Kolik měří vaše čtyřleté dítě?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
13114
22.5.13 21:38

Naše bude mit 4roky v srpnu a měří 101cm.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
405
22.5.13 21:43

Nas Adama mel 4 v breznu a meri presne 100 a vazi 20kg..je to kus chlapa..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
65457
22.5.13 21:44

Měl 110 cm a 19 kilo :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Hanullka
22.5.13 22:26

Naše bude mít v srpnu čtyří a měří 99 cm.

  • Citovat
  • Upravit
22.5.13 22:55
@chatwenna píše:
@jurášek 07.07.09 No, tak ta vaha je ovsem luxusni! :)

jo to je a to měl v únoru 17,vážily ho před trháním mandlí kvůli narkoze, jen mi je pořád divný že není tlustý, sestra má holčičku ta je o 10 dní starší, má o kilo víc a asi 4 nebo 5 cm méně a je vyloženě tlustá a to podotýkám že neteř téměř nejí zato Jiřík nejí jen v noci :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22.5.13 23:02

Příští týden 4 ročky a 116 cm. Váhu odhaduji 20 kg :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13114
23.5.13 15:21

Holky, myslíte si, že uz se dá teď určit, jestli dítě bude v dospělosti spíše malé nebo vyššího vzrůstu???

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20662
23.5.13 15:28

Syn má 5,5 roků a měří 124 cm :mrgreen: Takže ve čtyřech mohl mít tak cca 119 cm :think: Má necelých 20 kg :roll: je to huběňour, je nevyjšší ze školky, vyšší než leckteří prvňáci, ale i druháci. Já i manžel jsme menšího vzrůstu, i prarodiče, ale vzhledem k tomu, že mí bráchové jsou jak Ajfelovky, tak nějaký ten vysoký předek musel být :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20662
23.5.13 15:32

Tak jsem se koukla do růstového grafu :mrgreen: a ve čtyřech letech měl 115 cm. Takže za rok a půl 9 cm, no jestli to tak půjde dál, tak budem za chvíli zvyšovat futra :lol: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
786
26.7.15 21:02

Ahoj moje dcera ma na 4 letech a 6 mesicich 103cm… (mereno doma) kolik vzi to netusim. (le kolem 18kg urco) bojujeme s jidlem tak vahu presne nevim. (v lednu jdeme na 5letou prohlidku tak uvidime. jak vyrostla)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
478
14.11.15 21:10

váha a výška za dva roky

Maminky, prosím o info:
Kluk, výška a váha ve 3letech a pak v 5ti letech. Rozdíly prosím :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
512
15.11.15 17:58

3 roky - 93 cm, 12 kg
5 let ( bez dvou měsíců ) - 102 cm, 14 kg

Ale malej je celkem prťoš, má krátký nožičky. :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
478
15.11.15 19:17
@iziwolvie píše:
3 roky - 93 cm, 12 kg
5 let ( bez dvou měsíců ) - 102 cm, 14 kgAle malej je celkem prťoš, má krátký nožičky. :D

Tak tohle je pro mě balzám na duši… DĚKUJI!!!Dnes to potřebuju… bojujeme se synem a jeho jídle, kterému nedá :( Má 5let, měří 108cm a váží jen 16,5kg. Ve 3letech měl 98cm a 13,5kg… cm mě nevadí, ale ty kila… příjde mě to málo prostě. Je to vyzáblina, děs běs toto :,(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Chrastítko Špendlík

  • (4.6) + 67 recenzí

Dudlík Perfect

  • (4.7) + 53 recenzí

BABY NA UCPANÝ NOS 50 ML

  • (4.9) + 41 recenzí

Dudlík Space 0–6m

  • (4.9) + 41 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek