Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
@Chrissy píše:
Děkuju za tipy holky, nakonec si necháme Adama a Matyáše a budeme vybírat z toho:-)
Ještě si zkuste udělat výlet na dětské hřiště a tahle jména zavolat, uvidíte, kolik kluků zareaguje
Nic proti, když vám nevadí, že chlapců se stejným jménem bude více, vaše volba.
Ne, to nám nevadí:) všechna jména, o kterých jsme se bavili, se teď dávají docela často, s tím počítáme ![]()
Jednoznačně Richard! Je to krásné, silné a historické jméno ![]()