kojení a hlad

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lenkal123
Kecalka 205 příspěvků 16.05.10 18:06
kojení a hlad

Prosím je tu někdo kdo kojí a nemá absolutně pocit hladu a chuť k jídlu? Vůbec nevím co se to se mnou děje. V těhu jsem přibrala 15 kilo a jedla jsem normálně a teď se do jídla musím skoro nutit. Malá má večerní koliku, kolikrát se nestihnu ani navečeřet a jen utěšuju, ale to jídlo prostě nechybí. Myslela jsem že u kojení je spíš hlad, než že by byl člověk bez chuti.

Reakce:

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 16.05.10 18:09

Je mozne, ze mas malo zeleza, to muze zpusobit nechutenstvi. Nebo nemuzes byt tehu?

Werča
Ukecaná baba ;) 1346 příspěvků 16.05.10 18:15

měla jsem to stejně.Musela jsem se i nutit do jídla.I když taky většinou spíš nebyl čas.Do toho věčné vstávání,nošení na rukou,časté procházky.Dopadlo to tak,že rok po porodu jsem měla ještě o 5 kilo míň než před otěhotněním a nevypadalo to už moc hezky..Pak začal být malej samostatnější a já přibírala a nakonec se musela zase začít krotit v tom jídle..Moje ségra to měla stejný…Každopádně právě kvůli tvorbě mlíka je potřeba hodně jíst a pít.Dělala jsem si hodně polívky,ty jsem do sebe nasoukala..

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18631 příspěvků 16.05.10 18:15

jak je miminko starý? Já prvních 14dní po porodu taky neměla vůbec chuť k jídlu ani potřebu jíst, bohužel mi to ale nezůstalo :wink: a je to přesně naopak, mám pocit že mám hlad pořád, potřebovala bych na tu pusu náplast :lol:

asha
Nadpozemská drbna 29590 příspěvků 1 inzerát 16.05.10 18:27

Ja prvni tydny taky nemela chut k jidlu, v pohode jsem shodila tech cca 14 nabranych kilo. Ale kdyz jsem fakt nejedla, odrazilo se to na mliku, bylo ho min :-? No ted zeru priserne (jinak se to nazvat neda), ono taky plne kojit 11ti mesicniho dabla neni zadna selanka…

ginche
Závislačka 3201 příspěvků 16.05.10 21:23

Posledni 2-3 tydny jsem mela to same…bylo mi zle, motala sem se a chut k jidlu nic moc. Je to celkove vycerpani a jak psala cici nedostatek zeleza je hlavni faktor. Chce to trochu odpocinout si zapojit vic partnera, pokud mas v dosahu babicky, atd. aspon na 2 -3 dny. Taky neni od veci zajit si na krevni obraz :wink:

BohunkaP
Extra třída :D 14969 příspěvků 17.05.10 13:15

Myslím, že pokud je to jenom o tom, že nepociťuješ moc hlad, nic se neděje… ale pokud bys k tomu měla být nějak extrémně vyčerpaná, malátná, tak bych taky zkusila doplnit to železo… A k tomu jídlu bych se snažila aspoň trochu nutit…

lenkal123
Kecalka 205 příspěvků 17.05.10 17:20

Díky malé je teď 6 týdnů . Malátná se necítím a snídani a oběd normálně sním .Nutit se nemusím, ale s večeří jsem na štíru. To jsem většinou doma sama a nedopoku se udělat si nic když nemám hlad.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >