KET září / říjen 2021

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1003
21.9.21 17:10

@jana2019 chodím k MUDr. Rožníčkové :) je skvělá mám ji ráda snaží se udělat vše proto aby to klaplo :palec: snad budeme už úspěšní.
Jinak k tomu pichani :palec: picham si clexane většinou v 7 večer střídat strany břicha ( do nohy se bojím :lol: ) pichnu to rychle a aplikují pomalu protože mě to docela bolí jsem cíťa takze tak :D dělám to tak že jsem v polosedu udělám kožní řasu a pichnu po aplikaci si to místo nemackam jen na nej polozim ten dezinfekční ctverecek a nechám to být ono to neteče takze je to dobrý :lol:
Budu pichat až do nějakého 8 týdne když to klapne :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3747
21.9.21 18:18

@Tvojeteta
ja jdu dost brzy, minule KET nebyl, mela jsem ovu desne driv

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3554
21.9.21 18:19

Já má normálně cyklus 35 dní, ale teď jsem nemocná, tak jsem zvědavá, jestli to nebude rozházené…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
155
21.9.21 18:59

@Lira123 Malá nám vyšla na 5 transfer. Ono to vyšlo i pak ale nedotahli jsme to.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1270
21.9.21 19:06

@Pavao1 Ty jo, to jste se taky nacekali…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
155
21.9.21 20:27

@Lira123 Jj. Na malou jsme čekali 8let a z toho rok a půl v centru. A teď b y jsme chtěli druhý. Není to žádná sranda.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1270
21.9.21 20:38

@Pavao1 Proto já se rozhodla jít do centra po roce snažení, to čekání je příšerný.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
67
21.9.21 22:47

@Lira123 My jsme šli taky tak, po roce, a ještě, že jsme tam šli, jelikož se hned po prvním spermiogramu zjistilo, že má partner spermie v katastrofálním stavu, takže počít přirozeně by byl pro nás úplný zázrak.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1270
22.9.21 05:25

@Sany30 Aspoň člověk hned věděl, na čem je. Docházím už rok a půl a mimčo stejně nemáme, ale apson má člověk pocit, že pro to dělá maximum.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
67
22.9.21 08:51

@Lira123 Tak to každopádně, my docházíme na kliniku od ledna a IVF jsme rozjeli k květnu, momentálně jsem po KETu, tak uvidíme. Nic jiného, než pořád čekat, nám nezbývá.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1270
22.9.21 09:25

@Sany30 je to na hlavu někdy 🤷‍♀️ 🤦‍♀️

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1003
22.9.21 09:32

Ahoj holky testovat mám v pondělí i si zajít na krev, ale jelikož odjíždíme s manželem na prodloužený víkend tak jsem si test chtěla i s krví ( pracuji ve zdravotnictví takže nemám problém si udělat odběry) udělat teď v pátek. Bude to 11 den po KET už průkazné? Že když by to bylo negativní tak za 3 dny to asi nevyskočí ne? Chtěla bych v případě neúspěchu ( který si myslím, že bude nějak to v podvědomí cítím) když tak vysadit už léky a injekce a užít si aspoň 6. výročí svatby v rámci možností :think: :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
67
22.9.21 09:42

@Misagom Já si myslím, že jo, na testu už 11 den musí něco být a krev ti to ukáže určitě jestli to vyšlo nebo ne.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7539
22.9.21 09:46

@Misagom určitě to bude průkazne.. :hug: teď jsem našla toto…vcelku zajímavý text..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3747
22.9.21 09:52

@Misagom
11 den je urcite prukazny, pri prirozenem tehu uz bys mela par dni zpozdeni.
a koukni na KET 2019,20,21 tam ted davala jedna holka tabulku HCG 7 den po KET. za dobre se povazovali hodnoty 30-40 (nizsi vetsinou predikovali spatny konec), takze 11 den uz bys mela mit urco pres 100 v krvi a na testu carku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku

Ikona - Kateřina Veselá

MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.