Kdy jste vyrostli z opakovaných zánětů středouší?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
9394
8.3.15 18:07

@lluuccaa syn byl na odstraneni nosni mandle v rijnu- v listopadu mel nestovice, v prosinci nabeh na zapal plic a od ledna resime ucho kazdych 14 dni…takze ani operace nepomohla, ted zbyvaji jen ty trubicky…a to jsem si myslela, ze po operaci bude lip, vydrzelo to par tydnu :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
386
8.3.15 23:17

Fáákt jo? a cojsou to ty trubičky? ty mají odvádět ten hnis? něco jsem o nich slyšela, ale už jsem to dál nějak neřešila. Tééda, to mě mrzí. Držím vám palečky

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

GS Mamavit Prefolin + DHA

  • (4.5) + 41 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek