Bolest poševních svalů na konci těhotenství

659
28.12.20 21:23

Bolest poševních svalů na konci těhotenství

Ahoj, mam takovy dotaz, zda tohle nekdo mel, nic jsem na celem internetu nenasla. Uz tak cca dva tydny me boli posevni svaly, jsem 38tt, a je to cim dal tim horsi, staci abych stala na jedne noze, dala silou nohy k sobe nebo naopak od sebe, kdyz se predklonim, boli to i pri chuzi. Proste jako namozene svalstvo. Dnes jsem to rekla doktorovi v poradne a ten na me koukal dost divne, potom me vysetril a rekl jen, ze citi, ze jsou svaly ztuhle, jinak nerekl co to znamena nebo jestli je to normalni.
K tomu me dnes vydesil vysledek ctg, kde mame napsano, ze byla jedna kratka descelerace ozev na 90/min, to jsem si precetla az v nalezu, kdyz jsem byla venku z nemocnice, doktor k tomu opet nic nerekl. Ma s tim nekdo zkusenosti? Dekuji za odpovedi. Mozna plasim, ale jsem prvorodicka :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
61712
28.12.20 21:50

Je to běžné, já posledních apr týdnu sotva lezla a přesně jak píšeš, pocit namozenych svalů.. Strašný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9008
28.12.20 21:51

Poslední měsíc mě bolelo celý spodek - to je normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
659
28.12.20 22:26

Tak to jsem rada, ze nejsem jedina, doktor se tvaril jako kdyby to slysel poprve :D uz bych chtela porodit, je to narocny, ale podle nalezu si pry jeste par tydnu pockam :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4144
28.12.20 22:36

Myslíš jako pánevní dno? Já to měla jako namožené také, ale myslela jsem si že je to z toho jak tam to dítě hlavou tlačí. Když jsem měla kontrakce tak mě to právě šlo do zad a pánevního dna jako křečovitá bolesti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
659
28.12.20 22:41

@Leviatan presne tak to myslim, a poslicky mam taky do zad do krize, ale tohle je vylozene namozene svalstvo. Je fakt, ze dneska doktor rikal, ze hlavicku uz citi, ze tam tlaci, tak mozna je to opravdu tim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SAJ
7561
28.12.20 22:49
@Markétka111 píše:
Ahoj, mam takovy dotaz, zda tohle nekdo mel, nic jsem na celem internetu nenasla. Uz tak cca dva tydny me boli posevni svaly, jsem 38tt, a je to cim dal tim horsi, staci abych stala na jedne noze, dala silou nohy k sobe nebo naopak od sebe, kdyz se predklonim, boli to i pri chuzi. Proste jako namozene svalstvo. Dnes jsem to rekla doktorovi v poradne a ten na me koukal dost divne, potom me vysetril a rekl jen, ze citi, ze jsou svaly ztuhle, jinak nerekl co to znamena nebo jestli je to normalni.
K tomu me dnes vydesil vysledek ctg, kde mame napsano, ze byla jedna kratka descelerace ozev na 90/min, to jsem si precetla az v nalezu, kdyz jsem byla venku z nemocnice, doktor k tomu opet nic nerekl. Ma s tim nekdo zkusenosti? Dekuji za odpovedi. Mozna plasim, ale jsem prvorodicka :zed:

Měla jsem to tak u všech tří těhotenství. :mavam: Pokaždé jako kdybych zhřešila s celou čtvrtí. :mrgreen: Hodně lidnatou čtvrtí. ;)

Držím palce, ať je vylodění miminka co nejpohodovější a úplně bez komplikací. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4144
28.12.20 23:10

@Markétka111 určitě. Vzpomínám si na to že jsem to měla také jako namožené 😊 Některé maminky se ke konci bojí že mají pocit že to dítě snad vypadne :D

Tak přeji klidný a rychlý porod :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
659
28.12.20 23:13

Dekuji za reakce, jsem hned klidnejsi :) snad uz to bude brzy, mam pocit, ze se od pasu dolu rozpadnu :lol: Vsecko me boli :)
Dekuju za prani, snad bude vse v poradku a dockame se drobecka :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
286
29.12.20 07:36

Mě to bolelo ještě asi půl roku po porodu, hlavně v době ms :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.12.20 17:44

Ja mam to same pri pri kazde MS prvni a druhy den. U prvnich 3 tehotenstvi si tohle nevybavuju, ale ted u ctvrteho uz od 26. tydne. Je to silene, skoro se nemuzu pohnout, k tomu mam od zhruba stejneho tydne temer permanentne tuhe bricho, nastesti CS 0. A se 3 malymi detmi se fakt blbe odpociva :D Ted jsem v 32. tt a doufam, ze porodim v 37. :D

• Citovat
  • Nahlásit
18582
30.12.20 17:51
@Markétka111 píše:
Dekuji za reakce, jsem hned klidnejsi :) snad uz to bude brzy, mam pocit, ze se od pasu dolu rozpadnu :lol: Vsecko me boli :)
Dekuju za prani, snad bude vse v poradku a dockame se drobecka :srdce:

je to normální a běžné, akorát nechápu, proč stojíš na jedné noze?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat