Klinická smrt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

veritea
Povídálka 13 příspěvků 04.12.17 18:34
Klinická smrt

V roce 2012 v srpnu mně bylo z ničeho nic špatně přišla jsem ze školy domů klasicky a řikám to doma mamce ta mně ale moc nevěřila a já jsem si šla lehnout mamka si myslela že chci jen předstírat abych nemusela do školy…
Jinak po 2 hodinách ležení se mi udělalo víc špatně měla jsem neskutečné bolesti břicha zvracela jsem a šlo to semnou z kopce máma neváhala a jely jsme do nemocnice protože babi vykřikal doma může to být slepák! a taky byl dostala jsem v nemocnici přijeti a okamžitě na sál tam mi byl dána do nosu hadice přes nosní přepážku směrem do žaludku aby mně vyndaly sestry vodu před operací bylo to šílené opravdu dodnes si pamatuji jak mi bylo pak si pamatuji že mně řekly at se nebojim že bude vše v pořádku najednou jsem byla ve stavu že mi vše bylo jedno a uspaly mně ani nevím jak a byla jsem pryč Nevím ani jak ale byla jsem mezi šílenými davy lidí kteří se šíleně překřikují jako když mátě miliardy lidí v davu a řvou bylo tam i šero a velká brána ohromná kde jsem stála spolu s lidmi před ní a čekala na něco nevím ani na co potom stála postava vedle mně a povídá mi prosím nekoukej se tam musíš se probudit a furt dokola mit o povídala ta osoba neviděla jsem jí do tváře ale bylo to takové rozmazané pak jsem se probudila celá mokrá v posteli v nemocnici a byla jsem po operaci a byla u mně sestra a měřila tlak šílený zážitek dodnes věřím a žiju jiný život než předtím jsem klidnější nebojím se a hodně věcím řeším o dost jinak než-li dříve někdy když mi je nejhůř žádám na pomoc anděly na které věřím že existují a jsou mi nablízku nebyl to ani nějak velký zážitek nikdy se mi ani po operaci nic nezdálo ale musela jsem být někde kde je to pravdu zajímavé místo a nechtělo se mi ani zpět :andel:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12497 příspěvků 1 inzerát 04.12.17 18:38

Spíš mi to přijde že tě normálně uspali a tobě se při probouzení z narkozy něco zdálo, věta musíš se probudit se normálně používá tedy některé sestry pokud tě po narkoze budí a kontrolují, že reaguješ. Ty si to pak nemusí pamatovat protože znova usneš a pleteš si to s klinickou smrtí, vzbudila jsi se na normálním pokoji nebo na jip?

jenny.fields
Generální žvanilka 24353 příspěvků 04.12.17 18:39

Eh?

Tohle byla těžko klinická smrt. Prostě se ti v narkoze něco zdálo.

veritea
Povídálka 13 příspěvků 04.12.17 18:41

Byla jsem na Jipce praskl mi slepák

jessikka
Extra třída :D 10576 příspěvků 04.12.17 18:42

Já netvrdím, že jsi ten pověstný tunel nemohla vidět a že jsi se nepohybovala „někde jinde“, ale věř, že klinické smrti by si doktoři všimli.
A ani si nemyslím, že žiješ jiný život, takhle to nefunguje.

veritea
Povídálka 13 příspěvků 04.12.17 18:45
@ka2ka píše:
Spíš mi to přijde že tě normálně uspali a tobě se při probouzení z narkozy něco zdálo, věta musíš se probudit se normálně používá tedy některé sestry pokud tě po narkoze budí a kontrolují, že reaguješ. Ty si to pak nemusí pamatovat protože znova usneš a pleteš si to s klinickou smrtí, vzbudila jsi se na normálním pokoji nebo na jip?

Sestra semnou ani nepromluvila potom co tam stála bylo 4 ráno a mluvil semnou pak jen primař ráno na vizitě kde mi to oznámil že jsem na sále byla 3 hodiny

Příspěvek upraven 04.12.17 v 18:50

veritea
Povídálka 13 příspěvků 04.12.17 18:48
@jessikka píše:
Já netvrdím, že jsi ten pověstný tunel nemohla vidět a že jsi se nepohybovala „někde jinde“, ale věř, že klinické smrti by si doktoři všimli.
A ani si nemyslím, že žiješ jiný život, takhle to nefunguje.

Tunel jsem neviděla psala jsem o bráně a davy lidí a křiku neznáš mně takže nemůžeš tvrdit zda se něco změnilo řeklo mi to víc lidí co mně znají byla jsem dřív jiná a i můj život nezměnilo se to hned to neříkám

ka2ka
Extra třída :D 12497 příspěvků 1 inzerát 04.12.17 18:51
@veritea píše:
Sestra semnou ani nepromluvila potom co tam stála bylo 4 ráno a mluvil semnou pak jen primař ráno na vizitě kde mi to oznámil že jsem an sále byla 3 hodiny

mluvila s tebou když tě probouzela z narkozy na sále nejspíš tě propleskla a říkala musíš se vzbudit je to normální postup a ten křik to se ti v narokoze zdá že lidi křičí i když mluví normálně. Ve čtyři ráno už jsi byla normálně probuzená na to si pamatuješ, ale na to že tě vezli ze sálu ne.

ka2ka
Extra třída :D 12497 příspěvků 1 inzerát 04.12.17 18:53

A pokud by jsi prožila klinickou smrt ležela by jsi na aro a věř tomu že doktoři by jinak kmitali, určitě by u tebe nestála sestra neměřila tlak a netvářila se jakoby nic, lítala by jak pometlo a okamžitě by tě kontrolovala hromada doktorů včetně neurologa atd

veritea
Povídálka 13 příspěvků 04.12.17 18:56

Aby mně sestra která semnou nikdy za hospitalizaci nepromluvila mně pleskala kord ve tmě kam mi přišla jen změřit tlak je opravdu divné kord na Jip. nevím jak to jinach chodí na Jip. ale seděla u mně i mamka a řekla že mně nikdo nepropleskl také jsem si to myslela ani neřekla že jsem křičela nebo tak jak jsem otevřela oči hned jsem to mace řekla také si myslela že to byl jen sen :think: Hodně lidí si myslí že to je kravina a je to jen sen pro každého znás ale bohužel pro mně nebyl :roll: byla jsem doma před tím než jsem odjela do Fn kde mi doma praskl slepák a máma mi to nevěřila tam šlo opravdu o život nebylo to fakt jen tak ale dobře beru tvůj názor

ka2ka
Extra třída :D 12497 příspěvků 1 inzerát 04.12.17 18:59

@veritea já nemluvím o jip mluvím o sále po operaci tě probudí na sále chtějí aby jsi otevřela oči a zareagovala, pokud to nejde proplesknou tě a věř mi že to dělají mám za sebou šest operací, musí vědět že reaguješ, na jipu už tě nechají normálně vyspat a probudit

sanyaa
Zasloužilá kecalka 560 příspěvků 04.12.17 19:00

@veritea Ahoj, jen ty víš, co jsi zažila a jak tě to změnilo. Člověk takový zážitek občas prostě musí sdílet a většinou se nesetká s pochopením. Doporučuju ti přečíst co nejvíc literatury popisující zážitky klinické smrti, člověk pak pozná, že není sám, kdo se s něčím takovým musí vyrovnat. Mně to aspoň pomohlo - číst o lidech, co to též prožili.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28308 příspěvků 04.12.17 19:03
@veritea píše:
Aby mně sestra která semnou nikdy za hospitalizaci nepromluvila mně pleskala kord ve tmě kam mi přišla jen změřit tlak je opravdu divné kord na Jip. nevím jak to jinach chodí na Jip. ale seděla u mně i mamka a řekla že mně nikdo nepropleskl také jsem si to myslela ani neřekla že jsem křičela nebo tak jak jsem otevřela oči hned jsem to mace řekla také si myslela že to byl jen sen :think: Hodně lidí si myslí že to je kravina a je to jen sen pro každého znás ale bohužel pro mně nebyl :roll: byla jsem doma před tím než jsem odjela do Fn kde mi doma praskl slepák a máma mi to nevěřila tam šlo opravdu o život nebylo to fakt jen tak ale dobře beru tvůj názor

ne, kord, ne. Žádné chladné zbraně, prosím. :(

veritea
Povídálka 13 příspěvků 04.12.17 19:10
@sanyaa píše:
@veritea Ahoj, jen ty víš, co jsi zažila a jak tě to změnilo. Člověk takový zážitek občas prostě musí sdílet a většinou se nesetká s pochopením. Doporučuju ti přečíst co nejvíc literatury popisující zážitky klinické smrti, člověk pak pozná, že není sám, kdo se s něčím takovým musí vyrovnat. Mně to aspoň pomohlo - číst o lidech, co to též prožili.

Děkuji ti moc ano jak píšeš začlo mně to i zajímat to si nemysli po všech stránkách čtu si různé příběhy dokonce i filmy mně zajímají ale prostě lidé moc na tohle nevěří ani chápu některé opravdu to může znít jak jiný vesmír a člověk je za blbce ale mně se tohle opravdu stalo ale každý jsme jinej a vidíme to jinak

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28308 příspěvků 04.12.17 19:21

Může to být i sugesce, co již bylo o klinické smrti napsáno. Ale co, hlavně že jsi v pořádku.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Reklama