Kendamil2 a Kendamil3

11
1.6.21 17:46

Kendamil2 a Kendamil3

Maminky měla bych dotaz. Kdo přecházel z Kendamilu 2 na Kendamil 3. Je v tom hodně velký rozdíl? Setra tvrdí, že Kendamil 2 je chuťově výborný, ale Kendamil 3 už je ochuzený a bez chuti, úplná vodička. Přitom když jsem se dívala na hodnocení, tak obě mléka mají velmi pozitivní ohlasy - kolem 98% ze 100% :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1896
1.6.21 19:00

Trojku máme asi 3 týdny. Voní to stejně a dcera nic nenamítá. Chuť jsem osobně nezkoušela :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1102
1.6.21 19:24

Hele mě to přišel skok, ale my jsme měli 2 v tom starém balení a 3 v tom novém a hodně lidí psalo, že to nové balení je chuťově jiné. Naše malá to ale neřešila, s klidem si dala dvojku i trojku a nad ničím se neofrňovala, i když jinak je dost vybíravá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
360
1.6.21 20:14

Je to asi o něco více vodnatější i méně sladké, ale nějak mě to nepřekvapilo a malý to vzal v pohodě, ničeho si nevšiml.

Možná jsou moje domněnky špatné, ale já tu trojku už považovala za takovou náhradu spíš obyčejného mléka než mateřského, takže jsem brala, že už to nemůže být taková lahůdka, jak ty předchozí. V té době už to měl chviličku jen jako noční pití a jinak jsem to už jen přidávala do kaší. Určitě se toho neboj :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1275
1.6.21 22:07

Synovi přechod vůbec nevadil a to je jinak hodně vybíravý…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
842
2.6.21 13:17

U nás nebyl žádný problém. Zato teď při přechodu z Kendamilu 3 na Sunar 5 je teda obrovský průšvih :zed: Kendamil je úplně jiný level no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2435
2.6.21 13:31

Uplne v pohode, porad je i ta trojka chutove lepsi, nez ostatni mlika…ja jsem ho delala i jeste ridsi, nez podle navodu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1275
2.6.21 14:05
@Innocence píše:
U nás nebyl žádný problém. Zato teď při přechodu z Kendamilu 3 na Sunar 5 je teda obrovský průšvih :zed: Kendamil je úplně jiný level no.

Aha, teď se divím, proč zavádíte Sunar a nepokračujete v Kendamilu a ona se čtyřka nevyrábí :zed: Tak já tedy doufám, že nejmladší mi kolem třetího roku vezme čerstvé mléko (starší dvě děti to tak měly). Popř. budu dávat i nadále trojku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1351
2.6.21 14:16

U nas se pri prechodu z 2 na 3 nic nedelo… Nic jsem nezaznamenala. Maly je 20mesicu a porad ji smakuje. Krasne voni, hodne peni jako predesle.. ja si zmeny nevsimla zadny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
2.6.21 14:36

Moc všem dekuju, budu ráda i za další postřehy :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5850
2.6.21 15:21
@Pocahonta píše:
Aha, teď se divím, proč zavádíte Sunar a nepokračujete v Kendamilu a ona se čtyřka nevyrábí :zed: Tak já tedy doufám, že nejmladší mi kolem třetího roku vezme čerstvé mléko (starší dvě děti to tak měly). Popř. budu dávat i nadále trojku…

Na Kendamil 3 píšou, že je od 12. do 36. měsíce věku. Já tedy u obou děti dávala od roku kravské nebo kozí mléko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat