Kendamil - kde seženu a jaký?

40
2.1.21 09:04

Kendamil kde seženu a jaký?

Zdravím, holky chtěla bych se zeptat. Jsem vyslána kamarádce v karanténě koupit UM. Zatím žádné nekupovala a kojila. Teď má pocit že miminku její mléko nestačí. Chtěla by značku Kendamil. Mám teda teď otázky na vás- je lepší Organic, nebo to klasické? A případně kde seženu? U nás v lékárně Benu nemají. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3505
2.1.21 09:13

Kupuju klasický a kupuju ho na Mallu, na Alze, na Rohlíku, v DrMax, nebo v DMku, kdekoliv ho mají v akci. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
821
2.1.21 09:28

Kupuju taky klasický a kupuju na ne netu podle akce. U nas ve meste ma i pani v jednom v obchode s kojeneckymi potrebami a v lekarne jsem ho taky videla. @Lychee13 už mají i v DM? U nas maji zatim jen kase (asi mesic nove, ale UM jsem jestě nevidela)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
625
2.1.21 10:25

Jestli potrebujes okamzite, tak maji v DM, to obycejny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1110
2.1.21 10:31
@Euforia píše:
Jestli potrebujes okamzite, tak maji v DM, to obycejny

V Maxovi maji taky v lekarnach. Ale taky jen obyc myslim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3505
2.1.21 10:33

@fíkofka Kupovala jsem ho tam tak před 14 dny, ale ten klasický. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
99
2.1.21 10:51

Odkud jsi? Ptám se proto, ze bych věnovala na vyzkoušení, zbylo nám tak 1/4 z balení a už nevyužijeme, jednak proto, ze nakonec plnně kojime a navíc synovi vůbec nesedlo. Myslím si, ze je to jedno z nejlepších UM, je z plnotucneho mléka a chutná jako smetanka. Ale prave to bylo kamen úrazu, synka z nej děsně palila zaha a blinkal kyselé stavy jako z ničeho, bylo na nej příliš tucne. Ostatní UM, co jsme za tu krátkou dobu dokrmů vyzkoušeli, mu to nedělalo. Tak kdyby jste byly s kamarádkou z Prahy, věnuji na vyzkoušení ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat