Kdy zavést večeře?

7.9.20 07:24

Kdy zavést večeře

Ahoj :)
Mám dceru (9 měsíců)… Donedávna měla před spaním 240 ml mlíka a budila se jednou v noci. Spát chodí ve 20 hodin. Pár dní dostává kupované večeře pro mimina v 18:30 a pak přes spaním 210 ml mlíka. Budí se ale dřív než když byla jen na mléku, ráno nevydrží tak dlouho spát, dneska v posteli kvičí už od 6. Nepláče, ale kňourá, vůbec nevím proč, jestli už ji roste zub nebo co. Myslela jsem, že po zavedení večeře bude dítě líp spát, ideálně celou noc :D co dělám špatně? Děkuji :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
163
7.9.20 07:25

Jednou v noci? To je sen. Já k 8mi měsíční vstávám co dvě hodiny… :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.9.20 07:28

Jen na krmení…jinak když vypadne dudlík nebo se šprajcne v rohu postýlky tak taky vstávám :think: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1064
7.9.20 07:29

Myslím, že nic. Syn v 8 měsících dostává večeři v 19h, ve 20.30 mlíčko na spaní a spí do pěti, chce další mléko a spí asi do sedmi. Potom kolem 8.30 snídá

Myslím, že se ti budí úplně normálně, nic není špatně :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4787
7.9.20 07:38

Buď ráda že se budi na mlíko jen 1×. Já vstávám celou noc… A pak ještě čekám než madam usne :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24967
7.9.20 07:59

Máme večeři, v noci dvakrát mlíko a stejně vstává v 6 :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13399
7.9.20 08:25

Ja kojila a dcera se budila co 2hodiny, i když měla večeři.. takze buzeni 1× za noc je luxus :jazyk:
Zkus dat k veceri treba hustou zeleninovou polevku, ta se dobre travi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18926
7.9.20 08:37

To ti spi hodne dobre, kdyz se vzbudi jednou. Bud rada. Našemu je 16 měsíců a většinou se jednou za noc vzbudi taky a ja si to pochvaluju jak krasne spinka :mrgreen: a kdyz deti dam spat v 8 vecer, tak mi taky vstavaji brzo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27647
7.9.20 09:04
@AgataKorou1 píše:
Ahoj :)
Mám dceru (9 měsíců)… Donedávna měla před spaním 240 ml mlíka a budila se jednou v noci. Spát chodí ve 20 hodin. Pár dní dostává kupované večeře pro mimina v 18:30 a pak přes spaním 210 ml mlíka. Budí se ale dřív než když byla jen na mléku, ráno nevydrží tak dlouho spát, dneska v posteli kvičí už od 6. Nepláče, ale kňourá, vůbec nevím proč, jestli už ji roste zub nebo co. Myslela jsem, že po zavedení večeře bude dítě líp spát, ideálně celou noc :D co dělám špatně? Děkuji :hug:

Syn mi vstával i v 5. Teď vstává v šest obvykle. A to je mu skoro 6. Zvykej si ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
14.9.20 19:36

Me dite 8m, vstava 6-10×, večeří a pak kojím a kojim.. 1× za noc? To je naprostá pohádka!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama