Společné soužití

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.17 21:22
Společné soužití

Jak bych začala asi tak že mám tři měsíce do PORODU! OTEC DÍTĚTE nežijeme společně ve společné domácnosti. On žije mimo a já mimo u svých rodičů. Dal mé rodině slovo že se do BŘEZNA 2017 o mně z miminkem postará a najde vhodné řešení společné bydlení, ale z toho sešlo :( našla jsem byt bez kauce a realitní kanceláře ihned k NASTĚHOVANÍ!!! a otec dítěte souhlasil všechno a pak přišel z tím že by šel platově dolu tak se nestěhuje :zed: že si mám jít bydlet sama do toho bytu a on bude 2. týdny u sebe kde žije a já v tom novém bytě bez něj 2 týdny a bude jen dojíždět na 14. dní a pak zase zpět k sobě. Což mi přijde velice nereálné a on mi řekl že sem dospělá at se rozhodnu :pocitac: a že jestli se mi nelibí nechá si vyměřit kolik mi má platit alimenty :poblion: a on bude z dítetem co 14 dní a bude si jí brát. Jak vám to příjde??? a z jeho strany nemá peníze na to aby zajistil bydlení a mohli sme společně žít sem zoufala. Mněl dokonce přijet za mnou a místo toho řekl že si to ještě promyslí!!! a nekomunikuje semnou vůbec a nechce nic moc kolem toho řešit mi příjde!!! co mi DOPORUČUJETE!!!sama :nevim: Jak se mám k té situaci postavit.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
 
Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2327 příspěvků 20.02.17 21:25

Tak snad mas penize i ty, ne? Jak sis to udelala tak to mas, za vyber otce sveho ditete nemuze nikdo jiny nez ty, nikdo ti ho mezi nohy nenarval :nevim: holt, budes se muset postarat, sama, s rodicema, dle svych moznosti. Alimenty na sebe plus na dite a bude to boj.

Příspěvek upraven 20.02.17 v 21:30

 
Barbucha3
Ukecaná baba ;) 1183 příspěvků 20.02.17 21:26

Ubohé jednání přítele :poblion:
Asi bych se nikam nestěhovala, hlavně ne teď před porodem, dal slovo, že se postará, nestará se, ještě mluví o alimentech. Jestli to takhle půjde dál, tak máš lepší zůstat v klidu u rodičů. Pak uvidíš, třeba se sebere nebo taky ne. Nekomplikuj si to teď, ať se snaží on, ale nevypadá, že by o to stál. :nevim:

 
pannda
Kelišová 6598 příspěvků 35 inzerátů 20.02.17 21:28

To je mi líto, ale připadne mi, že tvůj přítel ti naznačuje, abys s ním už nepočítala. Zkrátka se zbaběle vykrucuje. Asi bych si nechala vyměřit alimenty, a upnula se více na to, že dítě budeš vychovávat sama.

 
mamina89
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 20.02.17 21:29

Asi bych nechtěla zit s člověkem, který o to nestojí. Respektive urcite bych nechtěla! Zůstala bych u rodičů a bud by se vzpamatoval a nebo bych se.na něj vyprdla :pankac:

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.17 21:30

@Barbucha3 Nechce ani změnu zaměstnání nic nechce proto udělat jen dává ultimáta :zed: a nestaví se k tomu a vyhýbá se tomu celkově to nechce ani řešit! Mám pocit že nás tolik nemiluje když se tak k tomu staví :,( přeci kdyby nás miloval udělal by maximum aby mohl s námi trávit čas a ne žít tak odděleně 8o

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.17 21:33

@pannda To dodal že to tak funguje v jiných rodinách proč by to nemohlo fungovat u nás ale nedokážu si představit že by žil mimo nás cca 90 km od nás a viděli ho jen v měsíci 2 týdny a tím by to končilo a tak by byl náš vztah založen :zed: :,( to není vztah ani rodinný život přeci :think: :nevim:

 
truelly
Závislačka 2775 příspěvků 20.02.17 21:33

Zoufalá situace…proto tu často radím vysazovat antikoncepci až po svatbě, kdy předpokládám, že už je bydlení, finance a práce vyřešeny.
Mít spolu dítě aniž spolu bydlíte, aniž víte, že se nepozabíjíte po prvních společných měsících?
Blázni jste oba…vlastně Ty větší žes to dopustila.

 
Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2327 příspěvků 20.02.17 21:34
@Anonymní píše:
@Barbucha3 Nechce ani změnu zaměstnání nic nechce proto udělat jen dává ultimáta :zed: a nestaví se k tomu a vyhýbá se tomu celkově to nechce ani řešit! Mám pocit že nás tolik nemiluje když se tak k tomu staví :,( přeci kdyby nás miloval udělal by maximum aby mohl s námi trávit čas a ne žít tak odděleně 8o

Jo, asi si to rozmyslel, to se obcas stava, hlavne pri nedozralych rozhodnutich… :nevim: donutit ho chtit ale nemuzes.

 
pannda
Kelišová 6598 příspěvků 35 inzerátů 20.02.17 21:37
@Anonymní píše:
@pannda To dodal že to tak funguje v jiných rodinách proč by to nemohlo fungovat u nás ale nedokážu si představit že by žil mimo nás cca 90 km od nás a viděli ho jen v měsíci 2 týdny a tím by to končilo a tak by byl náš vztah založen :zed: :,( to není vztah ani rodinný život přeci :think: :nevim:

Fungovat může, ale musí to vyhovovat oběma, ne jenom jemu. Obzvlášt ted, když potřebuješ a budeš potřebovat jeho oporu. Nezlob se na mě, tohle není člověk na rodinný život, zřejmě bych si opatřila výměru alimentů a jeho pustila k vodě.

 
Barbucha3
Ukecaná baba ;) 1183 příspěvků 20.02.17 21:41
@Anonymní píše:
@Barbucha3 Nechce ani změnu zaměstnání nic nechce proto udělat jen dává ultimáta :zed: a nestaví se k tomu a vyhýbá se tomu celkově to nechce ani řešit! Mám pocit že nás tolik nemiluje když se tak k tomu staví :,( přeci kdyby nás miloval udělal by maximum aby mohl s námi trávit čas a ne žít tak odděleně 8o

Nestresuj se tím. Zatím bych zůstala u rodičů, buď se k tomu postaví normálně a začne fungovat a nebo nazdar. Buď ráda, že máš, kde bydlet a nemusíš řešit sama byt. A s ním spíš nepočítej, vypadá, že z toho chce vybruslit, takový otec by za to stejně nestál. :kytka:

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.17 21:41

@pannda hrozně mně to bolí mám rizikové těhotenství a pořád nemám klidu :,( a ještě on moc dobře ví že nemá ani korunu aby sehnal u sebe bydlení. A já bydlení sehnala všechno a nechce nic proto udělat ani změnu :think: :zed: :,(

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.17 21:43

@Barbucha3 Opravdu nemám slov na to celkově mně to vzalo a i to jak se k tomu staví nechápu proč tak najednou náhle změnil do hlavy mu nevidím :think: :,(

 
Barbucha3
Ukecaná baba ;) 1183 příspěvků 20.02.17 21:47
@Anonymní píše:
@Barbucha3 Opravdu nemám slov na to celkově mně to vzalo a i to jak se k tomu staví nechápu proč tak najednou náhle změnil do hlavy mu nevidím :think: :,(

Třeba se prostě jen vyděsil, i když takové chování prostě není to, co by jsi měla před porodem chtít. To by muselo být sakra zatmění, které by žehlil dlouho. Nevím, jak dlouho jste spolu, a ani jak jste staří, ale nehrň se do ničeho bez jistoty, natož s někým takovým. A buď v klidu.

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.17 21:51

@Barbucha3 Těžko říct je mladý má 26 let a staví se k tomu takhle ani nechce změnu původně chtěl a pak najednou z ničeho nic už nic nechce :zed: :nevim: :,( a mně by nechal i tak klidně u rodičů a že bude dojíždět a tak on řeší tu situaci a tím že neráguje a má to na háku mně to vytáčí a dost!!! Opravdu nepříjde ti to sobecké chování?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Dle reportáže seznamu se Babiš ml. hledá už druhý rok, loni byl otci na svatbě

Měl se bát svého otce, jeho otec chtěl, aby zmizel, nevědělo se, kde je,... číst dále >

Z gay pornoherce sportovcem! Filip Trojovský z Big Brothera se změnil k nepoznání

Jistě si pamatujete Filipa Trojovského (36) z reality show Big Brother. Tehdy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >