Komu začaly prázdniny?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
eva valoi
Extra třída :D 11912 příspěvků 11.03.19 15:02
Komu začaly prázdniny?))

Musím se smát.) V únoru byly děti nemocné, tak jsme na pěkné počasí koukaly z okna. Teď jsem se 14 dní vracela z práce pozdě a počasí mi vyloženě přálo. Dokonce tak, že jsem na tento týden plánovala nějaké výlety do přírody, dnes totiž dětem začaly prázdniny. Nicméně co čert nechtěl, od včera prší, v noci vichr, že do rána nešel proud (čert to vem). Dnes od rána nejdřív pršelo, pak se přidal sníh, vítr jako pr-se. Celý den svítím, jak je zataženo.
Někdy mi připadá, že je to vždycky přesně tak, jak člověk nepotřebuje. Počítám s tím, že nám za týden bude na cestu do práce a školy svítit sluníčko.)))
Stavíme lego, zítra půjdeme asi bruslit, možná nějaký ten akvapark, neboli placená zábava to jistí, no.., protože doma se s nimi opravdu být nedá..

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Monika4577
Povídálka 28 příspěvků 11.03.19 15:04

každý to má jinak nastavené. Já jsem vděčná za každý krásný den :srdce:

eva valoi
Extra třída :D 11912 příspěvků 11.03.19 15:05

@Monika4577 Já též. Bohužel těch krásných dní v roce zase tolik není.))

Tichošlápek
Extra třída :D 13733 příspěvků 11.03.19 15:07

@eva valoi vždyť tu máme úplně pohodové klima. I teď se dá byt venku, pláštěnky, holiny a tradá

Evkad
Kecalka 127 příspěvků 11.03.19 15:18

Mám raději jarní prázdniny v březnu než na začátku února, tak si užívám i z tohoto důvodu, i když je škaredě.
Jinak si letošní zimu užívám i slunečních dní, krásných východů a západů slunce ;-)
Dětem je jedno, jak se zabaví - jestli doma nebo komerčně.
Mé nejkrásnější prázdniny (a tedy ani jiné jsem neměla) byly u babičky bez nějaké organizované zábavy.
P.S. cestou z práce svítilo sluníčko na kvetoucí pampelišky.

ivašot.
Echt Kelišová 7530 příspěvků 11.03.19 15:19
@Tichošlápek píše:
@eva valoi vždyť tu máme úplně pohodové klima. I teď se dá byt venku, pláštěnky, holiny a tradá

Mě to přijde skoro lepší, než když v únoru bylo 20 stupňů

eva valoi
Extra třída :D 11912 příspěvků 11.03.19 15:23

Z tohoto pohledu asi ano. Celkově mi připadá, že je počasí postavené na hlavu. Na Vánoce sníh nebyl ani nepamatuji, v lednu je jak v březnu, v březnu se vrátí zima. Často se nám stane, že jsou taková tepla, že začnou kvést stromy předčasně a pak to všechno pomrzne..
Poslední roky mám pocit, že není moc jarní počasí (možná v únoru), zima se táhne až do května, pak to přejde rovnou do veder. Takže ze zimních bund jdeme pomalu rovnou do plavek..

Příspěvek upraven 11.03.19 v 15:24

Janli
Echt Kelišová 8197 příspěvků 11.03.19 15:23

@eva valoi naprosto tě chápu. Já zase celou zimu buď koukala oknem s nemocnýma dětma na sníh nebo se zdravýma na bláto a déšť :? . Votrava!!!

Saba77
Povídálka 26 příspěvků 11.03.19 15:25

neberte to tak katastroficky, musíme si užívat všechny výkyvy počasí

eva valoi
Extra třída :D 11912 příspěvků 11.03.19 15:26
@Janli píše:
@eva valoi naprosto tě chápu. Já zase celou zimu buď koukala oknem s nemocnýma dětma na sníh nebo se zdravýma na bláto a déšť :? . Votrava!!!

Tak mně osobně by to bylo fuk. Uklízím doma, no. Co chodím do práce, tak to tu tlačím furt před sebou. Spíš s těmi dětmi jsem chtěla trávit hodně času venku. Takhle vylezeme na procházku a za hodinu jsme rádi, že jdeme domů.

Billi
Nadpozemská drbna 26040 příspěvků 11.03.19 15:27

@eva valoi minulý týden bylo krásně, měli jsme prázdniny a já byla doma s dítětem se zánětem průdušek. Týden předtím byl taky nemocný.
Dneska sice sněží, ale ven se jít dá. Podle mě celkem běžné březnové počasí. Ale stejně jsme doma, protože kašle pořád. Jen dopoledne se byl projít.

eva valoi
Extra třída :D 11912 příspěvků 11.03.19 15:27

@Saba77 Neboj, zatím se nevěším.)

Kristýna 526
Stálice 84 příspěvků 11.03.19 15:28

@eva valoi s tím počasím co ty píšeš je to samé u nás přes noc vichřice stromy to až vyvracelo střechy z domu některé úplně strhle :? Je to počasí teď opravdu škaredé.my jsme radši dnes že strachu doma kdyby se ten vítr vrátil 8o ale zataženo je teda pěkně hnusně

eva valoi
Extra třída :D 11912 příspěvků 11.03.19 15:29

@Billi Já byla s nemocnými dětmi doma od konce ledna do konce února. Myslela jsem chvílema, že vyskočím z kůže.

lucenka
Hvězda diskuse 35660 příspěvků 11.03.19 15:29
@eva valoi píše:
Z tohoto pohledu asi ano. Celkově mi připadá, že je počasí postavené na hlavu. Na Vánoce sníh nebyl ani nepamatuji, v lednu je jak v březnu, v březnu se vrátí zima. Často se nám stane, že jsou taková tepla, že začnou kvést stromy předčasně a pak to všechno pomrzne..
Poslední roky mám pocit, že není moc jarní počasí (možná v únoru), zima se táhne až do května, pak to přejde rovnou do veder. Takže ze zimních bund jdeme pomalu rovnou do plavek..Příspěvek upraven 11.03.19 v 15:24

Tak v březnu má snad být zima :think: vždyť i v pranostikách se říká: březen že kamna vlezem, duben ještě tam budem.

A děti nejsou z cukru a venku mohou být i v dešti a sněhu, ne?

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama