Kojení 5x denně?

Anonymní
21.12.19 11:47

Kojeni 5x denne?

Ahoj, je tu nekdo, kdo koji pulrocni mimino jen 4× nebo 5× denne? Syn nechce driv nez po 3,5 hodinach, vydrzi i 4 a v noci jeste vic. Kdyz bych mu chtela dat driv, vzteka se. Ted jsme zavedli zeleninu, takze to vychazi nekdy jen 4× denne. Pribira o malinko min, nez by mel, ale je spokojeny. Vsude tu ctu jak mamy koji 8× 10×.. ale rikam si, ze se asi proste napije min casto, zato poradne. Diky :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1691
21.12.19 11:51

Mám ctyrmesicni a přes den by taky klidně čtyři hodiny vydrží :roll: mezitím ji teda nabízím, občas si parkrat cucne, ale moc tomu nedá. Na rozdíl od vás ale, naše to dohání v noci kojením po dvou hodinách max :lol: uvidíme do v lednu na kontrole řekne doktorka, jestli bude přibývat, tak to nebudu řešit, vypadá spokojeně… s prikrmy bych chtěla začít až od šestého měsíce nejdřív no. Ale když bude potřeba, dám dřív.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
557
21.12.19 12:22

Mám 2 týdenního syna a kojim taky po 3-4-5h asi 15 min vydrží, záleží na něm a jestli je noc nebo den. Za týden a neco mi přibral 300g. Ono nejspíš záleží na hodně faktorech. Podle mě žádný intervaly a tabulky, každá totiž máme jiné mléko a jiné miminko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.12.19 13:04

Druhé jsem kojila po 4 hodinách už v porodnici. Nikdo s tím neměl problém. Hlavní bylo, že přibývala. Častěji nechtěla.

Záleží vždy na ditku, důležité je, aby váha postupně rostla.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat