Kdy a jak zasít semena špenátu?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
96
6.3.14 19:18

Meloun dávám normálně na záhon už druhým rokem a vyrostli nám.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
96
7.3.14 08:42

@BaraF Dáváte do skleníku nebo na záhon ven?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2724
7.3.14 08:44

Všechno ven, na skleník ani pařeniště jsme se ještě nezmohli (hlavně to nemáme čas obsluhovat).

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
96
7.3.14 09:06

@BaraF já právě také ještě nemám, ale někdy bych ho chtěla pořídit. ještě se chci zeptat, špenát budete už také dávat teď?, právě že mi tu psali až tak v dubnu, ale slyšela jsem, že by se mohl dávat už teď, tak nevím, a jak se o něj staráte, jen zasadíte a roste sám, nebo se musí nějak opečovávat :)?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2724
7.3.14 10:09

Už zítra. Po letošní super zimě je letošní březen jako půlka května v jiných letech, a jestli zmrzne, tak až roztaje tak doroste a kdyby ne, koupíme další pytlík semínek. Špenát by to měl dát i s trochou sněhu, ten mangold snad taky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Party Time spotřebiče

  • (4.8) + 30 recenzí

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Turbo 3v1

  • (4.8) + 10 recenzí

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný