Kondolovat ex

Anonymní
10.1.20 17:40

kondolovat ex

Jsem rozvedená s manželem jsme se nerozešli zrovna v dobrém a nyní se ani nebavíme, nestýkáme. Jeho matka proti mě celou dobu našeho manželství zbrojila, naváděla ho, nesměla jsem k ní, děti byly pouze moje a nechovala se jako babička…
Nicméně zemřela a můj tatínek s rodinou dostal parte, tudíž bude kondolovat. Já jsem nic nedostala. Nevím zda kondolovat či ne.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

31416
10.1.20 17:45
@Anonymní píše:
Jsem rozvedená s manželem jsme se nerozešli zrovna v dobrém a nyní se ani nebavíme, nestýkáme. Jeho matka proti mě celou dobu našeho manželství zbrojila, naváděla ho, nesměla jsem k ní, děti byly pouze moje a nechovala se jako babička…
Nicméně zemřela a můj tatínek s rodinou dostal parte, tudíž bude kondolovat. Já jsem nic nedostala. Nevím zda kondolovat či ne.

nekondolovala bych.Bylo by to ryze formální a neupřímné. Ať se zlá bába škvaří v pekle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.1.20 18:06
@Anonymní píše:
Nicméně zemřela a můj tatínek s rodinou dostal parte, tudíž bude kondolovat. Já jsem nic nedostala. Nevím zda kondolovat či ne.

Ja bych naopak ukazala ze mam charakter a byt se nechovala hezky, tak bych kondolovala ;) povznest se nad tim a ukazat ze jsem lepsi a i kdyz ona zbrojila, tim ukazes ze jsi dobra matka pro deti tveho ex ;)
Konecne rozhodnuti je stejne na tobe…ale ne nadarmo se rika o mrtvych jen v dobrem, byt nebyli uplne nejlepsi :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1447
10.1.20 18:06

Osobně bych to brala podle svého vnitřního pocitu. Jestli máš dojem, že i tak bys kondolovat měla, tak bych minimálně šla na pohřeb. Pozůstalí to sice mohou vnímat jako provokaci a nějakou touhu po senzaci (ale provokaci mohou vidět i v tom, že nepřijdeš), ale pokud máš pocit, že se chceš s dotyčnou přesto nějak „v dobrém“ rozejít, tak bych asi šla na obřad. Nutně pak nemusíš jít třást rukou, jestli si myslíš, že to už by vhodné nebylo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.1.20 18:07

Pokud by bylo na obálce, ve které přišlo parte, napsáno jméno tatínka a dodatek „s rodinou“, tak bych i já kondolovala. Pokud tam je pouze jméno tatínka, nekondolovala bych.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31416
10.1.20 18:08
@Dragonsqueen píše:
Ja bych naopak ukazala ze mam charakter a byt se nechovala hezky, tak bych kondolovala ;) povznest se nad tim a ukazat ze jsem lepsi a i kdyz ona zbrojila, tim ukazes ze jsi dobra matka pro deti tveho ex ;)
Konecne rozhodnuti je stejne na tobe…ale ne nadarmo se rika o mrtvych jen v dobrem, byt nebyli uplne nejlepsi :nevim:

jen v dobrém? Nikoli. Někdo si to nezaslouží. V dobrém ať si vzpomíná rodina, Tobě ubližovala. Na nějakou ukázku charakteru bych se vykašlala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.1.20 18:14
@Anonymní píše:

Ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.1.20 18:17

kondolovat ex

Na obálce nic nebude, ex ji dal do schránky jak jel kolem. Pohřeb se nekoná. Mimochodem ex měl v péči děti, jelikož je zpracoval, aby měl alimenty pro sebe. Navíc, když mi umřela babička, tak je ani nepustil na pohřeb natož aby kondoloval. Myslela jsem jen po sms, ale vhodné to není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.1.20 18:26
@kleriska píše:
Na obálce nic nebude, ex ji dal do schránky jak jel kolem. Pohřeb se nekoná. Mimochodem ex měl v péči děti, jelikož je zpracoval, aby měl alimenty pro sebe. Navíc, když mi umřela babička, tak je ani nepustil na pohřeb natož aby kondoloval. Myslela jsem jen po sms, ale vhodné to není.

Tak pokud je vse takhle jak pises, tak bych nekondolovala…absolutne vubec bych se nad tim ani nepozastavila…myslela jsem ze tam slo pouze o jeji spickovani. Ale pokud proti tobe sla takhle cela rodina vcetne jeho tak by pro me absolutne neexistovali..nikdo z nich

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11684
10.1.20 18:32

@kleriska Ne, v tomhle případě by mě to ani nenapadlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8559
10.1.20 18:37

Ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.1.20 18:45

No a to se ted snaží advokátky o domluvu mediací, řeší me majetkové vyrovnání..je to jen vytahování peněz…Staršího nemocného syna nakonec vyhnal, protože mu odmítal už odevzdávat celou výplatu a ted najednou se chce s ním zas bavit a kluk mu na tu jeho hru skočil, mě se zbavil sprostým podvodem a vzal děti, střechu nad hlavou..ted se tváří jako bych byla na vině já…Bude to boj, jemu o nic nejde už má všechno a 2 práce, já nic, takže majetek se potáhne, počítá, že nebudu mít na soudy a nechám se oškubat, údajně mu zemřela darovala do domu peníze, aby měl většinu, těžko se to nyní bude prokazovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8606
10.1.20 19:03
@Burj Chalifa píše:
jen v dobrém? Nikoli. Někdo si to nezaslouží. V dobrém ať si vzpomíná rodina, Tobě ubližovala. Na nějakou ukázku charakteru bych se vykašlala.

Přesně. Proč si pořád na něco hrát? Zbytečný

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1023
10.1.20 23:13

Ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
216
10.1.20 23:14