Kinder mléčný řez čtyřměsíčnímu

Anonymní
17.10.19 11:20

Kinder mléčný řez

Holky chci se zeptat malému je po 4 měsících a přišel ke mě otec, a donesl kinder mléčný rez dal mu maličko cucnout tu smetanu… ale ke vtom i med dal mu jen na prst cucnout samozřejmě sem mu vynadala u nás žádné alergie na med není no ale i tak se bojím…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25657
17.10.19 11:22

Tohle opravdu není jídlo pro 4m dítě. Med tam skoro není, ale hromada cukru a jiných blbosti co nejsou pro děti i když to má v názvu „Kinder“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10108
17.10.19 11:23

Já si myslím, že to kolem medu jen proletělo, nedělala bych si z toho moc hlavu. Mně dvouletý dvouměsíční dceru,, nakrmil" jahodovým tvarohem. Měla jsme ji v lehátku, on ho jedl a já jsem řekla, že má malá hlad a šla pro plenu. Tak ji přece nenechá hladovět…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5534
17.10.19 11:30

Ono to nestacilo nedávno podobná diskuze? Co by se mu jako mělo proboha stát? Snědl snad celý ten řez?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3280
17.10.19 11:33

@Aduš8 hele to je super :D to je sourozenecka solidarita :) prece ji nenecha hladovou :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1748
17.10.19 11:37

No vhodný to neni, ale nic se mu nestane.

@Aduš8 to je moc hezký, postaral se o ségru :srdce: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20581
17.10.19 11:37

Medu bych se v tom bála nejméně :mrgreen: ale jestli to jenom oliz tak se pro jednou nic nestane. Ale schválně bych mu to nedávala no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10108
17.10.19 11:39

@Payus a jak si mlaskala, potvůrku… :D u prvního dítěte bych se z toho asi osypala :mrgreen:, teď se tomu jen směju. Je to jako ten vtip, jak dítě jí granule psovi z misky. Matka-prvorodička volá toxikologickou linku s přesným složením v ruce, matka dvou dětí misku dítěti sebere a vysvětluje, že to se nepapá. Matka od tří a více dětí přemýšlí, jestli toho dítě snědlo tolik, že není potřeba dělat večeři :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24936
17.10.19 11:41
@Aduš8 píše:
Já si myslím, že to kolem medu jen proletělo, nedělala bych si z toho moc hlavu. Mně dvouletý dvouměsíční dceru,, nakrmil" jahodovým tvarohem. Měla jsme ji v lehátku, on ho jedl a já jsem řekla, že má malá hlad a šla pro plenu. Tak ji přece nenechá hladovět…
:mrgreen: njn, je to pečovatel :palec: Malá se jen oblizovala, co? :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20581
17.10.19 11:42
@Aduš8 píše:
@Payus a jak si mlaskala, potvůrku… :D u prvního dítěte bych se z toho asi osypala :mrgreen:, teď se tomu jen směju. Je to jako ten vtip, jak dítě jí granule psovi z misky. Matka-prvorodička volá toxikologickou linku s přesným složením v ruce, matka dvou dětí misku dítěti sebere a vysvětluje, že to se nepapá. Matka od tří a více dětí přemýšlí, jestli toho dítě snědlo tolik, že není potřeba dělat večeři :)

Jo to je přesný :mrgreen: já to teda mám posunuté, že první dítě mám jako to druhé ve vtipu a druhé jako třetí. :mrgreen: ale jako jedovaté to jídlo není, maximálně se z roho to dítě po…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17962
17.10.19 11:42
@Aduš8 píše:
@Payus a jak si mlaskala, potvůrku… :D u prvního dítěte bych se z toho asi osypala :mrgreen:, teď se tomu jen směju. Je to jako ten vtip, jak dítě jí granule psovi z misky. Matka-prvorodička volá toxikologickou linku s přesným složením v ruce, matka dvou dětí misku dítěti sebere a vysvětluje, že to se nepapá. Matka od tří a více dětí přemýšlí, jestli toho dítě snědlo tolik, že není potřeba dělat večeři :)
:lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4937
17.10.19 11:45

To bude tak medové aroma a ne med. Já tohle nedávám ani třílete pro složení. Ale to oliznutí dítě přežije určitě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3280
17.10.19 11:45

@Aduš8 :mrgreen: :mrgreen: presny. Covece co ty deti na tech granulich maji? Po tom jdou snad vsechny :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14065
17.10.19 12:09

Moje děti se taky cpaly granulkama pro kocky :mrgreen:
Jinak ten mlecny rez..nic se nestane, ale do budoucna nedavat.Neni to nic zdravého.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.10.19 13:21

No bych teda tatínka taky seřvala na dvě doby. Jen proto, že je na tom kinder, jo? Jako mimčo to nezabije, jednou trošku. Ale rozhodně pro něj nedělá nic dobrýho. My jsme začínali s příkrmama někdy koncem pátého měsíce, ale holka, cukr fakt až od dvou let. Mám dávat nějaký argumenty nebo na to není nikdo zvědavej? Prostě bych se držela toho šestého měsíce (pokud je to kojeňátko) a zeleniny a ovoce. A tatínkovi bych to teda pěkně vysvětlila, že todle teda fakt ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat