Reklama

Kolik kocarku??

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

katerinah
Stálice 77 příspěvků 28.05.10 08:51
Kolik kocarku??

Zdravim, rada bych se Vas zeptala, kolik kocarku jste uz mely? Jestli Vam stacil jeden(treba trojkombinace) nebo jste jich mely vic? :-)
Mam Spirit S3, jizdni vlastnosti super, ale nevyhovuje mi polohovani, trosku boudicka a taky vaha. Uvazuju, ze ho prodam a koupim jiny..
Co byste delaly na mem miste, mam se na to vykaslat a zvyknout si na to nebo ho prodat?
Co delat, kdyz kocarek uplne nevyhovuje? Vydrzet to nebo zmenit?
Predem diky za nazory :wink:

PS. A jak to vysvetlit manzelovi, kdyz jsem kocar vybirala ja :-D

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Raakosnicek
Kecalka 338 příspěvků 28.05.10 09:02
katerinah píše:
Zdravim, rada bych se Vas zeptala, kolik kocarku jste uz mely? Jestli Vam stacil jeden(treba trojkombinace) nebo jste jich mely vic? :-)
Mam Spirit S3, jizdni vlastnosti super, ale nevyhovuje mi polohovani, trosku boudicka a taky vaha. Uvazuju, ze ho prodam a koupim jiny..
Co byste delaly na mem miste, mam se na to vykaslat a zvyknout si na to nebo ho prodat?
Co delat, kdyz kocarek uplne nevyhovuje? Vydrzet to nebo zmenit?
Predem diky za nazory :wink:PS. A jak to vysvetlit manzelovi, kdyz jsem kocar vybirala ja :-D

ja nevydrzela nikdy, vzdycky jsem zmenila.
Vyborna volba byla az jane nomad, predtim byly kocarky dva, bebecar trojkombinace,gol­fky casualplay downtown a nakonec jane nomad. pak jeste obyc golfky babypoint trafico

Panuška
Neúnavná pisatelka 17043 příspěvků 28.05.10 09:09

No asi dost záleží jak staré máš dítko. Pokud už je větší rok, rok a půl tak bych klidně kočár prodala a koupila třeba jen lepší golfky nebo sporťák. Taky záleží jestli plánuješ dalšího prcka.

Já jsem s kočárem spokojená, budu schovávat na další dítko/děti (nebyl nejlevnější). Ale i tak jsem si už k velkému kočáru pořídila lehké golfky, když chci jen vyběhnout nebo na cestování jsou super. Ne vždy se mi chce velkej a teď už těžkej kočár tahat a jsem spokojená.

Je potřeba si taky uvědomit že jetý kočár už se neprodává tak dobře, budeš muset jít s cenou dost dolů aby se to kupci vyplatilo a taky je dobrý si rozmyslet jestli další kočár budeš kupovat nový nebo už použitý (dá se na tom dost ušetřit a mohl by to být i dobrý argument pro manžela) :wink:

thea
Ukecaná baba ;) 1019 příspěvků 28.05.10 09:12

ahojky,tak my měli celkem 3 kočárky-hluboký(dvojkom­binaci),pak sporťák s nafukovacími terénními koly golfáč bez stříšky se slunečníčkem.všechny mi vyhovovali.
Můžu mluvit jen za sebe-hrozně nerada sháním kupce na cokoliv,takže já bych neprodávala,ale pokud tě tak štve a opravdu se ho chceš zbavit,tak si dej inzerát do MMB,hodně maminek tam kouká a některé by se určitě líbil.
:mavam: :mavam: :mavam:

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 28.05.10 09:13

Já měla u první dcery kočárky tři. Neprodala jsem žádný, protože jsem s každým byla spokojená, ale každý byl tak trochu k jinému účelu. Jako miminko jsem ji vozila v trojkombinaci Baby smile, chtěla jsem ji hlavně proto, že přeci nebudu mít doma dva kočárky, když trojkombinace vydrží až do tří let :lol: . Po víc jak půl roce jsem koupila sporťák s polohováním do lehu, protože jsme bydleli v domě bez výtahu a já 17kg kočárek (plus dítě) už nahoru těžko dostávala. Pak jsem koupila od kamarádky velmi výhodně úžasné golfky, které jsem využívala na cesty vlakem k našim (žádný jiný kočárek neprojel ve vlaku v uličce mezi sedadly a nedal se tak dobře složit). Golfky byly doma schované pod postelí, trojkombinace zůstala u našich a se sporťákem Babypoin Sprint jsem byla maximálně spokojená.

Teď pro druhou dceru jsme koupili kočárek čtvrtý, protože jednak potřebujem tu trojkombinaci mít u našich a hlavně jsem chtěla kočárek lehce ovladatelný jednou rukou, protože tu druhou potřebuju na starší dceru (někdy mi jedna ruka nestači :lol: ). Tak máme ještě Firkon Verano. Uvidíme, jaký sporťák pak budu používat - jestli starý dobrý Sprint nebo sportovní verzi Firkonu :nevim: . Trojkombinace je nastálo u našich a nemám v plánu se zbavit žádného z těch čtyř kočárků. Je to i tím, že předpokládám, že sourozenci budou mít snad taky brzy děti, tak třeba se jim naše kočárky budou hodit.

Bianca123
Ukecaná baba ;) 1063 příspěvků 28.05.10 09:13

Pokud ti kočárek nevyhovuje a bojuješ s tím už nějakou dobu, tak bych ho prodala a koupila jiný. Nejsi první ani poslední, kdo koupil něco, co mu plně nevyhovovalo. Teď už aspoň víš, co od kočárku chceš. Jako zbytečné vyhazování peněz mi přijde, když má někdo kočárků několik. Jeden na nákupy, do auta, do přírody, ale když někomu není líto peněz, tak prosím. Já jsem koupila v bazaru jetý Roan Marita jako hluboký a sporťák jsem koupila nový. Hodlám s ním jezdit až do synových 2 let nebo kdy už se nebude chtít vozit anebo ho pak prodám a pořídím golfky na dojezd.

teresa20 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.05.10 09:14

Tak my máme kočárky dva - těžkou velkou trojkombinaci na procházky po vesnici nebo na spaní a lehké golfky na převoz autem nebo na cestování busem. A vyhovuje nám to :palec:

Zatím používáme obojí, ale časem velký kočár zazimuju a schovám pro druhé dítko.

Ani jeden z kočárků mi nevyhovuje stoprocentně, nicméně jsem si na oba zvykla a prodávat ani jeden nebudu.

thea
Ukecaná baba ;) 1019 příspěvků 28.05.10 09:21

taky jsem všechny kočáry měla pro obě holky,u Valči jsem už nekupovala žádný,ale protože nerada prodávám,věnovali jsme je všechny do kojeneckého ústavu,měli velkou radost a takhle jsem se zbavila i mrňavého oblečení :-D

Hanka1
Extra třída :D 13508 příspěvků 28.05.10 09:30

U prvni dcery sportak Quinny, pak golfky Inglesina a od cca dvou let uz jen Zapp.

U druhe sportak Quinny po prvni s novou korbickou, kdyz vyrostla z korbicky tak sportak sel na chatu a od jejiho pul roka vyuzivame plne Jane Nomad, ktery nam nahradi i goflky.

Zapp mel a ma stopro vyuziti, jako podvozek pod MaxiCosi Cabrio vajicko, ted jako prilezitostne golfky na kratsi popojizdky, mladsi dceri budou za chvili 2 roky.

thea
Ukecaná baba ;) 1019 příspěvků 28.05.10 09:37

ted teda trošku odbočím,ale můj totálně oblíbený a supr kočár je Mutsy,kdybych ještě měla třetí dítě,stopro bych šla do něj,jsem z něj úplně mimo :srdce:
a kdybys Katerino prodala tenhle tvůj,který by se ti líbil?jsem zvědavka :lol:

Machalka
Extra třída :D 11763 příspěvků 28.05.10 09:39

Já měla (vlastně ještě pořád mi tu straší) jen jeden kočár - trojkombinaci od Hoco. Byla jsem s ním maximálně spokojená a golfky jsem vůbec nepotřebovala, protože malá byla dost brzo zdatný chodec :-D
Ale pokud s tvým kočárkem nejsi spokojená, tak pořiď jinej. Někdy až v průběhu používání kočárku zjistíš, že ti až tak nevyhovuje. A manžovi bych to zkusila názorně ukázat a vysvětlit, ať to pochopí :wink:

ka-tka
Generální žvanilka 22308 příspěvků 28.05.10 09:39

Tak ja mela zatim 5 kocaru na 3 deti

Na prvni Firkon vector- jako hlubokej ok, pak jsem koupila golfky Coneco ty jsme s klukem dojezdila a skoncili u popelnice
Firkona pozdeji prodala

Na druhe jsem mela vysneny Jane slalom celou sestavu a odvozila jsem holku az do konce a kocarek si ponechala

Na treti Jane slalom po druhe dcerce- holky byli po sobe a i starsi jeste kocarkova, takze jsem prikoupila Phil and Teds Dash a vozili se obe.
Phil pak sel z domu - po zime a zustal mi slalom- ten jsem pouzivala uz jen jako hlubokac a netrpelive cekala na novy kocar
Ted mam posledni kocarek- jenom sportak Jane slalom Reverse.
Nikdo moc nechape, proc si kupuji stejny kocar jakej jsem mela.
Ale je jiny- vylepseny

Ja jsem ted spokojena moc.....nad golfkama neuvazuji zatim.....i kdyz vysnene uz mam Bugaboo bee+

Jinak ja jsem exot, ja bych ojety kocarek nekoupila, mela jsem jen pouzitu korbu na Slaloma- protoze predtim jsem prodala korbicku a druhy den po odeslani jsem zjistila, ze cekam miminko :lol:

quinny
Neúnavná pisatelka 16370 příspěvků 28.05.10 09:49

ahoj
tezko radit, ale zkusim napsat svoji zkusenost…
tak ja mela zatim tri kocary, ale
zvladla bych urcite vic, kdyby finance i manzel dovolily :mrgreen: ne vtip, jsem naprosto spokojena takhle jak to bylo.
Od narozeni prcka jsme meli Mutsynu…podvozek bezkonkurencni, i kdyz trosku tezsi, ale zase super stabilita, takze to bylo hold neco za neco…korbicka taky super (chybelo mi snad jen trosku lepsi dopnuti strisky, mozna i nejaky odvetrani by bylo fajn a prenaseni za vrsek korby, znacka ideal by byli polohovaci zadicka na nase ublinkavajici mimco, ale to uz si vazne vymyslim :lol:
Sportak na ktery jsme presli kolem 8 mesicu uz takova vyhra nebyl. Polohovani super, hlavne ze sel otocit smerem k nam, to byla nase priorita. Zima, jaro dokud byl fusak a prcek mensi tak to bylo jeste fajn, v lete uz mi vadila boudicka, ktera nejde nijak moc odvetrat, ale stale nic zasadniho. Nakonec mi s vahou prcka v nasem horskem terenu asi nejvic vadilo, ze nema rucni brzdu…takze nakonec po umornem ukecavani manzela, jsem si jakoze na brusle poridila speediho, a po roce prcka, kdy uz byl dost spokojen v kocaru i po smeru, jsme ho diky jeho vaze vyuzili vazne hodne…ma zase jine mouchy a na maly ditko bych ho asi urcite nechtela, ale jako druhej kocar a porizenej z druhy ruky za par kacek byl a stale je super. Mutsyna se postupne rozprodala (tedy podvozek zatim zustal a pripadne bude i na druhe mimi). Speedi nam zatim zustal hlavne na spani u prarodicu a na pripadne delsi cesty…a na vychazky do mesta pribyly golfky Q Zapp (nebyt mych nemocnych zad a toho ze uz prcka proste nosit nesmim asi bychom se obesli i bez nich).

Se Spiritem me tedy desis, protoze jsem ho mela tak malicko vyhlidnuteho na druhe mimi :oops: a jedinej nedostatek jsem schledavala v tom ze nema nafukovaci kolecka…vaha pro me zase az tak zasadni neni, ale trosku jsi me nahlodala s tim polohovanim a boudickou, co je za problem 8-o

S tim jestli koupit dalsi kocar nebo ne, to je dobra otazka…zadny kocar neni ideal, a vzdycky to je malicko kompromis…jaky chces koupit misto teutonky :nevim:
a jestli kocar menit nebo vydrzet bych asi zvazovala podle veku mimca, jestli by nebylo na zvazenou koupit uz jen nejake lepsi golfky treba, ale nevim jak mas velkeho prcka

Manzel to urcite pochopi, kdyz budes dostatecne presvedciva :palec: :mrgreen:

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 28.05.10 10:52

Já jako prvotěhule byla úúúúplně pitomá co se výběru kočárku týče. Chňapla jsem po první trojkombinaci a ještě od kamarádky, takže trochu jetější. No za dobrý peníz, ale tu poškrábaný, ruční brzda nefunkční, bouda se nezasekne v poloze co chci navíc těžký jako kráva. Nakonec jsem to nějak vydržela do roka a teď máme pěkné nové golfky :dance: Starouše jsem ještě neprodala, je dobrý do terénu. Teď jako zkušenější prvomatka vím, že napoprvé prostě dobře nevybereš, teď už víš na co se zaměřit, já bych šla do druhého kočáru. :wink:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22831 příspěvků 28.05.10 11:01

My máme kočárky tři, hluboký(ona je to teda kombinace, ale jako sedačku jsem jí nevyužila) Pak jsme sehnali za super cenu další kombinaci, která se dávala výrazně líp do auta a navíc na ní šla nacvaknout naše autosedačka. Teď jí používám jako sporťák. No a nakonec jsem si vykňourala ještě golfáče, protože občas jedu hromadnou, vlakem a podobně takže jsou golfky pohodlnější. Golfáče jsou permanentně složený v autě a jsou víceméně cestovní.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Ivo Rittig se vyšňořil k soudu kvůli tunelování, na cestu se posilnil Moëtem

Lobbista Ivo Rittig je dnes na soudním projednávání ohledně kauzy údajného... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >