Reklama

Kojit nemůžu a UM nechce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LadyBrigit
Ukecaná baba ;) 1248 příspěvků 03.01.17 15:54
Kojit nemužu a UM nechce

Začla jsem brát prášky při kterých nejde kojit. Dcera ale UM naprosto odmítá. Měly jsme babylove, Sunar a ještê nějaké vanilkové. Vůbec jí to nechutná, šklebí se, uhýbá před lahví a když už si lokne, tak se začne nadavovat.9 jdem do poradny a nevim co mi řekne mudr.Jak se to pak řeší? Dcera má skoro 10 měsíců.

Reklama

Reakce:

Lejlinka88
Závislačka 2642 příspěvků 03.01.17 15:57

Zkusila jsi jinou savicku?? mne taky nechtel um, tak jsem zkusila nekolik druhu um a savicek a byl problem v tom

renča.m
Zasloužilá kecalka 916 příspěvků 03.01.17 16:03

Ahojky, já si myslím, že stačí už příkrmy, polévky, kašíčky, přesnidávky…Syn od 9. měsíce měl UM jenom ráno, pak už to odmítal. Ptala jsem se na to doktorky a ta mi řekla, že to stačí. :mavam:

e008
Závislačka 3208 příspěvků 31 inzerátů 03.01.17 16:03

Ja chtela pres nekolik bojkotu kojeni a zanetum prestat kojit, ale syn se nikdy UM nechtel ani napit… Kojila jsem do 18 m, pak jen jogurt.

Ifar
Kecalka 153 příspěvků 03.01.17 16:12

Mala mela problem se savickou od medely. Z aventu zere jak zbesila, mame nutrilon profuturu, je pry nejbliz MM

Ornwen
Závislačka 4258 příspěvků 1 inzerát 03.01.17 16:19

Nas nechtel sladke, takze sunarani omylem. Jedl bebivitu. A savicku dudlikovou taky nechtel, jakoze hrnecky (s pitkem) kousal. Tak mel od mamu tuhle https://www.feedo.cz/…ahodny-motiv?…

odlaska
Kecalka 286 příspěvků 03.01.17 16:22

Taky teď řeším to samé, mateřské mléko došlo.. Navíc se zjistilo, že musíme Nutrilon proti alergii. A ten je nahořklý..
Našla jsem na netu, že se to nazývá Syndrom první lahvičky a chce to prý trpělivost.. Prý zvyk na lahvičku může trvat až tři týdny. Nemá cenu měnit UM, není to o chuti, ale o návyku.. Chce to zkusit zaexperimentovat se savičkama, nám nakonec asi zabere latexová a ne silikonová, ta mu asi vadí..
A zkoušíme ho navyknout na tu chuť mléka tak, že mu dám prso i když v něm nic není a tatínek kape UM po prsu, aby se mu dostalo do pusy.. Docela to funguje..
Držím palce, je to boj…

LLenule111
Závislačka 3238 příspěvků 03.01.17 16:51

Zkusila bych savičku podobnou jako ženská bradavka, např. avent..atd..

alenka84
Neúnavná pisatelka 19032 příspěvků 03.01.17 16:59

V 10 měsících už UM nutně nepotřebuje, pokud má dostatek potřebných živin v jídle ;)

LadyBrigit
Ukecaná baba ;) 1248 příspěvků 12.01.17 18:24

Takze doktorka mi poradila, kdyz mala nechce um, ze ji pry mam davat hlavne tvaroh :nevim: pry tam je nejvic mleka. A samozrejme jogurty a kasi. Myslela jsem, ze tvaroh az po roce :think: No, dnes jsem prisla na figl, kdy mi mala vypije aspon trosku um.Dala jsem ji tam trosku stavicky z bananu a merunky, takovy ten napoj od hippu. A zjistila jsem ze mi ale vypije max.150 ml mleka, vic ne.Tak se ptam jestli ji bude stacit jako denni mlecna davka jogurt 150 g+ kase ze 150 ml vody ( vic nesni) a tech 150 ml um denne. Nevim kolik mleka ma v te kasi a jestli jogurt 150 g = 200 ml mleka?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Sledujte a učte se! Peštová je výjimkou Instagramu: Bez filtrů a příkras boduje

Instagram je místo, kde lidé ukazují zkreslenou realitu a málokdy odhalí... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama