Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Meloun dávám normálně na záhon už druhým rokem a vyrostli nám.
Všechno ven, na skleník ani pařeniště jsme se ještě nezmohli (hlavně to nemáme čas obsluhovat).
@BaraF já právě také ještě nemám, ale někdy bych ho chtěla pořídit. ještě se chci zeptat, špenát budete už také dávat teď?, právě že mi tu psali až tak v dubnu, ale slyšela jsem, že by se mohl dávat už teď, tak nevím, a jak se o něj staráte, jen zasadíte a roste sám, nebo se musí nějak opečovávat
?
Už zítra. Po letošní super zimě je letošní březen jako půlka května v jiných letech, a jestli zmrzne, tak až roztaje tak doroste a kdyby ne, koupíme další pytlík semínek. Špenát by to měl dát i s trochou sněhu, ten mangold snad taky.