co delate s miminky, kdyz je takove vedro?

150
20.7.06 15:50

co delate s miminky, kdyz je takove vedro?

Ahoj,
vzhledem k tomu, ze nemam na zahrade ani trochu stinu, tak se snazim s malou nevychazet mezi 11 a 15 hodinou, protoze skoro vubec nespi, tak ji musim nejak zabavit a je to cim dal tesi, uz ji zadne hracky moc neberou, nejradeji by bastila travu apod. Co delate vy, pokud stejne jako my nemate kde jinde se schovat pred sluncem nez doma? Obcas vyrazim na nejakou vystavu, ale malo kdy je to na dele nez hodinu a pak je zase cestovani, takze zase to slunicko.

Diky za typy

Ala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

andela
20.7.06 16:28

Já jdu s Jájou dopol. před 10 nakoupit, a odpol většinou vylezem jen na půl hoďky do stínu, nebo se osvěžíme v bazénu. Jinak jsem s ním zalezlá doma - je tu přeci jen líp než venku. Jemu se teplo moc nelíbí, a já takový pařáky nemůsím vůbec… :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
1242
20.7.06 17:12

Ahoj,
ja mam uprostred obyvaku napustenou vanicku se studenou vodou a jednou za hodku do ni Stellu vnorim. Ona snasi teda ty vedra tim padem lip nez ja.
Ven chodime jen rano a vecer, jinak to proste nejde. Zahradku prozatim nemame, takze cas travime v byte. Stella zacina poradne lezt, tak ji tu delam takovou prekazkovou drahu, skaceme na mici, no - blbneme…
Uz aby bylo nejak normalne, co???
Nicol a Stella

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
684
20.7.06 17:22

My jsme si onehda naplanovali brnensky e-miminacky srazik primo na koupalisti, bylo nas asi 6 mamin, rozhodili jsme deky pod velkej strom do stinu, ratolesti si vesele lezly, sem tam jsme je zanorili do brouzdaliste a samy sebe do bazenu nebo pod sprchu. Na zpatecni ceste to jistilo jedno pivko a super den byl za nama :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.7.06 18:45

krasny podvecer..ja chodim s malym brzy rano dokud je stin a pak az k veceru, a jelikoz mame celej den slunce v oknech amme tu hicak jako krava, jsme bez balkonu, takze jsme koupily malej bazenek a mame ho v obyvaku na penovem puzzle a maleho tam racham, je strasne spokojenej a preziva tak ty vedra.....

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
88
20.7.06 21:05

My taky mezi 11-15 ven nechodíme, jsme raději doma a malý je z těch veder unavený, takže téměř celé dny prospí - asi jsme vyjímka
Anina+Daninek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2733
21.7.06 06:42

ahoj Ajo, nevim, kolik je tvé malé? My jsme dopol venku do 11 a odpol jdeme nejdřív v 16 hod. Máme koupaliště za rohem, tak tam jdeme i 2× denně. Taky mám kousek tchány na domku se zahradou, naši jsou dál, ale taky domek a zahrada…
Moc jsem ti nepomohla, viď?Tvoje holčička asi bude ještě malá. Vítek mi spí už jednou přes den, takže ten největší pařák prospí doma, kde je fajn. Pak svačinka, chvilku běhá nahý, hrajeme si,a ž pak jde ven. Taky ho omrzely všechny hračky. Doporučuji dát něco, co vůbec hračkou není:u nás momentálně frčí tenisové míče(líbí se mu jak skáčou), kolem půl roku byl zcela fascinován šroubovacícm červeným víčkem od okurek :roll: a podobně.
Jestli tě to utěší, tak v zimě jsem si zažila stejné psycho, jak byly ty mrazy a nedalo se jít ven,celý den doma s 7-8měsíční ratolestí, která se furt chtěla jen nosit …Byla jsem na palici. Ted je výhoda, že aspoň je hezké počasí, v zimě jsem měla depku.
Tak vydrž, ony ty vedra pominou.
K.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
150
21.7.06 11:50

No my prave taky chodime ven dopo do tech 11 a pak jsem to vcera zkousela kolem 16 hodiny a bylo to priserny mala (6,5 mesice) prorvala celych tech 45 minut, pak uz byl trochu stin od sousedovic orechu, tak jsem vytahla bazenek a byl klidek, ale mezi 11 - 16 je to docela peklo, nespi ani jeste nesedi, na zadech ani na brise se ji uz lezet nechce, tak je to docela boj. Ale zkusim ten bazenek v pokoji, jen budu muset najit nejaky velky igelit, mame koberec a Sarka slusne caka, vcera me de facto osprchovala coz mi nevadilo ;)).

Aja

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7799
21.7.06 13:32

Ahoj Ájo :D
A co tahkle cyklosedačku a výletovat ve stínu? Honza to s Verunkou takhle provozuje, má svou trasu, jede lesem, kde je krásný chládek, když přijedou nemá Verunka vůbec teplé tělo nebo spocená taky není, je krásně schlazená
Alenka

.........jé mě došlo, že jste vlastně mladší, takže asi ještě do sedačky od 9m. nemůžete :? Tak jedině bazének.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
150
21.7.06 13:39

Ahoj Alenko,

bohuzel presne tak, jeste nesedime, ale uz jsem nasla igelit pod bazenek do pokoje ;)). No a ted Sarka spi, tak jsem zvedava jestli to bude nasich 30 minut (ted uz spi jen jednou max. 2× denne ach jo :() anebo se ukaze a bude to i hodinka. No usla na brisku, kdyz s ni budu hybat tak se probudi, no a na brisku to zase tak dlouho nevydrzi, no uvidime. Jak je v Hnatnici? Verim, ze lip nez tady. 32,5 v obyvaku, 28 v loznici :(. Manzilek dneska jede do Hnatnice na kontrolni den, bude tam tak za hodku a pul. My jsme zustaly doma, v tom vedru se to ani jinak neda.

Doufam, ze se mate fajn.

Aja

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7799
21.7.06 13:43

No my tu jsme zabedněný a je tu necelých 25 stupňů :wink:
To spaní se vám spraví, Verča taky spala ještě před 2 měsíce 3× denně 30 minut, teď spí 2× denně přes hodinu a k tomu ještě někdy vpodvečer 30 minut.
Alenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama