Kojení a čaj od 4.měsíce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Liliy
Stálice 51 příspěvků 04.06.19 11:07
Kojeni a caj od 4.mesice

Zdravim, zajimal by me vas nazor. Maly ma ted 3 mesice a plne kojim. Premyslim, zda mam zacit pomalu davat caj. V zime bych to neresila, ale ted kdyz bude leto a horka. Co myslite? Jak jste to delali vy zkusenejsi? :) Dekuji.

Reakce:
Rive
Ukecaná baba ;) 1862 příspěvků 04.06.19 11:09

Kojila jsem na požádaní a nechtěla jsem zatěžovat ledviny.
Max jsem zkoušela nabízet vodu.

michaela1310
Zasloužilá kecalka 647 příspěvků 04.06.19 11:10

Já nejsem teda zkušená protože mám první ale dávám mezi UM převařenou vodu s kmínem má 10 týdnů. Jsou vedra a hodně se potí. Fenyklový čaj mi nechce :lol:

unuděná
Echt Kelišová 7739 příspěvků 04.06.19 11:16

Já měla dceru narozenou v dubnu a v létě (byla zrovna šílená vlna veder) jsem jí měla na prse nonstop, byly jsme z toho obě úplně hotové. Mezi kojeníma jsem nabízela i vodu, ale moc nechtěla. Co bych dala za to, kdyby se pořádně napila. Občas zabralo oblizování melounu :lol: Takže za mě ano, klidně zkoušet i jiné tekutiny, nejlépe na lžičce, v kalíšku nebo stříkačkou, abys náhodou lahví s dudlíkem nepokazila kojení.

andelka83
Generální žvanilka 20914 příspěvků 04.06.19 11:22

Starší kluky mám narozené v březnu a květnu, kojila jsem celé léto. Na požádání, klidně v horku co 30 minut. Teď mám lednového a taky jen kojím. Víc teď ale jezdíme autem nebo býváme někde, kde může být problematické často kojit. Tak možná zkusím nabídnout vodu.

necy
Kecalka 118 příspěvků 04.06.19 11:33

Druhemu davam vodu z lahve.Bude mu 9 mesicu. A zniceho jineho se nanapije :roll: Jezdime hodne na vylety. A na kojeni si rada nekam zalezu. V tomhle vedru bych hledala vhodne misto porad :lol:

modravlocka
Ukecaná baba ;) 1168 příspěvků 04.06.19 12:00

Ve vedrech jsem i dětem kojeným na požádání trochu převařené vody po lžičce podávala. Bylo vidět, že i tak mají žízeň a po lžičce s vodou se vyloženě sápaly. Klidně trochu vody nebo bylinkového čaje dej, rozhodně tím miminu neublížíš. ;)

lucynka25
Echt Kelišová 9688 příspěvků 04.06.19 12:29

@Liliy ja mam obe holky narozene v lete, vodu ani caj jsem nedavala, kojila jsem casteji a na pozadani.
Caj jsem nedavala nedavala vubec, jen kdyz byl nejaky problem, tak bylinkové.
Druha dcera zacala s pitim k jidlu okolo 6.mesice, ta prvni o dost pozdeji.
Nejlepší bylo, ze to babicka nemohla vydychat, ze ji nedam ani napit :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama