Reklama

Klapálka či Komenda?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Margherita.bianca
Povídálka 46 příspěvků 27.04.18 09:34
Klapálka či Komenda?

Zdravím, rozhodujeme se, kam dát dceru do školy. Jsem dost bezradná, protože by ji vzali do dvou a já teď vůbec nevím, kam ji dát. Budu ráda za vaše zkušenosti ze školy Gen. Klapálka a z Komenského. Potřebuji co nejvíc informací, děkuji moc.

Reklama

Reakce:

Hanka1
Extra třída :D 13463 příspěvků 27.04.18 09:38

Ty skoly jsou kde? :pocitac: Podle nazvu bych si tipovala Brno nebo dále na Balkáně… :mrgreen: :lol: 8o :roll: ;) :zed:

mose
Ukecaná baba ;) 2291 příspěvků 27.04.18 09:53

Kralupy? :-D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.18 10:14

Anonym kvůli bydlišti. Díky.

@Hanka1 Možná trošku zbytečný posměch, nemyslíš?

Za mě Klapálka. Příjemnější učitelky (což se mnohdy o Komendě říct nedá, bohužel), lepší okolí (parkování, není to v centru), klidnější oblast. Komenda je sice „mazlík města“ a cpe se do ní nejvíc peněz (to, co má Komenda téměř bez problémů, o to jiné školy bojují), ale to neznamená, že je to lepší škola. Děcka se z Klapálky dostávají po 5. třídě na gympl spíš, než odjinud. Ať už jde o kralupské gymnázium nebo jiné. Podobná situace je u dětí po 9. třídě.

Hanka1
Extra třída :D 13463 příspěvků 27.04.18 11:06
@Anonymní píše:
Anonym kvůli bydlišti. Díky.

@Hanka1 Možná trošku zbytečný posměch, nemyslíš?

Za mě Klapálka. Příjemnější učitelky (což se mnohdy o Komendě říct nedá, bohužel), lepší okolí (parkování, není to v centru), klidnější oblast. Komenda je sice „mazlík města“ a cpe se do ní nejvíc peněz (to, co má Komenda téměř bez problémů, o to jiné školy bojují), ale to neznamená, že je to lepší škola. Děcka se z Klapálky dostávají po 5. třídě na gympl spíš, než odjinud. Ať už jde o kralupské gymnázium nebo jiné. Podobná situace je u dětí po 9. třídě.

a dozvíme se aspoň region? 8o

jkra
Generální žvanilka 24131 příspěvků 27.04.18 11:19
@Hanka1 píše:
a dozvíme se aspoň region? 8o

Hanko, Stredni Cechy.
Co je za problem? Komenda je ZS Komenskeho, Klapalka je ZS Gen. Klapalka.
To se Vam nepovedlo.
Oba nazvy zlidovely ve meste…Urcite to neni jedine misto v CR, kde se skole rika jinak…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.18 11:21

@Hanka1 Myslela jsem, že je to jasné, když zakladatelka založila 2 diskuze na stejné téma a v názvu té první zmínila „kralupské ZŠ“, ale chápu, nemusela sis té první všimnout. Mose taky „hádala“ správně. Jde o Kralupy nad Vltavou ;)

Hanka1
Extra třída :D 13463 příspěvků 27.04.18 11:23
@jkra píše:
Hanko, Stredni Cechy.
Co je za problem? Komenda je ZS Komenskeho, Klapalka je ZS Gen. Klapalka.
To se Vam nepovedlo.
Oba nazvy zlidovely ve meste…Urcite to neni jedine misto v CR, kde se skole rika jinak…

spis se nepovedly ty nazvy, no vliv Kaučuku, chápu no… :mrgreen:

chudak Jan Amos, ten se při nazvu Komenda musí obracet v Naardenu… :zed:

jkra
Generální žvanilka 24131 příspěvků 27.04.18 11:25

Spis jste asi trapna, dost pitome.
No nic… ceho je to vliv u Vas tezko rict.

Hanka1
Extra třída :D 13463 příspěvků 27.04.18 11:26
@Anonymní píše:
@Hanka1 Myslela jsem, že je to jasné, když zakladatelka založila 2 diskuze na stejné téma a v názvu té první zmínila „kralupské ZŠ“, ale chápu, nemusela sis té první všimnout. Mose taky „hádala“ správně. Jde o Kralupy nad Vltavou ;)

to jsem si fakt nevsimla :pocitac: ja mezitim dodelavala obed :P, ovsem pokud zakladatelka zakladala dve stejne diskuse…v jedne zmini Kralupy, v druhe ne… :roll: no proti gustu… 8o :P :mrgreen:

Hanka1
Extra třída :D 13463 příspěvků 27.04.18 11:26
@jkra píše:
Spis jste asi trapna, dost pitome.
No nic… ceho je to vliv u Vas tezko rict.

Spolana kočko Spolana a patnact let emimina ;)

P. S.: my si vykáme? :mrgreen: :P :lol:

jkra
Generální žvanilka 24131 příspěvků 27.04.18 11:28

Zakladatelko Klapalek.
Na gympl se dostane hodne deti, lepsi poloha, lepsi skola.
V rocniku meho kluka na gymplu neni nikdo z Komendy, z Klapalka v te jedne 8G tride 15 deti:).

Margherita.bianca
Povídálka 46 příspěvků 27.04.18 13:27

Omlouvám se všem, ty dvě diskuze podobného jména byla omyl. To jsme my kojící matky hihi. Děkuji za názory, doufám, že jich bude víc, pořád totiž nevím :-D.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama