Poradna o výběru kočárků a autosedaček
Lukáš Fiala
Dobrý den, koukam pomalu na stranky kocarku a zaujal mě qiunny speedi, jen korba se mi zda dost mala.
Chci se zeptat měl někdo kočárek na dite narozené koncem unora?
Dekuji
Nejspíš se to tam už na zimu nevleze, mala je narozená v červenci a do sporťáku slauz v prosinci. Když si připočítas ještě fusak a kombinézu…Ale zase 8 měsíční může jít na podzim v pohodě do sporťáku ![]()
@Judithkaj dobrý den, zajímám se o tento kočárek ale recenze nemohu najít. Mohu poprosit nějaké vaše zkušenosti? ![]()