Kdy by mi mohlo začít růst břicho?

Anonymní
29.12.20 10:38

Kdy by mi mohlo začít růst břicho?

Ahoj, pokud mám ploché břicho, kdy na mě půjde těhotenství vidět? :kytka:
Prosím o zachování anonymu, mám tady známé a nepotřebuji aby viděli že se na tohle ptám :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
319
29.12.20 10:39
@Anonymní píše:
Ahoj, pokud mám ploché břicho, kdy na mě půjde těhotenství vidět? :kytka:
Prosím o zachování anonymu, mám tady známé a nepotřebuji aby viděli že se na tohle ptám :palec:

Na to ti nikdo neodpoví. Je to fakt individuální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
651
29.12.20 10:42

Někdy mezi 8. a 30. týdnem… to fakt nikdo neví. Na mne první těhotenství bylo vidět až někdy kolem 25. týdne. Druhé už od 15 tt asi a třetí snad hned, už v 9 tt se mě lidé ptali. Ploché břicho jsem měla na začátku všech tří těhotenství. Ploché Ale neznamená pevné, na tom záleží víc. A taky na spoustě jiných různých faktorů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20581
29.12.20 10:44

Tezko rict, na me az tak 6.-7. mesic. Záleží jak ho mas zpevnene, ploche neznamena pekac buchet, cim vic jsi vymakana, tim dyl budes mit bricho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
329
29.12.20 10:57

Je to strašně individuální. Když si vezmu správné oblečení, tak to na mě nikdo nepozná a jsem 21. týden, druhé těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
673
29.12.20 11:11

Na me bylo tehotenstvi videt okamzite, prvni dite, bricho jsem mela pevne svalnate, ale ne prehnane. Uz v den zmeskane menstruace jsem mela podbrisek podivne nafoukly a bylo mi neprijemne mit leginy s pevnou gumou. Bricho narostlo do takovych rozmeru, ze vypadam ze cekam dvojcata a uz 27. Tyden si lide mysleli, ze jsem pred terminem :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10991
29.12.20 11:12

Kamarádka měla v práci kolegyni, holka, že by se mohla svlíkat za bičem. Nebylo na ní vidět nic. Až na konci šestého měsíce jí přes noc vyrostl na břiše kopačák :) Na zbytku těla nic, až do porodu.

Je to fakt různý…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52461
29.12.20 11:14

Obvykle někdy mezi 7. týdnem a 7. měsícem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1818
29.12.20 11:41

Až v něm vyroste mimino tak logicky vyroste i břicho 8) Tohle je zas diskuze…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.12.20 12:20

U prvního jsem neměla žádné břicho až do konce. Prý jsem měla hlubokou pánev a malého schovaného v ní. 2 dny před porodem mě vyděsila doktorka, že mám to břicho strašně malé a že jsem určitě kuřačka a proto je dítě malé. :roll: Přitom nekouřím. A pak mi ještě nevěřili při příjmu, že jsem přijela k porodu :mrgreen: Ale malý měl skoro 3 kila, takže žádný prcek. A u druhého jsem ještě neměla v ruce ani pozitivní test a už jsem měla pupek :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
3095
29.12.20 12:22

Nedivím se, že takový dotaz dáváš anonymně. Bacha, ať tě někdo nepozná :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3209
29.12.20 13:14

Většinou tak konec 4m. Ale kamarádky se začátkem 8m když se v práci loucila ptali kam jde jinam, tak rikala, ze na mateřskou… no nechtělo věřit :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
29.12.20 13:24

Čekám čtvrtý, jsem 21 TT a oznámili jsme to teď na vánoce rodině a kamarádům. V práci to budu říkat v lednu. Nikdo si nevšiml, ale cca od 16 TT nosím volnější mikiny nebo košile, už by to v úplném triků bylo poznat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
406
29.12.20 13:40

Při prvním jsem to dokázala schovat ještě v 8. měsíci. Když jsem šla rodit, sestřička si myslela, že jdu na screening ve 20tt 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24887
29.12.20 14:04

Těžko říct. Já jsem byla vždycky spíš oplacanejsi. A první těhotenství bylo vidět tak od 20-22 tt. Viditelné vyloženě těhotenské bříško jsem měla obvykle až ve 3 trimestru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat