Kočárek baby booom

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hanulka
Ukecaná baba ;) 1024 příspěvků 1 inzerát 23.05.10 08:16
kočárek baby booom

Ráda bych se zeptala, jestli máte někdo zkušenost s tímto kočárkem. Kamarádka byla rozhodnutá pro Mutsy, ale na netu objevila tento kočárek, stejného typu, ale asi o 10 000 kč levnější. Tak by nás zajímalo, je-li stejné kvality atd..Děkuji

Reakce:
infohrusky
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.10 16:43
Baby Booom

Tak já už s tím miláčkem 2měsíce jezdím. Dá se říct, že kvalita odpovídá ceně. Pozitivum je, že je opravdu lehký. Sporťák váží kolem 8kg. Je velký do 3 let. Vše funguje. Je stabilní a snadno ovladatelný. Ale ten použitý materiál! Ta hnědá je bledší než na fotografiích. Uvnitř korbičky je molitanová podložka, která se po 7 týdnech pod hlavičkou prolehla. Teď ji budu muset obracet dokud to půjde. Pod hlavičkou a také pod nohama je kovová tyčka nebo silný drát jako výztuha kočárku. Bohužel dítě ten molitan prolehne - jak se již ukázalo. Je naprosto neodpružený. Když tedy jedeme bez zavinovačky v létě, tak vůbec cestou neusne. Na každé nerovnosti se probudí. Nevím jaké jsou jiné kočárky, ale tohle snad není standard? Korbička je obšitá obyčejným tkalounem, který se v rozích kroutí. V autosedačce se strašně potí. Ten materiál bude celkově nekvalitní. No mám sto chutí ho reklamovat. Tohle přece nemůže mít žádnou normu!

Mafina5
Kelišová 5352 příspěvků 27.07.10 16:03

Taky jsem se po něm dívala. Nicméně nakonec jsem dala přednost originální kvalitě. A jak vidím, udělala jsem dobře. Pokud se ti líbí Mutsy, ale zdá se ti moc drahý, tak zvaž raději nákup ojetého. Sama jsem koupila na polském aukru dvojkombinaci s originál fusakem a slunečníkem v super stavu i s dopravou do Česka za 8700 korun. Nabídek je tam milion, i když samozřejmě je to trochu riskantní a ne každý kočárek bude asi bez problémů, jako ten náš. Ale mnohé jsou opravdu velmi detailně nafocené a popsané… A za tu úsporu trocha toho rizika stojí. Navíc teď v létě je na bazarových serverech okurková sezóna a tak se tam dají najít a koupit opravdu skvělé věci. Pokud chceš přihodit jako zahraniční účastník, musí být v aukci výslovně uvedeno, že prodávají souhlasí se zasláním zboží do ciziny. Dopravné obvykle není pro zahraniční obchody uvedeno a tak musíš počítat s vyšší částkou za kurýra. My platili 1500, kočárek stál 7100 korun.

Mafina5
Kelišová 5352 příspěvků 28.08.10 17:35

Dnes jsem kočárek BabyBoom viděla v Malvíku. Musím říct, že mě nijak nenadchl. Vystavenou mají ale jen hlubokou korbičku na podvozku v obou dostupných barvách. SPorťák jsem neviděla. Ten rozdíl v kvalitě bude ale asi značný.
Ale zároveň tam měli další napodobeninu Mutsy - Depemo FX a to již je jiná. Líbil se mi moc. Vše fungovalo pěkně jako na originálu, dokonce má hluboká korbička táhla na skládání podvozku s připojenou korbičkou, co již nové korbičky Mutsy nemají a podle mě je to velká chyba. Dvojkombinace stála něco kolem 11 tisíc.
V prodejně mají zároveň vystaveny originál Mutsy, takže můžete srovnávat všechny napodobeniny s originálem.

Simuska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.10 10:19
kočárek baby booom

Dobrý den, včera mi přišel kočárek baby booom a já ani přítel nemůžeme přijít na to, jak složit konstrukci, přitom tam píšou jak je to jednoduché, můžete mi prosím poradit? Děkuji Simona

infohrusky
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.10 14:56

Pokud myslíte rozložit podvozek, tak stačí povolit červenou pojistku a tahnout rukojeť nahoru do zacvaknutí. To jde dobře, někdy zlobí skládání. Musím hodně tlačit rukojeť dovnitř a zároveň držet vlevo pojistku pro skládání. Nakonec se to vždycky povedlo, ale někdy až napodvacáté. Nevím jestli nemám zrovna trochu vadný kus.

Simuska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.11.10 16:18

Děkuji za příspěvek, nakonec se mi to také povedlo, ale bylo to tedy něco.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

První slova Vojnara po rozchodu: Kopačky přišly před Vánoci, přestal jsem pít

Co stojí za rozchodem Petra Vojnara a matky jeho syna Sebastiana Andrey?... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >