Kočarek a Peugeot 206

1193
14.7.13 19:56

kočarek a peugeot 206

Žensky, potřebuju poradit, jakej kočarek se vejde do peugeotu 206,jestli se tam teda nějakej vejde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

23397
14.7.13 20:02

Ahoj, máme renault clio a kočárek mutsy transporter a je krásně skladný. Musíme teda oddělávat zadní kolečka, ale to je otázka chvilky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7566
14.7.13 20:03

Vejde ;)
Ale mnusíš ho rozložit, no.
Mám Camarelo Q10 - kola do kufru a korbu na zadní sedačku - prostrčí vrchem zadní sedačky a měla jsem vyndané to zadní plato.
Prcka jsem vozila vpředu.

Když jsem ho šla kupovat, tak říkám paní prodavačce, koupím si ho, jedině, když se mi vejde do auta :mrgreen: takže jsem ho vyzkoušela a pak koupila :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
118
14.7.13 20:04

Měla jsem X-landera XA a sundavala všechny kolečka a korbu na zadní sedadlo. Šlo to rychle, je to o zvyk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23397
14.7.13 20:05

A udělali jsme to stejně jak @Lenka512 . Došli jsme do obchodu a prodavačka nám nabízela co by se tam mělo vejít a ten co se nám líbil jsme vyzkoušeli a nekecala.
My teda vozíme korbu na předním sedadle a mimčo vzadu. A teď se sporťákem je to pohoda a vše je v kufru a ještě se tam vejdou o věci.
Ještě mě napadlo, pokud budeš dávat kočár do auta sama, koukej i na váhu. My máme jeden z těch lehčích a občas mám při nakládání co dělat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12250
14.7.13 20:21

Mám citroen c3 a vybírám kočárek, nakonec asi pořídím Camarelo Dakota Gold, konstrukce se do kufru vejde i s nesundanými koly (a to není nejmenší rozměr při složení) a korbu dovnitř auta. Ale hmotnost konstrukce 5kg (celý kočárek 10kg). Konstrukci unesu v jedné ruce. Doporučuju zajet k obchodu a vyzkoušet si to, taky jsem to tak udělala a nikde s tím neměli problém

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama