Klistýr při porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 11:52
Klistýr při porodu

Ahoj holky, možná blbej dotaz, ale furt je to ditaz kterej mě zajímá a doufám, ze se tu najdou takové ženy, které mi odpoví normálně, bez nějakého vysmechu :D
Vyprázdni vás klistýr opravdu tak dobře jak se říká? Mám hrozny strach ze se mi při porodu stane nehoda.. a jak je to s prděním při tlaceni? :D :D Známa mi říkala ze se nemusím bát ze bych prdela, ze mě ten klistýr totálně protahne a tohle všechno nechám na wc :D jsem prvorodicka a nemám s ničím zkušenost a cítila bych se trapně před přítelem který u porodu bude.. pochopil by to, ale já bych se propadla hanbou :nevim: děkuji za odpovědi :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Petra Z
Hvězda diskuse 52801 příspěvků 08.05.19 11:56

Věř tomu, že v tu chvíli ti to bude úplně jedno…

Tichošlápek
Extra třída :D 14357 příspěvků 08.05.19 11:56

Nepropadla, ani bys to nevěděla 8) jinak když se klistýr stihne, tak je to komplet cajk. Když ne, tak holt ne. O nic nejde, partnera budeš mít u hlavy

Kriss Tina
Extra třída :D 10168 příspěvků 08.05.19 11:58

Tyjo, já ho měla, vyprázdnil docela spolehlivě. Nepamatuju si že by se ven tlačilo něco jiného než dítě :mrgreen: nicméně i kdyby se stala nehoda tak zaprvé personál je zvyklý, protože ne každá rodička klystyr chce nebo stihne a zadruhé tobě to v tu chvíli bude úplně fuk :mrgreen:

frame
Kecalka 398 příspěvků 08.05.19 11:58

Klistyr te vyprazdni a to poradne ale taky si myslim ze v tu chvili ti to bude uplne jedno a taky se muze stat ze budes mit tak rychly porod ze ti ho ani nestihnout dat

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 11:59

Při prvním porodu (klystýr jsem měla cca 26hodin před porodem) to bylo OK.
Při druhém porodu (klystýr cca 4 hodiny před) vím, že nějaký únik stolice byl. Nic se nedělo, měla jsem pod sebou nádobu, utřeli mě a rodila jsem dál ;-). V tu chvíli mi to bylo jedno.
Před více jako dvaceti pěti lety jsem byla na kolonoskopii, tenkrát se vyprazdňovalo jinak (alespoň u mne to bylo o třech dnech hladovky a dvou druzích projímadel) a také při vyšetření něco odešlo a nic se nedělo - utřeli a jelo se dál.

35ja
Kecalka 486 příspěvků 08.05.19 12:02

Já ho nedostala, nestihl se a nic se nestalo..

karkarka
Závislačka 3674 příspěvků 08.05.19 12:02

Kamaradka je porodni asistentka a rikala, ze unik stolice ma pri tlaceni asi 90% rodicek.oni to otrou a jede se dal. vetsinou si toho rodicka vůbec nevšimne. a pry je lepsi uklidit pevny bobek, nez kdyz vystrikne zbytek po klistyru.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 12:03
@Anonymní píše:
Ahoj holky, možná blbej dotaz, ale furt je to ditaz kterej mě zajímá a doufám, ze se tu najdou takové ženy, které mi odpoví normálně, bez nějakého vysmechu :D
Vyprázdni vás klistýr opravdu tak dobře jak se říká? Mám hrozny strach ze se mi při porodu stane nehoda.. a jak je to s prděním při tlaceni? :D :D Známa mi říkala ze se nemusím bát ze bych prdela, ze mě ten klistýr totálně protahne a tohle všechno nechám na wc :D jsem prvorodicka a nemám s ničím zkušenost a cítila bych se trapně před přítelem který u porodu bude.. pochopil by to, ale já bych se propadla hanbou :nevim: děkuji za odpovědi :mavam:

Jo, myslím, že totálně. Já pak šla na velkou až za cca 3 dny. Jinak jak píšou holky, bude ti to naprosto jedno. :)

No a jinak si ho nemusíš nechat udělat, pokud nechceš. Já se se sestřičkou domluvila, že ano, protože to prý trošku urychlí porod. A pak to byl tanec. Potřebovala jsem ve sprše zmírňovat kontrakce a zároveň sedět na WC. Tak to jsem byla ráda, že manžel v tu dobu nebyl. Ale jinak při porodu už ti je to jedno, jestli prdíš a nebo ti teče krev nebo cokoli jiného.

t-jani
Neúnavná pisatelka 15983 příspěvků 08.05.19 12:03

Porodníci jsou zvyklí na leccos. ;) :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 12:05

Prosím anonym
Mně se stala „nehoda“ u obou porodů. U prvního mi dali klystýr, šlo toho ven docela dost, ale zároveň jsem měla opravdu silné kontrakce a nebyla ještě otevřená, takže jejich povel „netlačit“ tam prostě ještě něco nechal, takže pak při tlačení vím, že asistentka prostě setře a jede se dál. U druhého porodu mi tvrdili, že ještě nerodím, ať jedu v klidu domů (že sice kontrakce na monitoru jsou, ale nejsem otevřená ani kousek), no a za hodinu a půl jsem tam jela znovu s obřími bolestmi a porodila jsem za dvacet minut od příjezdu, takže klystýr se nestihl vůbec a taky něco vylezlo. Asistentce jsem se pak omlouvala, ona se jen smála, že tohle vůbec nemám řešit, a že to byl krásný hladký porod bez komplikací, tak ať si takovou maličkostí nenechám zkazit dojem.

jaaaninda
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 08.05.19 12:06

U prvního se klystýr ani nestihl, a že bych prděla si nevybavuju. Sice to byl nepříjemný pocit při tlačení, děsila jsem se co všechno ze mě musí jít, ale když PA řekla, že se malej neposouvá, tak jsem do toho dala všechno a bylo mi to úplně fuk.

elena.78
Zasloužilá kecalka 906 příspěvků 08.05.19 12:08

Jak píší holky, klistýr Tě určitě vyprázdní sakum prdum a to okamžitě :) takže pokud by Ti ho dali třeba dvě hodiny před samotným porodem, při tlačení z Tebe už nic nepůjde, a to ani prd :lol: Já měla co dělat, abych nepotento.. porodní asistentku, která ho do mě lila. Taktak jsem to stihla na wc, který byl tři metry daleko. Zbytek ze mě vyšel do 5 minut ve sprše.

berry4
Nadpozemská drbna 28406 příspěvků 08.05.19 12:09

Na nehody jsou zvyklí. A přítel v tu chvíli bude řešit úplně jiné věci, než je tvá stolice, kdyby něco náhodou. Spíš se chci zeptat- vy před sebou neprdíte? :think:

Tichošlápek
Extra třída :D 14357 příspěvků 08.05.19 12:11

@berry4 a vy ano? Jsme manželé docela hodně let, predtim společně bydlení a toto tedy taky neděláme. Nejsem zakladatelka, jen mne to trochu zarazilo

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama