Poraďte klučičí účes

zichisek
22.9.14 17:46

Klučičí účes

Ahoj :mavam:
Máte doma chlapečka s delšími vlásky? Dneska jsem okukovala děti u dcery ve školce a všichni kluci co jsem viděla jsou vzití strojkem 8o
Syn má 15 měsíců. Po sjetí strojkem vypadal jak by měl nějakou nemoc, má skoro bílé vlasy, takže nebyly vůbec vidět :roll:
Snažím se googlit nějaký střih či účes pro chlapečky ideálně nějaké středně dlouhé, ale nic nenacházím.
Ideálně pokud máte fotku
Díky :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
63181
22.9.14 17:49

@zichisek nech ho sestříhat po stranách a delší vršek ;) Jinak můj je strojkem od malička, ovšem má hrozně moc vlasů, v čemkoliv jiném se strašně potí :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1202
22.9.14 17:51

@zichisek Maxovi je 11 měsíců, ale stříhala jsem ho už dvakrát, lezlo mu to už do očí, mám výhodu že jsem kadeřnice, ale nechávám mu to nahoře tak dvakrát delší než po stranách s tím, že po těch stranách to není dlouhé tak, aby mu to lezlo přes uši..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4107
22.9.14 17:51

Můj bratr, jako decko chodill ostříhanej tvzn.na hribka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17568
22.9.14 17:54

Já syna beru strojkem, ale hodně dlouhým nástavcem, takže má na hlavě takové roztomilé roští. Při bližším pohledu místy křivé, podle toho, jak zrovna spolupracoval :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
323
22.9.14 17:56

Já dnes syna v šatně jeslí vehemntně přesvědčovala, že oblékající se dítko naproti nám je holčička. Až když maminka holčičku oslovila Ondrášku, trošku jsem nevěřila. Dítko mělo krásné rovné blonďaté vlásky pod ramena a ofinu. Ovšem místo aby se dotyčná maminka usmála a něco vtipného na to řekla (to bych udělala já), tak mě okázale ignorovala, i když jsem se jí s úsměvem omlouvala (v šatně jsme byli jen my). Takže za mě, jakkoli, jen ne dlouhé s ofinkou :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
263
22.9.14 17:59

My stříháme jednoho na ježka a druhého na fotbalistu, třetího sem brala zatím jednou mašinkou a teda taky vypadal jak plešounek, ale je to praktický. U kamarádky jsem viděla u chlapečka obarvené tvary hvězd, vypadalo to efektně, tak na léto plánuji tomu prostřenímu něco podobného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
zichisek
22.9.14 17:59
@joker.l píše:
Já dnes syna v šatně jeslí vehemntně přesvědčovala, že oblékající se dítko naproti nám je holčička. Až když maminka holčičku oslovila Ondrášku, trošku jsem nevěřila. Dítko mělo krásné rovné blonďaté vlásky pod ramena a ofinu. Ovšem místo aby se dotyčná maminka usmála a něco vtipného na to řekla (to bych udělala já), tak mě okázale ignorovala, i když jsem se jí s úsměvem omlouvala (v šatně jsme byli jen my). Takže za mě, jakkoli, jen ne dlouhé s ofinkou :mrgreen:

Jo, to já jsem včera v obchodě říkala dceři, ať dá pozor na holčičku a ta se ozvala „já jsem kluk“ - měl blonďaté prstýnky lokny do půlky zad :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
lulinaaa
22.9.14 18:01
@scentini píše:
Můj bratr, jako decko chodill ostříhanej tvzn.na hribka.

Jooo, to je pecka účes :lol: :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
lulinaaa
22.9.14 18:07

Já chodím s malým do salonu, a kadeřnice mu to stříhá normálně nůžkama a pak doupravuje strojkem. Nemá na hlavě žádnou extravaganzu, má podle mě normální klasický nestárnoucí klučičí střih :jazyk: zkusím najít nějakou fotku.
Já spíš vždycky čumím, jak někdo dneska ještě může kluka nechat ostříhat na Jágra :lol: :lol: :lol: (jakože na ježka s ofinkou a vzadu s ocáskama)

• Citovat
  • Nahlásit
263
22.9.14 18:10

@lulinaaa no to manža by furt takhle chtěl kluky, tak sem rychlejší a sousedka-kadeřnice vzadu bere vse strojkem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
lulinaaa
22.9.14 18:17
@Dagmar83 píše:
@lulinaaa no to manža by furt takhle chtěl kluky, tak sem rychlejší a sousedka-kadeřnice vzadu bere vse strojkem.

Jako proti gustu žádný dišputát, ale já fakt nechápu jak se to někomu může líbit :D jako existují i hezké varianty mullet střihu, ale vyloženě tohle jak jsem to napsala je úlet :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
48974
22.9.14 18:26

Syna mi stříhají v kadeřnictví nůžkami, nechci aby ho brala strojkem a byl vylepanej :lol:

Jinak nechávám zkracovat ofinu, strany, zadek a prostříhat vršek :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
263
22.9.14 18:28

@lulinaaa toto u manži taky nechápu, jinak je rozumnej, ale s tím účesem nějak zaspal, ono to asi bude tím že on v té době vyrůstal tak na to má asi hezké vzpomínky, nehledě na to že to tak měl i ostříhané :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3115
22.9.14 18:29

Syna stříhá kadeřnice normálně nůžkami, strojkem nebyl nikdy, mně se to nelíbí. Mladší má kudrlinky- tam strojek nehrozí vůbec:-).

Příspěvek upraven 22.09.14 v 21:14

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat