Poradna o výběru kočárků a autosedaček
Lukáš Fiala
Ahoj, nemáte někdo zkušenost s tímto kočárkem?
Potřebuji něco lehkého, aby zvládal dobře terén a dítko šlo položit do uplného lehu.😊
Máme a je super, hory s námi jezdí s přehledem a hodí se i do města. Dobře se ovládá
a je skladnější než Thule, za mě samé plusy, překvapil nás ![]()