najednou odmítá příkrmy

922
22.7.06 09:19

najednou odmítá příkrmy

Ahoj holky,
potřebovala bych poradit. Od ukončeného 5. měsíce syna přikrmuji a zatím krásně vše jedl. Už papal dopoledne místo mléka ovoce a na oběd zeleninu a maso. Je to 3 dny, co mi příkrmy začal odmítat. V židličce se zmítá, napíná a berčí a když mu zkusím nabídnout další lžičku, začne vyvádět ještě víc. Nejdřív jsem myslela, že mu nechutná co mu dávám, ale zkoušela jsem vše možné i jeho do té doby oblíbené věci a nic nechce. Zkusila jsem také krmení na klíně, v autosedačce…Všude mi jídlo odmítá. Musela jsem mu dát znovu mléko. Měla jste to také některá? A jak jste to řešily? Jsem z toho na nervy a Jiříček taky :( .
Asi zkusím dávat 2 dny zase jen mléko a uvidíme.
Díky Berča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

327
22.7.06 10:00

Beru,
jsem na tom stejně, už to trvá dýl než týden, ale mám nastudováno z jiných diskusí, že musíme vydržet. Holky psaly, že to může být klidně i horko.
Věra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4097
22.7.06 11:13

Berco, nerostou mu dalsi zoubky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2237
22.7.06 14:38

U nas tohle zapricinovaly zoubky. Jakmile se prorezavaly, tak Charlie nesnesla lzicku, takze jsme byvali tyden na mliku a potom zase jedla normalne…

Terik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2733
22.7.06 20:01

může to být horkem,růstem prvních zoubků. Anebo mám takovou zkušenost, když měl Vítek nějakou virózu. Vydrž, přejde to. Prohlídni dásně :) K.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
922
22.7.06 20:42

Díky moc za odpovědi a povzbuzení. Roste nám druhý zoubek, tak to možná bude tím…Při prvním problém nebyl, ale možná ho to teď víc trápí :( . A ty vedra tomu asi taky moc nepřidají.
Berča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50
22.7.06 20:54

Tak tohle samí jsme přesně měly před několika týdny.Taky jsem zkoušela možné i nemožné a byla jsem s toho taky dost na prášky.Pak se nám najednou vyklubaly dva zuby a malá papá vše co jí dám.Teď jak jsou ty tepla,tak u toho taky trochu vyvádí,ale nakonec sní skoro uplně všechno.Tak vydrž,třeba to budou jen zuby.U nás to trvalo 14dní. :) :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama