Práce z domova obálky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.19 11:50
Prace z domova obalky

Ahoj maminky chtela bych se zeptat kdyz bych mela praci z domova coz je plneni obalek atd jak je to placenim vzp a duchodovym pojistenim? Plati to oni nebo si to kazdy plati sam? Dekuji za odpoved

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1482 příspěvků 11.03.19 11:51

Nechci kecat, nikdy jsem to nedělala, ale mám za to že obálky jsou víc podvod na lidi než opravdu výdělečná práce z domu… natož aby ti něco platili…

elen-ka
Extra třída :D 13333 příspěvků 16 inzerátů 11.03.19 11:54
@Anonymní píše:
Ahoj maminky chtela bych se zeptat kdyz bych mela praci z domova coz je plneni obalek atd jak je to placenim vzp a duchodovym pojistenim? Plati to oni nebo si to kazdy plati sam? Dekuji za odpoved

Když pominu náplň práce, tak to, zda bude odvádět zdravotní a sociální pojištění zaměstnavatel (tedy oni) nebo ty, záleží od typu smlouvy a toho, zda jsi OSVČ nebo zaměstnanec.

Petule030
Kelišová 5835 příspěvků 1 inzerát 11.03.19 12:15

Platit podle toho, jakou smlouvu budeš mít podepsanou. Jinak nechci ti do toho kecat, ale obálky apod. jsou prý velký podvod. Taky jsem o tom uvažovala a když jsem si přečetla místní diskuze, žádnou dobrou zkušenost jsem nenašla.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.19 12:32
@Petule030 píše:
Platit podle toho, jakou smlouvu budeš mít podepsanou. Jinak nechci ti do toho kecat, ale obálky apod. jsou prý velký podvod. Taky jsem o tom uvažovala a když jsem si přečetla místní diskuze, žádnou dobrou zkušenost jsem nenašla.

Nasla jsem tuhle stranku co si o tom myslite http://www.obalky-doma.cz

Lendeš
Kelišová 6154 příspěvků 11.03.19 12:42

A četla sis tu stránku pozorně? Je to typický příklad, kdy zaplatíš ty jim (to píšou hned ve čtvrtém bodě podmínek) a ve výsledku nic nevyděláš. Za stránkou stojí Tomáš Velcl, což je v téhle oblasti nechvalně známá firma. Stačí si o něm trochu vygooglit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.19 12:59

Dekuju moc tak hlavne ze jsem nenalitla dekuju

Lalelale
Závislačka 4104 příspěvků 11.03.19 13:01
@Anonymní píše:
Dekuju moc tak hlavne ze jsem nenalitla dekuju

pro příště: jakýkoliv zaměstnavatel, co po tobě bude chtít byť jen minimální částku předem, je podvodník. V práci platí zaměstnavatel zaměstnanci, ne naopak proboha. Zneužívají naivity lidí, co chtějí lehkou práci z domu.

jana2381
Kecalka 350 příspěvků 11.03.19 13:05

Sestrenka to jednou z nouze vyzkousela. Odpovedela na inzerat, poslala tusim 200 Kc s adresou (ustrizek a adresu mela vlozit do obalky a poslat) ze pry ji prijdou pokyny… No prisly…V OBALCE.. Ale byly ze si ma podat inzerat na plneni obalek, a az ji prijde obalka s ustrizkem o zaplaceni a adresou, ma zpetne vlozit do obalky tyto pokyny a poslat. Pak uz jen pry vydelavate 200 s kazdym duverivcem, ktery se necha zlakat praci na doma. Hnus…

Murka
Ukecaná baba ;) 1719 příspěvků 11.03.19 13:07

Kdyby to plnění obálek (a spousta dalších) fakt fungovalo, myslíš, že by ještě někdo chodil do práce? Slibují skoro šestnáct tisíc za dvě až tři hodiny práce denně. Tak proč sedět za pokladnou/trčet u pásu apod., když to jde takhle. Drtivá většina takových nabídek je podvod.
Zkus se podívat na tenhle web. Jsou tam nabídky práce, články a zkušenosti. www.prace-z-domu.com

Annabela11
Závislačka 3496 příspěvků 11.03.19 15:28
@Anonymní píše:

Je to hovadina!Nechápu jak se o tohle může někdo zajímat.

Petule030
Kelišová 5835 příspěvků 1 inzerát 12.03.19 08:53
@Annabela11 píše:
Je to hovadina! Nechápu jak se o tohle může někdo zajímat.

Já to chápu.

Někdo nevychází se svým příjmem a přes den je v práci, někdy člověk musí být i doma. Nebo z rodičáku se kolikrát
těžko vychází, pokud partner není nebo nemá vysokou výplatu. A žena bez pravidelného hlídání nemá kam odložit malé dítě, když si chce přivydělat. Ideální je práce z domova a ve vyhledávači vyskočí na prvním místě obálky. Zní to jako snadný výdělek z domova. :nevim:

Jednoduché, na tom přece není nic k nepochopení. ;)

Petule030
Kelišová 5835 příspěvků 1 inzerát 12.03.19 08:57

Zakladatelko, napiš mi sz, odkud jsi. Mohla bych něco doporučit. Není to práce z domova, ale směny si plánuješ podle toho, kdy se ti to opravdu hodí.

Annabela11
Závislačka 3496 příspěvků 12.03.19 10:27

@Petule030 Já chápu že na rodičáku je málo peněz ale zrovna obálky už jsou sakra proflakla práce která je podvod… :nevim:

Annabela11
Závislačka 3496 příspěvků 12.03.19 10:31
@Anonymní píše:

Zakladatelko pokud jsi z města mohu ti poradit sz …

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama