Reklama

kojení a hlad

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lenkal123
Kecalka 205 příspěvků 16.05.10 18:06
kojení a hlad

Prosím je tu někdo kdo kojí a nemá absolutně pocit hladu a chuť k jídlu? Vůbec nevím co se to se mnou děje. V těhu jsem přibrala 15 kilo a jedla jsem normálně a teď se do jídla musím skoro nutit. Malá má večerní koliku, kolikrát se nestihnu ani navečeřet a jen utěšuju, ale to jídlo prostě nechybí. Myslela jsem že u kojení je spíš hlad, než že by byl člověk bez chuti.

Reklama

Reakce:

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 16.05.10 18:09

Je mozne, ze mas malo zeleza, to muze zpusobit nechutenstvi. Nebo nemuzes byt tehu?

Werča
Ukecaná baba ;) 1346 příspěvků 16.05.10 18:15

měla jsem to stejně.Musela jsem se i nutit do jídla.I když taky většinou spíš nebyl čas.Do toho věčné vstávání,nošení na rukou,časté procházky.Dopadlo to tak,že rok po porodu jsem měla ještě o 5 kilo míň než před otěhotněním a nevypadalo to už moc hezky..Pak začal být malej samostatnější a já přibírala a nakonec se musela zase začít krotit v tom jídle..Moje ségra to měla stejný…Každopádně právě kvůli tvorbě mlíka je potřeba hodně jíst a pít.Dělala jsem si hodně polívky,ty jsem do sebe nasoukala..

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18628 příspěvků 16.05.10 18:15

jak je miminko starý? Já prvních 14dní po porodu taky neměla vůbec chuť k jídlu ani potřebu jíst, bohužel mi to ale nezůstalo :wink: a je to přesně naopak, mám pocit že mám hlad pořád, potřebovala bych na tu pusu náplast :lol:

asha
Nadpozemská drbna 29588 příspěvků 16.05.10 18:27

Ja prvni tydny taky nemela chut k jidlu, v pohode jsem shodila tech cca 14 nabranych kilo. Ale kdyz jsem fakt nejedla, odrazilo se to na mliku, bylo ho min :-? No ted zeru priserne (jinak se to nazvat neda), ono taky plne kojit 11ti mesicniho dabla neni zadna selanka…

ginche
Závislačka 3201 příspěvků 16.05.10 21:23

Posledni 2-3 tydny jsem mela to same…bylo mi zle, motala sem se a chut k jidlu nic moc. Je to celkove vycerpani a jak psala cici nedostatek zeleza je hlavni faktor. Chce to trochu odpocinout si zapojit vic partnera, pokud mas v dosahu babicky, atd. aspon na 2 -3 dny. Taky neni od veci zajit si na krevni obraz :wink:

BohunkaP
Extra třída :D 14935 příspěvků 17.05.10 13:15

Myslím, že pokud je to jenom o tom, že nepociťuješ moc hlad, nic se neděje… ale pokud bys k tomu měla být nějak extrémně vyčerpaná, malátná, tak bych taky zkusila doplnit to železo… A k tomu jídlu bych se snažila aspoň trochu nutit…

lenkal123
Kecalka 205 příspěvků 17.05.10 17:20

Díky malé je teď 6 týdnů . Malátná se necítím a snídani a oběd normálně sním .Nutit se nemusím, ale s večeří jsem na štíru. To jsem většinou doma sama a nedopoku se udělat si nic když nemám hlad.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >