Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku
MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.
Testovala jsem 14 dní po ket. A to byl taky test pozitivní bez pochyb. Neměla jsem potřebu testovat dřív, vlastně se mi do toho nechtělo ani po těch dvou týdnech.
Ahojda, včera jsem byla na 1. KET, ET neproběhl z důvodu hyperstimulace, takže mám premiéru. 22.12. mě čeká kontrola z krve, dneškem začínám být trochu nervózní
nejsem vůbec rozhodnutá, zda mám testovat
co myslíte? Není to pak spíš víc nervově náročné, když tam nejsou dušíci?
@Beanka píše:
Ahojda, včera jsem byla na 1. KET, ET neproběhl z důvodu hyperstimulace, takže mám premiéru. 22.12. mě čeká kontrola z krve, dneškem začínám být trochu nervóznínejsem vůbec rozhodnutá, zda mám testovat
co myslíte? Není to pak spíš víc nervově náročné, když tam nejsou dušíci?
Testovala jsem až před kontrolou z krve, dřív jsem se tím odmítala zabývat. Hledáním duchů jsem se netýrala ani při dlouhým snažení….
@Janli nejsem nejmladší a snažíme se 7-8 let, ženská nedočkavost, asi normálka
máš pravdu, stejně tím nic nezměním a co má být, bude
těhotenství nás vlastně už od začátku učí k trpělivosti ♥️️
@Beanka píše:
@Janli nejsem nejmladší a snažíme se 7-8 let, ženská nedočkavost, asi normálkamáš pravdu, stejně tím nic nezměním a co má být, bude
těhotenství nás vlastně už od začátku učí k trpělivosti ♥️️
Mě bylo 35, taky jsme se snažili roky, navíc jsem za sebou měla potrat v 21tt. Duchy lovit můžeš, ale jen se tím budeš týrat. Moc držím palce…. ![]()
@Janli děkuji za podporu 🤗 taky mi je 35, prodělala jsem ZT i BT párkrát, tak jsem z toho nesvá… kolik jsi měla zmrzlíků a na pokolikátý to vyšlo? ![]()
Jak byli ženy a muži spokojení s lékařskou péčí?
Narodilo se vytoužené miminko? Přečtěte si hodnocení všech českých center asistované reprodukce nebo přidejte vlastní.
Ahoj holky, kdy jste měli pozitivní test po ket? Kdy jste poprvé testovali?