Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Ahojky holky. Chci se vás zeptat kdy jste poprvé jako prvorodičky začali cítit pohyby? Já jsem v 18.tt.. Už semtam něco cítím, takové jako šimrání.. A někdy to i trošku zabolí. Ale už se těším až to ucítím pořádně
![]()
Myslím, že v 22.tt, placenta byla vpředu.
Příspěvek upraven 16.12.20 v 23:16
Až později, někdy 24-25tt. Placenta vpředu to dost izolovala
Ja tak 17tt, ale záleží na poloze placenty, jak mas aktivni dite, kolik tuku mas treba na brise atak.
@Kriss Tina dobrý den.. No nepatřím zrovna mezi hubené.. ![]()
Mám taky nízko uloženou placentu a prý jsou ty pohyby kvůli tomu utlumené ![]()
18-19tt. U druhého dítěte 14-15tt první náznaky a 16tt s jistotou. A jinak, kolem 32-33tt mě to kopání dost přestalo bavit ![]()
V 18 tt, bylo to naprosto úžasný, jak o sobě dala prvně vědět. Jen mě lehce zasimralo v břiše. Chlapi jsou ochuzeni o tolik věcí…
)
Určitě až po 20tt více. Pořádně až snad kolem 25tt. Placená vepředu.
19+0. A byl rovnou pěkný kopaneček. Při cvičení jógy. Asi se mu nelíbila pozice ![]()