Kočárek a miminko, co do něj dat

Anonymní
10.4.21 01:02

Kocarek a miminko-co do nej dat

Ahoj holky, dnes mam termin, zatim se nic nedeje😄 Ale uz si tak premyslim, az nas pusti z porodnice domu a pujdeme pak poprve na prochazku s kocarkem, jak vsechno pripravim. Co dat malymu na sebe? Jestli i kdyz bude kolem treba 20 stupnu a slunicko-dat mu bodycko s dlouhym rukavem a svetrik? Vubec netusim, jak ho budu oblikat. Pak me taky zajima, do ceho jste miminka davali? Jestli dat do kocarku nejakou deku a na ni miminko polozit a nejakou dekou ho prikryt? Nebo mit v kocarku zavinovacku?? Vubec netusim co a jak. Jsem prvorodicka, tak se omlouvam za mozna pro nekoho,,debilni dotazy,,😉

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11018
10.4.21 01:41

Res to az po porodu, ta pece ti najede skoro sama.
Ted je to vsechno jeste moc abstraktni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63715
10.4.21 06:41

Oblikam jako sebe plus vrstvu navíc. Úplně malé mimčo pak prostě kontroluj, zda je teplé za krkem. Můj teď spí venku v overalu a dece, máme tu 6 st.. Ale u něj vím, že má raději zimu

Chce to zkoušet :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1057
10.4.21 06:48

Do kočárku jarní fusak, přikryla jsem dekou, na sobě body, dupačky, kabátek. Rodila jsem loni na konci března

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9124
10.4.21 07:24

Pořiď si jarní fusak do kočárku. Hezký v tom miminko zapneš, když bude teplo rozepnes. Oblíkat podle počasí plus ta jedna vrstva a to je fusak. Dělají se i tenké kombinézy. Novorozenci bych nedávala kalhoty do pasu, ale klasický overal, dupačky, ať ho to neskrti na bříšku nebo polodupacky v pase s napletem. Mikina nebo kabátek, čepice.

Do kočárku si porid nějakou stálou taštičku a v ní látkovou plenu, přebalovací podložka, víc plinek, krém, vlhčené ubrousky. Věci jsem vždy doplňovala a jinak tam byla stabilně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2254
10.4.21 07:54

Uvidis, jake bude mimco..my jsme davali deku, na ni plinku pod hlavu (slintani, blinkani), zadny fusak, jen prikrivali dekou, fusak jsme davali tak od 10 stupnu a min..jenze nase dite je zimni typ..je ji furt vedro, je spocena, chvili trvalo, nez jsme to vychytali..oblikali jsme ji stejne, jako sebe + deku na prikriti..kamoska to mela naopak a dite v cervnu pomalu v kombineze a cepici :nevim:.. klidny porod preju :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
627
10.4.21 08:36

U mimina se rid tim, ze mu sahnes na zatylek a zadicka. Mel by byt akorat teply, ale ne zpoceny, pak je mu fajn. Rucicky i nozicky byt studenejsi mohou, je to u nich normální. A fakt to neres, poradis si bez problemu, uvidis :palec: Jen se nenech vykolejit radami nekterych dobromyslejicich duchodcu, kteri by meli mimino nejradsi ve čtyřech vrstvach a puncochacich i v cervenci :lol: a delej podle svého pocitu a instinktu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
129
12.4.21 11:50

Urcite bych novorozenci nedavala nic z polyesteroveho fleecu, leda ten fusak, na kterem ny mimco lezelo obecene jeste do nejakych vrstev. Hodne se totiz na fleecu poti, aniz by jim bylo skutecne vedro.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat