Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
@lluuccaa syn byl na odstraneni nosni mandle v rijnu- v listopadu mel nestovice, v prosinci nabeh na zapal plic a od ledna resime ucho kazdych 14 dni…takze ani operace nepomohla, ted zbyvaji jen ty trubicky…a to jsem si myslela, ze po operaci bude lip, vydrzelo to par tydnu ![]()
Fáákt jo? a cojsou to ty trubičky? ty mají odvádět ten hnis? něco jsem o nich slyšela, ale už jsem to dál nějak neřešila. Tééda, to mě mrzí. Držím vám palečky