Kdy očekávat ms?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.07.19 14:27
Kdy očekávat ms?

Zdravím - prosím anonym, jsou tu známí a nevědí, že chceme další mimčo.

Mám roční dcerku (ta se nám povedla ihned první měsíc po vysazení), koncem května jsem vysadila HA - tu jsem brala od konce 6nedělí. S Ha jsem měla ms pravidelnou, tj. 21dní prášky, 3.den jsem to dostala a trvala cca 5dní. Nyní nevím, kdy s tím počítat. Podle průměrného cyklu se má dostavit 13.7., ale po vysazení prášků to může být kdykoliv.

Chci se zeptat, kdy byste ms tak očekávaly s zároveň kdy vyjde pozitivní tt před očekávanou ms?

Reakce:
Kamkam
Ukecaná baba ;) 1549 příspěvků 07.07.19 15:06

Vzpomínáš si na svoje cykly před tím, než jsi začala zobat hormony? Takhle nějak by to teoreticky mohlo být.
Ale sama sis odpověděla, po vysazení prášků to může být kdykoliv. :nevim: léta, prášky, těhotenství, porod, prášky…

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1549 příspěvků 07.07.19 15:09

Začala bych něco koumat asi po 35 dnech třeba… První cyklus po vysazení ha mi trval tak nějak. 35 nebo 38… No zkrátka takhle nějak už mi to přijde dlouho a zkusila bych i ten test. Teda za předpokladu, že bych nevěděla, kdy je ovulace. :palec:

beruska9
Extra třída :D 11311 příspěvků 07.07.19 15:25

Po vysazeni fakt nikdy nevis :nevim: Teoreticky ma cenu neco cekat po tech 28-30 dnech, ale zaruka veskera zadna :nevim:
K druhe casti - citlivejsi testy umi ukazat tehotenstvi cca 10 dnu po ovulaci, teoreticky pri predpokladu 28 denniho cyklu s ovulaci uprostred nekde 4 dny pred ocekavanou ms, jenze to je vsechno jen teorie. Prakticky kdyz jsi tesne po vysazeni HA a nevis kdy (a jestli vubec) ovulujes, tak jsou to jen odhady :nevim:

Váš příspěvek
Reklama