Kojení a hubnutí!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MišelkaX
Kelišová 5679 příspěvků 13.05.10 12:03
Kojení a hubnutí!!!!

Ahojte holky… Prosím o radu kdo měl nebo má to samé…
Plně kojím a malá mě úplně vysává… Snídám, svačím, mám dvě těplé jídla denně a pořád to nestačí, váha mi jde pořád dolů a dolů.. Od známé kamarádka tak skolabovala a skončila na kapačkách a musela přestat kojit… A to já nechci !!!
Můžu nějaké koktejly nebo vitamíny abych přibrala na váze? Jsem z toho fakt špatná…

Reklama

Najdete v encyklopedii: Hubnutí při kojení

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 13.05.10 12:06

Jé, ahoj Mišelko. A já jsem v diskuzi hubnutí 2010 :mrgreen: .

Mě napadá Gravimilk, zkoušela jsi? Já ne, protože kamarádka po přibírala.

Olčík
Kelišová 5368 příspěvků 13.05.10 12:07

Jé to bych trošku potřebovala.Jinak si myslím,že mužeš nutridrinky skus se zeptat v lékárně,jsou hodně kalorické,ale můžou je i děti tak si myslím,že by si je taky mohla…

Crystal87
Generální žvanilka 23738 příspěvků 13.05.10 12:11

MOje zkušenost takováto…před těhu 56-57kg před porodem 73 kg..kojila jsem 20 měsíců z toho 14 plně syn odmítal příkrmy.....váha mi šla šíleně dolů.Když bylo malému 9-10 měsíců měla jsem jen 48-49kg.Dr mě strašil že mi kojení zakáže…naštěstí pak byly Vánoce tak jsem se cpala jen sladkým tak se váha držela no a pak už to dolů nešlo jak malej začal baštit i jiný věci …dokonce jsem přibrala na 51:)A to musím říct že sjem se pořád jen cpala doslova a do písmene…
Ted mám obavy jak to bdue těhu kdžy druhé těhu jsem začínala na váze 51-52 kg abych neskončila pod 40 kg :think:
Moje vzdálená příbuzná je od přírody anoektický typ a musela v půl roce přestat kojit kvůli váze.
Zkus se pradit s dr …jinka já přibírala po polotučným mlíku :lol:

MišelkaX
Kelišová 5679 příspěvků 13.05.10 12:11

Gravimilk mám doma, zkusím týden pít co to udělá…
Ten nutridrink jsem taky kdysi pila, ale teď nevím jeslti jde i v kojení… Zkusím se na to poptat…
Nejde moc o mě, ale kvůli malé, bojím se že jednoho dne sebou švihnu…
Moje normální váha je 52kg a teď mám nějakých 47,5 a to si myslím že už je opravdu hodně málo :-( :-( :-(

MišelkaX
Kelišová 5679 příspěvků 13.05.10 12:13

Ty jo Crystal nestraš… Tak s kojením bych teda nechtěla přestat :cry: :cry: :cry: to fakt ne…

Zkusím pít ten gravimilk a zkusím ten koktejl, snad to pomůže… jinak fakt nevím :-( :-(

Crystal87
Generální žvanilka 23738 příspěvků 13.05.10 12:17

já piju ted gravimilk v těhu a jak mi jde váha nahoru:)ale jsem ráda jestli pak půjde kojením dolů tak aspon bude z čeho moct jít dolů :lol:
no mně to rpoblémy nedělalo bylo mi dobře jsem jen jedla.Jen velikost 34 jsem teda nosila a manželovi říkali jeslti mě krmí že mi všude lezou kosti a že sem jak smrtka co se mnou dělá. :roll: :oops: Zkus se ládovat tučnějšíma věcma a uvidíš:)Držím palce…já tenkrát taky nechtěla přestat kojit

Crystal87
Generální žvanilka 23738 příspěvků 13.05.10 12:19

jen dodatek…já pila gravimilk 2×denně i kojící čaj od hippi a vitamínky a váha nahoru mi nešla…ale každé tělo reaguje jinak

mondullaa
Zasloužilá kecalka 996 příspěvků 13.05.10 12:23

tak ja resila to stejny. Pred tehotenstvim jsem mela 59 kg (bylo to kolem vanoc :) ma normalni vaha byla tech 55 kg. Pred porodem jsem mela 75 kg a ted kojim vic jak 7 mesicu a vazim 51 kg…kazdy mesic 1 kg dole. Je pravda, ze lekari me nadavaji a zacinam na sobe citit, ze to neni ono(unava, motani hlavy,atd), takze musim prestat kojit, jinak by to dopadlo asi spatne :( zase si rikam, ze jsem to vydrzela dlouho ;) a jim taky tucny jidla a snazim se cpat horem dolem…ale nic nepomaha…

MišelkaX
Kelišová 5679 příspěvků 13.05.10 12:27

No my máme teprve 3 měsíce :-( :-(
Snad to aspon do toho půl roku vydržíme…
Mám se obrátit na svého lékaře nebo na kaktační poradkyni..??

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 13.05.10 12:44

Mišelko, zkus nejdřív laktační poradkyni. Hele, a jak jsi na tom se spaním? Myslím jako jestli se dost vyspíš, to by taky mohlo souviset..

stika
Extra třída :D 12009 příspěvků 13.05.10 12:51

Miselko, ten problem ti zavidim, jak ja bych hubla.
zkus pit sunar po tom se hodne pribira, ja ho jedla jako mlada lzici a byla jsem jako valecek.

MišelkaX
Kelišová 5679 příspěvků 13.05.10 12:53

no nevím, spím tak 6 hodin… to je tak asi v normálu..
ALe ona chce papat co dvě hodiny, tak se ani nedivím že mě tolik vysává… A co kojit a do toho přidat UM, nějak na střídačku, abych o mléko nepřišla a trošku nabrala… Zkusím se poradit s tou laktační poradkyní a uvidím..

nikulka
Echt Kelišová 9248 příspěvků 13.05.10 12:57

Mišelko a to chce jíst pořád co 2 hodiny nebo má teď spurt??
ten sunar není špatnej nápad :palec:

Jackie
Echt Kelišová 9094 příspěvků 13.05.10 12:58

Základem přibírání hmotnosti není rvát do sebe čokoládu neb něco co má prostě mraky KJ. To že jíš je sice fajn, ale otázka je co jíš. Základem jídelníčků musí být mraky kvalitních bílkovin a sacharidů. Kvalitní hovězí maso, kuře, ryby, těstoviny, rýže brambory chleba s vlákninou. Jídlo není ovoce ani zelenina ani nic sladkýho. Jako jídlo můžeš označit pouze to, když přijmeš najednou jak kvalitní bílkovinu tak kvalitní sacharidy. Můžeš tomu pomoct proteinama v tyčinkách, ale drž se kvalitních firem, žádný Nutrendy a podobný nekvalitní značky. Ale nejdřív začni tím jídlem, jinak ti žádný doplňky nepomůžou.
Udělej si jeden den když si budeš vážit jídlo a podle tabulek třeba na flora.cz si spočítej, kolik jsi snědla KJ za den. Pak porovnej, jestli jsi pod nebo nad doporučenou denní dávkou která je 7000-8000KJ. A nepočítej do toho právě tu nekvalitní stravu ala čokoláda, tak je fakt k ničemu… . Pak uvidíš, jak jsi na tom doopravdy s jídlem a můžeš řešit dál. Ono se to nezdá, ale ač se ti zdá že jíš hodně, zdaleka to tak být nemusí. :wink:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jsem expertka na zkrácené úvazky, směje se Karolina

Karolina Macúchová působí klidně, jako by se právě vrátila z jógové lekce.... číst dále >

Jak dítě odtrhnout od počítače? Klíčem je jiná zábava

Také byste radši viděli své děti trávit čas jinak než koukáním na videa na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Boj těžkého autisty Tomáše. Matce došly síly a skončil v ústavu

Tomáš Sklenář trpí jednou z nejtěžších forem autismu. V záchvatech agrese... číst dále >

Horší než ranní nevolnost. Při nemoci, kterou má Kate, může jít o život

Ranní nevolnost někdy zastihne skoro každou těhotnou ženu, daleko menší... číst dále >

Reklama