Kolik cm?

Anonymní
25.10.11 15:49

Kolik cm?

Ahoj holky,píši radši anonymně.Chci se zeptat jaké velikosti přirození mají vaše druhé polovičky a jestli ste s nimi spokojené.Je to čistě jen ze zvědavosti.. :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
25.10.11 15:52

:mrgreen: Nevím proč, mě to děsně rozesmívá, možná proto, že přemýšlím, jestli to píše zakladatel či zakladatelka. Tak já tedy taky anonymně, s ohledem na manžela. Má 19cm a spokojená jsem nad míru :lol: Popravdě řečeno u mě na velikosti záleží, ještě jsem nezažila, aby to nějaký chlap žížalkou dohnal „technikou“ :lol: Jééžiš to je téma :pankac:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.11 15:53

19cm, průměr nevím, ale dost. A abych řekla pravdu, tak je to pro mě občas dost vražedná záležitost, takže si fakt musím dávat pozor na polohy. Upřímně, kdyby byl o kousek menší, vůbec bych se nezlobila. Ale měnit kvůli tomu partnera nebudu…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.11 15:54

Jsem žena.A dekuji,muj pritel má 17,5cm a jsem taky nad miru spokojena :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.11 15:57

tý jo, to je téma. a jak to víte, kolik cm má přirození vašeho manžela 8-o to jste mu měřily, nebo vám to řekl? Já teda vůbec netuším jak dlouhého má a neumím si představit, že bych vytáhla metr a začala měřit, to by se snad urazil :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.11 15:59

a jak hlubokou máme kdo pulinu se tady řešit nebude?! …

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
Anonymní píše:
tý jo, to je téma. a jak to víte, kolik cm má přirození vašeho manžela 8-o to jste mu měřily, nebo vám to řekl? Já teda vůbec netuším jak dlouhého má a neumím si představit, že bych vytáhla metr a začala měřit, to by se snad urazil :think:

Normálně se ho zeptej, néé? :-) KAŽDÝ chlap ví, kolik měří :wink:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní

Můj si ho minulý týden měřil sám,bylo to ze srandy a ejhle 17,5cm :-D

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.11 16:00

Já mu ho neměřím.Je tak akorád,a vyhovuje mi :-D ale kdysi jsem měla chlapa,a zkončila v nemocni.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní

Běž si změřit tu hloubku pipiny, jsem zvědavá :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní

Wau, to je téma :-D mám přítele s 18cm a 5cm průměr, jak tu někdo psal, na velikosti záleží :palec: :pankac:

L.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.11 16:02

Ahoj, manžel má určitě přes 20cm :-P

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
Anonymní píše:
Anonymní píše:
tý jo, to je téma. a jak to víte, kolik cm má přirození vašeho manžela 8-o to jste mu měřily, nebo vám to řekl? Já teda vůbec netuším jak dlouhého má a neumím si představit, že bych vytáhla metr a začala měřit, to by se snad urazil :think:
Normálně se ho zeptej, néé? :-) KAŽDÝ chlap ví, kolik měří :wink:
Anonymní píše:
Anonymní píše:
Normálně se ho zeptej, néé? :-) KAŽDÝ chlap ví, kolik měří :wink:

Přesně tak..každý si ho určitě aspon jednou v životě měřil,a když ne tak je nejspíš buzerant :-D

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
Anonymní píše:

Asi tak nějak :mrgreen: Ale jinak myslím, že tak akorát 8-) nějaké polohy až moc 8-) M.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.11 16:05

Auuu :lol: J.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat