KFC nebo Mekáč?

4846
12.5.18 10:47

KFC nebo Mekáč?

Ahoj.
Dcera chce jít na brigádu a zvažuje KFC a MC.
Máte někdo porovnání, co je lepší, vztahy na pracovišti, plat apodob.?
Díky za každý poznatek.
Ona studuje na gymplu, jako syn, ale syn se živí prací na PC, tak ho brigády jako takové nechávají chladným :mrgreen:.
Nikdo z mých známých ve fast foodech nedělal, tak se ptám zde.
Nabízela jsem jí brigádu u nás v kanclu, ale ona chce mezi lidi :lol:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2374
12.5.18 10:57

Srovnání nemám, ani konkrétní údaj co se financí týká. Ale kamarádky dcera byla o prázdinách v MC a úplně nadšená, nechala si napsat i nějaké víkendové brigády ve školním roce, ale nějak jí to se studiem na gymplu moc nesedělo, jakože úplně nestíhala, tak je pustila, ale na prázdniny se tam těší zase.
Vztahy na pracovišti neodhadneš, to je vždycky sázka do loterie, na to se ani neptej:)
Akorát nevím jak moc se dostane mezi lidi, ta holka od kamošky byla vzadu v přípravně, k pokladně prý hned nepouští, logicky. Nicméně, jak to mají všechno otevřené a do toho zákulisí vidíš, tak i tu Kristýnu jsem tam normálně videla, ona nás, a mám pocit, že u toho mekáče vydává ten, kdo to finálně připravil, mají tam teď nový systém, takže se párkrát stalo, že i ona ten kontakt měla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4846
12.5.18 10:58

@Anik Díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4263
12.5.18 11:05

Mekac…co jsem slyšela od lidi co tam dělali

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3844
12.5.18 11:08

Kolegyne dcera chodi na brigady do KFC a do Tesca, v KFC je spokojena vic, ale vetsinou je v pripravne, obcas na vydeji, a casto hlavne myje a uklizi. Vztahy na pracovisti fakt netusim, kazdopadne je to krome vydelku i dobra motivace ke studiu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3686
12.5.18 11:10

Do mekace nikdy vic. Makal sem tam skoro rok. Hroznej kvalt, pospichaj na tebe brutalne.Neco zkazis, mas pruser. A vubec je nezajima, ze tam si nova.Za me nejhorsi prace, a uz bych tam nikdy nesla.To bych radsi zametala chodniky, tam te nikdo nebuzeruje.Co se tyce penez - makala sem mesicne cca 24 dni, delala sem osmicky nekdy desitky. A vyplata byla 6tisic.Sileny.Ale ja penize potrebovala. Chodila sem pritom i do skoly. Takze za mě mekac =katastrofa

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4846
12.5.18 11:14

@Dojcanis
Jéjo…díky za info.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23087
12.5.18 11:14
@Dojcanis píše:
Do mekace nikdy vic. Makal sem tam skoro rok. Hroznej kvalt, pospichaj na tebe brutalne.Neco zkazis, mas pruser. A vubec je nezajima, ze tam si nova.Za me nejhorsi prace, a uz bych tam nikdy nesla.To bych radsi zametala chodniky, tam te nikdo nebuzeruje.Co se tyce penez - makala sem mesicne cca 24 dni, delala sem osmicky nekdy desitky. A vyplata byla 6tisic.Sileny.Ale ja penize potrebovala. Chodila sem pritom i do skoly. Takze za mě mekac =katastrofa

Záleží na majiteli. Dcera už je v jednom tři roky, není to sice žádný med, ale tak strašný to není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3686
12.5.18 11:16

@vokishka asi mas pravdu.Tam totiz reditelka kradla - to samy jeji dcera a klidne napisu kde to bylo. Protože na ne byla hromadná stížnost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.18 11:33

Mekač lepší. Syn tam pracoval při škole a fajn. Jeho děvče v Kfc a žádná sláva.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
4846
12.5.18 11:39

Těžká volba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1960
12.5.18 11:41

Ja pracovala v mekaci sice v Anglii, ale ren princip bude vsude stejny. Taky jsem byla vzadu v pripravne, docela makacka, horko, vecne popalene ruce z tech grilu, taky jsem musela myt hromady nadobi. Ale tak nejak myslim, ze kfc nebo mekac, to mas prast jak uhod, oboji fast foody, kde bude bud na pokladne (a obsluhovat zakazniky prijemne i protivne), nebo delat vzadu s grilem a horkym olejem smazit hranole/kure a placat hamburgery. Sef, parta lidi, atd to se bude lisit pobocka od pobocky, to zalezi na stesti, ne na retezci. Takze bych se rozhodla spis podle platu, vzdalenosti od domova a benefitu (my meli v mekaci zadarmo obed, a slevy mimo sichtu, nevim jak to je v CR)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
rokris
12.5.18 11:54
@Lenka002 píše:
Ahoj.
Dcera chce jít na brigádu a zvažuje KFC a MC.
Máte někdo porovnání, co je lepší, vztahy na pracovišti, plat apodob.?
Díky za každý poznatek.
Ona studuje na gymplu, jako syn, ale syn se živí prací na PC, tak ho brigády jako takové nechávají chladným :mrgreen:.
Nikdo z mých známých ve fast foodech nedělal, tak se ptám zde.
Nabízela jsem jí brigádu u nás v kanclu, ale ona chce mezi lidi :lol:.

Měla jsem dítě v KFC i v MC. V KFC nevydrželo. Psychicky. Jak tam funguje příprava jídla. Běžně sbírání z podlahy a tak. V MC brigáda dlouhá. Dobrá škola života. MC může naučit děcka pracovat. U nás to tak bylo.

• Citovat
  • Nahlásit
453
12.5.18 12:15

V KFC jsem nepracovala, ale v MC jsem byla jako studentka spokojená. Je to teda už hodně let, ale myslím, že jí to naučí i dost dovedností, co se ji mohou i později hodit. Naučí se organizaci práce, efektivní využití času. V MC jsou na vše přesné postupy, které se musí dodržovat, i třeba na pořadí, jak jednotlivé produkty musíš skládat na tác. Bavilo mě to, že se pořad něco děje. Když bylo málo zákazníků, nestojis tam jak trouba a děláš, že něco děláš, ale pošlou tě domu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23087
12.5.18 13:58

@hani28 jaké nádobi? Nádobí je jedině na kavárně a na to mají myčku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama