Kojenec brzy ráno vstává

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LLenule111
Závislačka 3399 příspěvků 07.11.14 07:27
kojenec brzy ráno vstává

Ahoj maminky, potřebuju poradit. Můj 8.měsíční syn brzy ráno vstává. Nejprve se budil kolem 8 ráno, pak kolem 7..6.. a teď už se budí kolem 5.ráno!! Večer ho uspávám v kočárku pravidelně kolem 20.hod. Sám v postýlce neusne :nevim: To bych se načekala. Dříve když kočárek jsem doma neměla, usínal sám až ve 23.hod. Večer mu dávám kolem 19.hod večeři-mléko a trochu příkrmu, co zbyde z oběda. Máte někdo taky takový problém? Prosím poraďte, jak PRODLOUŽIT spánek dítěte? Přes den spí 1-2hodinky denně. Co malý usne, já chystám přítelovi večeru, svačiny do práce a koupu se..a pak jsem tak utahaná a nevyspáná..že nemám chuť ani na přítele.. :think: :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
andelka83
Generální žvanilka 20578 příspěvků 07.11.14 07:33

Přijde mi že má standardní dobrý režim. Ani moc spánku přes den. Holt to tak asi bude mít. Obě moje děti byly takové. Občas jsou výjimky kdy spali třeba do 6.30, ale teď aktuálně mladší (2,5r) vstává chvíli po 5hodině. Nikdy se s tím nic dělat nedalo, prostě jsou ranní ptáčata.

lucenka
Hvězda diskuse 35128 příspěvků 07.11.14 07:40

Kluk to taky několikrát zkoušel. U nás stačilo říct, že se takhle brzy nevstává, dát do postýlky mlíko. První dny brečel, pak si sám v postýlce hrál a nakonec se přestal budit. Ty první dny byly náročný, ale za ten spánek stály.

LLenule111
Závislačka 3399 příspěvků 07.11.14 07:41

Jde právě o to, aby se nezačal budit třeba už ve 3.hod! Když se to tak zkracuje..jednou se zbudil o pul čtvrté a mraštěl..a mraštěl až do 8.ráno kdy usnul na půl hodinky jenom.

NaimaCloudy
Kecalka 326 příspěvků 07.11.14 07:43
@LLenule111 píše:
Ahoj maminky, potřebuju poradit. Můj 8.měsíční syn brzy ráno vstává. Nejprve se budil kolem 8 ráno, pak kolem 7..6.. a teď už se budí kolem 5.ráno!! Večer ho uspávám v kočárku pravidelně kolem 20.hod. Sám v postýlce neusne :nevim: To bych se načekala. Dříve když kočárek jsem doma neměla, usínal sám až ve 23.hod. Večer mu dávám kolem 19.hod večeři-mléko a trochu příkrmu, co zbyde z oběda. Máte někdo taky takový problém? Prosím poraďte, jak PRODLOUŽIT spánek dítěte? Přes den spí 1-2hodinky denně. Co malý usne, já chystám přítelovi večeru, svačiny do práce a koupu se..a pak jsem tak utahaná a nevyspáná..že nemám chuť ani na přítele.. :think: :nevim:

Asi tě nepotěším, naše dítko vstávalo v pět cca do dvou let věku. Potom nastala příjemná změna, vstávali jsme v půl šesté, někdy i v šest. Co se změnil čas na zimní, je to zase krok nazpět a vstáváme v pět. Bohužel pozdější usínání na ranní vstávání vliv nikdy nemělo. Pokud ti spinká celou noc od osmi do pěti, tak to ber v 8.měsíci jeho života jako úspěch. Pokud jsi i přes to vyčerpaná, pokus se změnit stravu, nasadit ovoce, zeleninu, doplnit vitamíny… Já jela těch 8-9 měsíců na 3-4 hodinách spánku a to ne v kuse, takže jak mi začal syn spinkat celou noc, říkala jsem tomu výhra :mrgreen:

Pipi 00
Závislačka 2806 příspěvků 07.11.14 07:44

U nás se taky vstávalo brzo, kolem 5. Tak od 7 do 9 měsíců. V 7 jsem přestala v noci kojit a spát chodí 19 - 20, usíná sama. Teď se to samo nějak posunulo a vstává většinou po šesté, hurá. S první to bylo podobně. Akorát to období, kdy vstávala brzy bylo delší.

Sonreir
Závislačka 4697 příspěvků 07.11.14 07:55

Normalni detsky rezim :nevim: a kdyz se ti nahodou vzbudi ve 3 tak ho vem k sobe, privin a treba ti zase zaspi a dospite se oba.

kve-tinka
Závislačka 4764 příspěvků 3 inzeráty 07.11.14 08:13

Taky vstáváme v 5, od 4 je vzhůru a mrčí v postýlce. Prostě máme ranní ptáčata. :cert: :hug:

bebu
Kecalka 424 příspěvků 07.11.14 08:19

Taky jsem do cca 2 let vstávala s malou kolem 5. A spousta dětí a matek v mém okolí, přijde mi to spíš jako normální. Později to vstávání začala sama protahovat. Dnes téměř ve 4 letech ji musím do školky v 6:30 budit. O víkendech vstává kolem 7, někdy to zvládne až do 7:30 (8).

Genovesa
Extra třída :D 11272 příspěvků 07.11.14 08:22

Synovec vstával nejpozději v šest snad do šesti let. Po obědě nespal od roka a večer opruzoval z postele do půl desáté 8o :zed:. Teď je mu 17 a klidně by prospal celej den. Takže sestra konstatovala, že s tím spaním jí vlastně se.re celej život :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:.
Moje druhá dcerka taky nevydrží spát dýl jak do šesti. Je docela samostatná, takže podělám hodně práce, než vstane starší :lol:.

Kopretinkaobecna
Zasloužilá kecalka 771 příspěvků 07.11.14 08:25

@LLenule111 Normální čas :mrgreen:. Všechny moje tři děti tak vstávají. Zlepšilo se to až tím, jak začali běhat a byli starší. Do roka ale takhle prostě vstávali.

Naushika
Ukecaná baba ;) 1033 příspěvků 07.11.14 08:32

Pridavam se, jelikoz nase 1,5 rocni take stava v 5:30… :jazyk: Musime vydrzet az zacnou chodit do skoly, pak se jim nebude chtit vstavat.

FikuLenka
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 07.11.14 08:37

Panečku, mám zlaté dítě. Nikdy nevstávala před 7:30, a to je jí 17 m. Dnes si přispala, ještě chrní :) Už si nikdy nebudu stěžovat :)

LLenule111
Závislačka 3399 příspěvků 07.11.14 08:41

Tak to jste mě moc nepotěšili.. :roll: Holt si budu muset asi zvyknout si brzo vstávat.. do práce jsem vstávala ve 4.ráno..ale zato jsem mohla dojít z práce a prospat se ze 2hoďky, nebo jsem v době volna spala..teĎ už to bohužel nejde. Z práce jsem nebývala při 10hodinové směně tolik unavená jako teď, dítě dá holt zabrat :dance: A to si někdo myslí, kdo to nezkusil..že mateřská dovolená či rodičovská, že je to DOVOLENÁ :! :twisted:

LLenule111
Závislačka 3399 příspěvků 07.11.14 08:44
@FikuLenka píše:
Panečku, mám zlaté dítě. Nikdy nevstávala před 7:30, a to je jí 17 m. Dnes si přispala, ještě chrní :) Už si nikdy nebudu stěžovat :)

Jéééééé se někdo máá…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Nevlastní sestra Aťky Janouškové na jejím pohřbu: Měla bych po ní dědit!

Poslední rozloučení s Aťkou Janouškovou přineslo jedno překvapení. Do... číst dále >

Matka utýraného chlapečka Simona je opět těhotná. Informaci potvrdila tyranova sestra

V sobotu to byl přesně měsíc od chvíle, co byl v Lounech utýrán ani ne... číst dále >