Kojení a zoubky

52
3.1.07 17:17

Kojení a zoubky

Ahoj holky, potřebovala bych nutně poradit.

Malýmu je 10 měsíců a pořád kojíme. Před nedávnem mu najednou narostly 3 zoubky nahoře (dolní má zatím 2 už asi 4 měsíce a ty byly bez problémú) a od tý doby je pro mě kojení utrpení. Myslela jsem, že bych ho už odstavila, ale on cokoli jinýho mléčnýho (UM, kaše, jogurty, kravské mléko) než MM odmítá.

Jsem z toho fakt nešťastná. Ještě navíc za pár měsíců budeme mít druhý mimčo a 2 děti najednou se mi fakt kojit nechce.

Díky moc za rady, Lucka.

P.S. Chtěla jsem ještě vyzkoušet silikonový kloboučky, ale těch se ani nedotk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6289
3.1.07 20:22

Ahoj,

našemu Honzíkovi rostly zuby od 4. měsíce, v půl roce měl už 8 zubů :lol: zezačátku mě taky kousal, tak jsem pokaždé, když kousnul doela hlasitě vyjekla au a okamžitě mu prso sebrala. Napřed mi i řval, protože se leknul, ale pak to nějak „pochopil“ a kousat přestal. Tak vyzkoušej, třeba to u vás zabere :P

Ad odstavení: mě se malej odstavil sám ve 3. měsíci dalšího těhu (ale bylo mu už 20 měsíců), kamarádce se klučík odstavil kolem 6. měsíce dalšího těhu, prý se tou dobou začne měnit chuť mléka a některé děti se odstaví. My od té doby teda pijeme UM, ale kamošce ho malej nikdy nechtěl.

Tak držím pěsti, ať to zvládnete :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama