Reklama

Kočárek baby booom

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hanulka
Ukecaná baba ;) 1022 příspěvků 23.05.10 08:16
kočárek baby booom

Ráda bych se zeptala, jestli máte někdo zkušenost s tímto kočárkem. Kamarádka byla rozhodnutá pro Mutsy, ale na netu objevila tento kočárek, stejného typu, ale asi o 10 000 kč levnější. Tak by nás zajímalo, je-li stejné kvality atd..Děkuji

Reklama

Reakce:

infohrusky 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.10 16:43
Baby Booom

Tak já už s tím miláčkem 2měsíce jezdím. Dá se říct, že kvalita odpovídá ceně. Pozitivum je, že je opravdu lehký. Sporťák váží kolem 8kg. Je velký do 3 let. Vše funguje. Je stabilní a snadno ovladatelný. Ale ten použitý materiál! Ta hnědá je bledší než na fotografiích. Uvnitř korbičky je molitanová podložka, která se po 7 týdnech pod hlavičkou prolehla. Teď ji budu muset obracet dokud to půjde. Pod hlavičkou a také pod nohama je kovová tyčka nebo silný drát jako výztuha kočárku. Bohužel dítě ten molitan prolehne - jak se již ukázalo. Je naprosto neodpružený. Když tedy jedeme bez zavinovačky v létě, tak vůbec cestou neusne. Na každé nerovnosti se probudí. Nevím jaké jsou jiné kočárky, ale tohle snad není standard? Korbička je obšitá obyčejným tkalounem, který se v rozích kroutí. V autosedačce se strašně potí. Ten materiál bude celkově nekvalitní. No mám sto chutí ho reklamovat. Tohle přece nemůže mít žádnou normu!

Mafina5
Kelišová 5352 příspěvků 27.07.10 16:03

Taky jsem se po něm dívala. Nicméně nakonec jsem dala přednost originální kvalitě. A jak vidím, udělala jsem dobře. Pokud se ti líbí Mutsy, ale zdá se ti moc drahý, tak zvaž raději nákup ojetého. Sama jsem koupila na polském aukru dvojkombinaci s originál fusakem a slunečníkem v super stavu i s dopravou do Česka za 8700 korun. Nabídek je tam milion, i když samozřejmě je to trochu riskantní a ne každý kočárek bude asi bez problémů, jako ten náš. Ale mnohé jsou opravdu velmi detailně nafocené a popsané… A za tu úsporu trocha toho rizika stojí. Navíc teď v létě je na bazarových serverech okurková sezóna a tak se tam dají najít a koupit opravdu skvělé věci. Pokud chceš přihodit jako zahraniční účastník, musí být v aukci výslovně uvedeno, že prodávají souhlasí se zasláním zboží do ciziny. Dopravné obvykle není pro zahraniční obchody uvedeno a tak musíš počítat s vyšší částkou za kurýra. My platili 1500, kočárek stál 7100 korun.

Mafina5
Kelišová 5352 příspěvků 28.08.10 17:35

Dnes jsem kočárek BabyBoom viděla v Malvíku. Musím říct, že mě nijak nenadchl. Vystavenou mají ale jen hlubokou korbičku na podvozku v obou dostupných barvách. SPorťák jsem neviděla. Ten rozdíl v kvalitě bude ale asi značný.
Ale zároveň tam měli další napodobeninu Mutsy - Depemo FX a to již je jiná. Líbil se mi moc. Vše fungovalo pěkně jako na originálu, dokonce má hluboká korbička táhla na skládání podvozku s připojenou korbičkou, co již nové korbičky Mutsy nemají a podle mě je to velká chyba. Dvojkombinace stála něco kolem 11 tisíc.
V prodejně mají zároveň vystaveny originál Mutsy, takže můžete srovnávat všechny napodobeniny s originálem.

Simuska 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.10 10:19
kočárek baby booom

Dobrý den, včera mi přišel kočárek baby booom a já ani přítel nemůžeme přijít na to, jak složit konstrukci, přitom tam píšou jak je to jednoduché, můžete mi prosím poradit? Děkuji Simona

infohrusky 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.10 14:56

Pokud myslíte rozložit podvozek, tak stačí povolit červenou pojistku a tahnout rukojeť nahoru do zacvaknutí. To jde dobře, někdy zlobí skládání. Musím hodně tlačit rukojeť dovnitř a zároveň držet vlevo pojistku pro skládání. Nakonec se to vždycky povedlo, ale někdy až napodvacáté. Nevím jestli nemám zrovna trochu vadný kus.

Simuska 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.11.10 16:18

Děkuji za příspěvek, nakonec se mi to také povedlo, ale bylo to tedy něco.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Schneiderová v Tváři otvírá víko od kanálu nejhorší televizní zábavy

Jitka Schneiderová (45) prý ráda překonává překážky a miluje výzvy. Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >