvků 20.02.17 21:41
@Anonymní píše:
@Barbucha3 Nechce ani změnu zaměstnání nic nechce proto udělat jen dává ultimáta :zed: a nestaví se k tomu a vyhýbá se tomu celkově to nechce ani řešit! Mám pocit že nás tolik nemiluje když se tak k tomu staví :,( přeci kdyby nás miloval udělal by maximum aby mohl s námi trávit čas a ne žít tak odděleně 8o

Nestresuj se tím. Zatím bych zůstala u rodičů, buď se k tomu postaví normálně a začne fungovat a nebo nazdar. Buď ráda, že máš, kde bydlet a nemusíš řešit sama byt. A s ním spíš nepočítej, vypadá, že z toho chce vybruslit, takový otec by za to stejně nestál. :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.17 21:41

@pannda hrozně mně to bolí mám rizikové těhotenství a pořád nemám klidu :,( a ještě on moc dobře ví že nemá ani korunu aby sehnal u sebe bydlení. A já bydlení sehnala všechno a nechce nic proto udělat ani změnu :think: :zed: :,(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.17 21:43

@Barbucha3 Opravdu nemám slov na to celkově mně to vzalo a i to jak se k tomu staví nechápu proč tak najednou náhle změnil do hlavy mu nevidím :think: :,(

Barbucha3
Ukecaná baba ;) 1183 příspěvků 20.02.17 21:47
@Anonymní píše:
@Barbucha3 Opravdu nemám slov na to celkově mně to vzalo a i to jak se k tomu staví nechápu proč tak najednou náhle změnil do hlavy mu nevidím :think: :,(

Třeba se prostě jen vyděsil, i když takové chování prostě není to, co by jsi měla před porodem chtít. To by muselo být sakra zatmění, které by žehlil dlouho. Nevím, jak dlouho jste spolu, a ani jak jste staří, ale nehrň se do ničeho bez jistoty, natož s někým takovým. A buď v klidu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.17 21:51

@Barbucha3 Těžko říct je mladý má 26 let a staví se k tomu takhle ani nechce změnu původně chtěl a pak najednou z ničeho nic už nic nechce :zed: :nevim: :,( a mně by nechal i tak klidně u rodičů a že bude dojíždět a tak on řeší tu situaci a tím že neráguje a má to na háku mně to vytáčí a dost!!! Opravdu nepříjde ti to sobecké chování?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Novinářky potvrdily, že žádní sirotci neexistují, arabista jejich hledání nechápe

Reportérka České televize Markéta Kutilová odjela do Libanonu, aby zjistila,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama