Kolika - bolest bříška

15.3.21 09:55

Kolika bolest bříška

Dobrý den prosím o radu máme7 tydeni holčičku trpime na silné koliky a průjem až pěna nic nepomáhá změna um (Hipp, Bebivita, Sunar )ani probioticke kapky (laktobacilky Maxik, Biogaiga)ani kapky na prdiky a bolest bříška. (Espumisan, Sab, Baby calm)Neustálý pláč jsem úplně bezmocna Dekuju za rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
158
15.3.21 10:24

Ahoj, měli jsme to úplně stejný. Nic také nezabralo, ale co ho zklidnilo, byl nahrivaci polštářek na bříško, cvičení s nožičkami a v krajnim případě rektalni rourka. A jak často menis UM?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.3.21 10:31

@Letynka16 rektální rourku máme, cvicime ale skusim polstarek Dekuju za tip, menila po 10dnech, bojim se jestly nemá alergii na Laktozu po každém papani pláče má průjem a velik bolesti podle Dr. některá miminka proste placou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
158
15.3.21 10:34

Když najedeš na nějaké UM, měla bys ho nechat alespoň měsíc, než si an něj trávení zvykne. Bolest bříška může být právě tou častou změnou UM. ;) úplně mu to rozhazuje trávení, proto ten průjem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.3.21 10:36

@Letynka16 taky sem si říkala ale Dr. říkala ať zkouším ze nějaké um ji musí sednout, tak jsem zkusila ale bolesti už od prvního um, pořad stejně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
158
15.3.21 11:03

No nějaké si určitě sedne, ale nepoznáš to o 10 dnech ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4237
15.3.21 11:15

To znám taky jsem sem psala úplně zoufalé komentáře. Používali jsme beba optipro comfort. A před každým mlíčkem ten baby Calm no to jediné trošku pomáhalo. U toho mléka není dobré časté změny. Opravdu ten týden trvá než si bříško zvykne. Je to na prd a pomoc chcete hned že jo. Taky jsem to tak měla. Některé miminkum musí ta trávicí soustava dozrát. Kapičky se simethicon jako je ten espumisan mi přišlo zhoršují průjem. Baby calm jsou přírodní. Já už jsem ho opravdu musela dávat před každým mlékem jinak to bylo hodně znát. Zkuste masírovat bříško cvičit nožičkama, nosit v klubíčku, prý pomáhá spinkat v hojdavaku přes den. Nosit v šátku. Samo se to začne zlepšovat brzy neboj, u nas kolem 4 m se to vystřídalo za zácpu kde jsme obden pomáhali rourkou což byla úleva že pláč jen obden odpoledne a ne každý den furt. Držte se :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4237
15.3.21 11:19

Jinak jsou speciální mléka při alergii na kravskou bílkovinu. Můžete zkusit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.3.21 11:40

@Leviatan děkuji za radu já vždy pockala 10dni a podřád stejné, nevím právě jestly má alergii na kravského mléko nebo na laktozu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.3.21 12:07

Měli jsme to úplně stejně, pomohlo nám nahřívání bříška polštářkem z peciček, cvičení nožičkama, babycalm+kapky biogaia, zkoušeli jsme i espumisan, ale ten nám ty bolesti kupodivu zhoršoval. Hodně nám také pomohlo dávat na bříško, to se nám prcek vždy krásně vyprděl a když bylo nejhůř, tak jsme používali rektální rourku. Ale co nám nejvíc pomohlo byl čas, ve 3 měsících, jako když utne a máme konečně hodné a usměvavé miminko, sice nás ještě nejaký ten prdík občas pozlobí, ale nedá se to absolutně srovnávat s tím co to bylo. Takže jedině vydržet i když je to teda někdy na palici :zed: Přeju pevné nervy a ať drobečka brzy bolesti přejdou :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.3.21 12:59

Dnes jsem mluvila z Dr. nasadila nám Nutrilon laktose free, tak doufám ze už bude lépe. Děkuji všem za rady 💕 💕

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat