Kolik mléčných dávek denně u 7,5měsíčního dítěte?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
742
17.12.12 13:08

@berry4

Jasně, to chápu, že vápník a bílkoviny doženu jinde, to jo, z toho ani strach nemám, spíš pořád řeším i ten přísun tekutin, když nepije… Už jsem z toho fakt zblblá. Pořád řeším mlíko a tyhle věci a do toho doktorka, co mi pořád řiká, že musíme přidat s přibíráním.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
32929
17.12.12 13:46

@Madel Starší mi jedl od 8m 200g jogurtu, tak třeba tě překvapí. Můžeš to dát místo něčeho, ale to zas jak koukám by snížilo dávku UM..takže bych ho přidala k ovoci.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
32929
17.12.12 13:48

@Madel jo, s pitím jsme zajedno…taky řeším. Ale vypadá to že snad se trochu už rozpije. Jinak se sanžím posledních pár lžiček příkrmu zředit, a tak do něj tu tekutinu dostat. Pítkem mu to ještě moc nejde, vodu na lžičce nechápe, ale hodně naředěné jídlo lžičkou zvládne.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3491
17.12.12 13:58

Taky to teď řešíme… Prcek si dá max. ráno cca 150 ml a v noci cca 120 ml… Večer kaši… Já teda ještě sem tam kojím, ale fakt máličko… Na radu doktorky dávám ještě puding z UM. Jinak masozelenina a ovoce a sem tam trochu UM. Ale dost mě tím ničí… Navíc taky nic jinýho pít nechce… :roll: Prý je to takový období, tak snad brzy přejde… ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3491
17.12.12 14:06

Jo a přes den, když mu chci dát UM, tak je vezme jedině vlažný až studený, teplý prostě vůbec… 8o

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7725
17.12.12 16:00

@Salvaje To jsem měla s první dcerou, ta když to měla teplejší tak to nechtěla vůbec, doteď nechce teplé pití, dostat do ní třeba čaj když je nemocná to je potíž. I jídlo jí raději studené.

Druhá dcera to má naštěstí přesně opačně, když je něco studené tak to nechce (třeba čaj ohřívám několikrát za den).

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3491
17.12.12 16:16

@danali On zase jídlo radši teplé, na studené se ksichtí… Čaj a vodu zatím nechce vůbec… Ale dobrej nápad - zkoušet mu tu vodu a čaj dávat i vlažnější, tak jak to UM… :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
742
18.12.12 08:26

Tak jsem ráno k snídani zkusila jogurt a bylo to celkem úspěšný. Malá se tvářila, že jí to docela chutná a snědla okolo 110g, takže velký úspěch :potlesk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29577
18.12.12 08:59

@Madel :lol: super, jen tak dál! Můžeš jí do toho jogurtu klidně rozmačkat pár piškotů, ony to „zhutní“ a budo to víc kalorické ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
742
18.12.12 09:26

@berry4

To taky zkusím, nejdřív jsem chtěla zjistit, co vůbec bude řikat na samotný jogurt. Fakt mě překvapila :potlesk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
pepivaha
21.12.12 13:39

Ahoj malý má 7,5měsíce a mléko má na večeři 230ml a ráno okolo 4 taky 230ml a pak jen odpoledne jogurt-activia bílá sladká, hollandia.

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1 Good Sleep

  • (4.7) + 729 recenzí

2 Pokračovací mléko

  • (5) + 213 recenzí

3 batolecí mléko

  • (5) + 185 recenzí