Klusovi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.18 18:54
Klusovi

Jen na odlehčení od testíků, dušíků apod.
Sledujete Tamaru Klusovou a její názory? Nebo Kluse jak se poslední dobou chová?
Já teda nejsem moc fanoušek instagramu, ale tohle se mi dostalo k rukám a jsem z toho docela v šoku jak jsou někteří úplně fanatičtí. Dostalo mě jak hrozně odsuzují všechny, co se zúčastnili Colours od Ostrava, i vystupující i návštěvníky. Podpora Babiše atd.
Tamara pořád dokola „šíří lásku“ fotí se stokrát denně s dětmi a píše srdceryvné komentáře a pak začne šířit takovou nenávist.
Neberte to nějak zle, jen si nemám s kým o tom popovídat a zajímal by mě pohled ostatních.
Anonymně proto, že jsem pod svým profilem už psala komentář na to téma na FB tak nechci ať se spojí mé jméno se zdejší přezdívkou. Díky za pochopení :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Monchichik
Kelišová 5171 příspěvků 23.07.18 19:01
@Anonymní píše:
Jen na odlehčení od testíků, dušíků apod.
Sledujete Tamaru Klusovou a její názory? Nebo Kluse jak se poslední dobou chová?
Já teda nejsem moc fanoušek instagramu, ale tohle se mi dostalo k rukám a jsem z toho docela v šoku jak jsou někteří úplně fanatičtí. Dostalo mě jak hrozně odsuzují všechny, co se zúčastnili Colours od Ostrava, i vystupující i návštěvníky. Podpora Babiše atd.
Tamara pořád dokola „šíří lásku“ fotí se stokrát denně s dětmi a píše srdceryvné komentáře a pak začne šířit takovou nenávist.
Neberte to nějak zle, jen si nemám s kým o tom popovídat a zajímal by mě pohled ostatních.
Anonymně proto, že jsem pod svým profilem už psala komentář na to téma na FB tak nechci ať se spojí mé jméno se zdejší přezdívkou. Díky za pochopení :kytka:

Mám pocit, že se Klus zbláznil už dávno, co šíří jeho drahá netuším, ale dovedu si to představit :lol: . Už dlouho s ním nečtu ani rozhovory, protože to jsou bláboly na entou .

pikola
Neúnavná pisatelka 19314 příspěvků 23.07.18 19:02

Upřímně je mi to jedno.. Sleduju jí, čekám kdy si ty hadry začne štrikovat sama. Ale taky jsem proti konzumu, jen ne tak fatálně. A Babiš je mi jedno, nežiju v ČR :mrgreen:

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25070 příspěvků 23.07.18 19:03

Nezajímá mne ani jeden ani druhý, neznám jejich názory, maximálně že Klus je protibabišovi, s čímž souzním. Žít a nechat žít.

Malaga
Generální žvanilka 24717 příspěvků 23.07.18 19:05

no nevím, tihle samozvaní mesiáši…ať si dělají, co uznají za vhodné, ale on teda žádný velký myslitel nejspíš není…nechtěl náhodou emigrovat?

lachtanice86
Kelišová 6482 příspěvků 23.07.18 19:05

Jsou mi úplně ukradení :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.18 19:07
@pikola píše:
Upřímně je mi to jedno.. Sleduju jí, čekám kdy si ty hadry začne štrikovat sama. Ale taky jsem proti konzumu, jen ne tak fatálně. A Babiš je mi jedno, nežiju v ČR :mrgreen:

no já jsem do teď jen občas kroutila hlavou, hlavně nad tím jak se jí tam všichni rozplývají pod každým příspěvkem, ale tohle je útok na tolik lidí s kterými sympatizuju že už se mi nechce jen mlčet

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.18 19:08
@Monchichik píše:
Mám pocit, že se Klus zbláznil už dávno, co šíří jeho drahá netuším, ale dovedu si to představit :lol: . Už dlouho s ním nečtu ani rozhovory, protože to jsou bláboly na entou .
škoda, já jsem právě doufala že mi tady napíše spíše někdo, kdo ji sleduje a má podobný názor, nebo má názor jako ona a bude se mnou diskutovat, ale zatím mi jen každý píše že je to nezajímá nebo že neví o čem ona mluví

silvie1978
Kecalka 312 příspěvků 23.07.18 19:08

Nedávno jsem s ní četla vcelku dlouhý rozhovor, byl tak pozitivní, že jsem si říkala, jestli to opravdu takhle má nebo je to místy už póza. Má tři děti, to je náročné, tak nějak nemůžu uvěřit tomu, že je všechno zalité sluncem a nikdy toho nemá dost, nikdy na děti nezakřičí, nikdy jí neleze manžel na nervy. Názory Tomáše jsou hodně razantní, ale prostě to tak cítí, tak to chce i ventilovat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.18 19:12
@silvie1978 píše:
Nedávno jsem s ní četla vcelku dlouhý rozhovor, byl tak pozitivní, že jsem si říkala, jestli to opravdu takhle má nebo je to místy už póza. Má tři děti, to je náročné, tak nějak nemůžu uvěřit tomu, že je všechno zalité sluncem a nikdy toho nemá dost, nikdy na děti nezakřičí, nikdy jí neleze manžel na nervy. Názory Tomáše jsou hodně razantní, ale prostě to tak cítí, tak to chce i ventilovat.

spíše ta póza, vsadila bych se že takoví lidi si jdou pro pusu k dětem jen aby měli dobrou fotku na instagram a mohli k tomu napsat tisíc rádoby moudrých věcí, x srdíček apod. spíše se divím kolik lidí to komentuje ve smyslu že je anděl apod.
ale to už jsem teď fakt zaujatá díky tomu co sdílela posledních pár dní, jak doslova urážela všechny…
a jestli někdo opravdu tak nesnáší babiše stejně jako ona, tak by neměl být ani na tomto webu a nevěřím tomu, že ona nikdy nenakupuje nebo nevyužívá nějakou službu kterou od vlastní, ono by se asi i hodně dětí nenarodilo kdyby nebyly ty CARy které on vlastní

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 11738 příspěvků 23.07.18 19:18

Připadají mi trochu mimo, ale neřekla bych, že lásku k dětem mají jen jako pózu. Spíš jim z té lásky trošku hráblo. Vychází jim to a jsou asi šťastní. Instagram nesleduju, čtu jen občas bulvár.

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 23.07.18 19:20

Kluse jsem mivala rada, ta stara alba byla fajn :palec: Potom zacal kazat moudra a uz to stoji za houby. V podstate je mi to jedno, at vyjadri svuj nazor, nijak ho nesleduju a uz ani neposloucham. :nevim: Na Tamaru jsem parkrat mrkla ze zvedavosti a je mi vylozene nesympaticka, deti maji krasne, ale od ni mi to cele prijde jako poza :nevim: s tim, ze sama hlasa lasku a mir a potom druhym vnucuje svoje presvedceni :nevim:

SussieS
Závislačka 3812 příspěvků 23.07.18 19:21

Tamaru sleduju ráda. Občas souhlasím s jejími názory, občas se mi zdá že přehání oba dva. Ale evidentně jedou na stejné vlně, jsou spokojení, takže za mě v pohodě

ka2ka
Extra třída :D 13015 příspěvků 1 inzerát 23.07.18 19:21

je tak sluníčková až to bolí, nemůžu si pomoct, ale je mi tím dost nesympatická

terinka4444
Hvězda diskuse 67957 příspěvků 23.07.18 19:28

Já se se stalem jejích šíření lásky neztotožňuju. Já mám pro lidi jako je Tamara výraz lesní žena a nežiju tak. Nicméně, Klus má pravdu, co se týče Colours od Ostrava. Všichni pindají, ale když jde o prachy, je jednou, kdo to platí. Má v tom 100% pravdu. Jestli ho žere třeba jako mě, co se tady může dít a co všechno si Babišovci dovolí a co všechno projde, nedivím se mu. A může si to dovolit, protože on na rozdíl od všech ostatních důsledně dodržuje to, že jeho špinavýma prachama si nenechá platit. Já podnikám svou malou revoltu, nekupuju nic, nebo se o to alespoň snažím, co je z jeho firem, nepodporuju nic, co s ním souvisí. Na rozdíl od Kluse to ale nehlásám veřejně, protože bych byla pokrytec, jsem totiž na emiminu. A já jim fandím, jejich hudbu neposlouchám, ale jako lidem, žijí si spokojeně v lásce a harmonii podle svého a s názorem na B. jsme na tom stejně.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Podpora od táty! Tereza po soudu mluvila s otcem, slíbila mu brzký návrat

Vše nasvědčuje tomu, že se případ heroinové pašeračky Terezy žene do finální... číst dále >

Máme sníh, heč! culí se Vondráčková z Kanady. O návratu do Česka ale mlčí

Zatímco Tomáš Plekanec (35) odpočívá na rodné hroudě a doufá ve Vánoce se... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >