kolik mlíčka v 11m

163
23.7.06 22:26

kolik mlíčka v 11m

Ahojda, všechny zdravím, tak jsem se sem taky přidala :D . Chtěla jsem se zeptat, kolik tak mlíčka denně potřebuje 11 měsíční prcek ? Kojím už jen ráno a večer. Mějte se hezky, S.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

420
23.7.06 23:29

Ahojky,
nevím, jestli ti poradím, ale své holčičce ve věku 21m dávám mléko - sunar - 2× denně po 250ml, takže má půl litru mléka za den plus jeden mléčný výrobek. Myslím, že u vás by to mohlo být stejné, kojením to pokryješ plus asi dáváte jogurt ne?

Lucka+Klárka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
24.7.06 01:18

Sylvus, rocni prcek by mel mit kazdy den pul litru mleka - rekla bych, ze to v 11 mesicich nebude jine.
Pokud kojis dvakrat denne, musela bys pri kazdem kojeni dat malemu ctvrt litru mleka - a to si myslim, ze nedas. Pocitam, ze takovy prcek vypije pri kazdem kojeni kolem 120 ml - takze na pokryti denni davky je potreba cca ctyr kojeni - nebo dvou a k tomu bud jogurt (smetanovy) nebo syr (zerve, cottage…) nebo pridej UM.
Hlidej i mnozstvi tekutin, melo by jich byt kazdy den rozhodne pres pul litru, spis i k litru…

Lesina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7687
24.7.06 07:14

My kojíme 2×-3× denně, ale dáváme jogurt a mléčnou kaši a občas žervé. Jestli to máte taky tak, myslím, že to je v pořádku :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
179
24.7.06 13:42

Ahojky.Já kojím taky 3× denně.Dostává jogurt a každý den k večeři ještě mléčnou kaši.Tak doufám,že mu to stačí.Přes den vypije asi půl litru šťávy.
Markéta

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama