Reklama

Kondylomata - co na imunitu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.18 19:17
Kondylomata - co na imunitu

Chci se zeptat, zda má někdo zkušenost s doplňky stravy na podporu imunitu. Jsem v 25tt a doktorka mi objevila kondylomata, jsem z toho celá špatná :( připadám si hrozně jak před sebou, tak před přítelem. Hlavně ale nechci nějak ohrozit mimi. Jsem objednaná na chirurgické odstranění, ale co jsem se dočetla, tak se rády vracejí a hlavní je podpořit imunitu. Ta moje byla špatná už před těhotenstvím. Děkuji za jakékoliv rady a omlouvám se za anonymní příspěvek, jde přece jenom o dost choulostivé téma.

Reklama

Reakce:

lampicka11
Závislačka 3363 příspěvků 2 inzeráty 10.04.18 19:30

Hele me se udělali…mela jsem je cca pul roku a myslela jsem si najivne ze to zmizí ale rozlezlo se to až za konecnik :,(. Byla jsem na odstranění v lehké narkoze na 5minut a lip jsem se necitila :lol: A zopakla jsem si to znova. Za 4mes jsem otehotnela a tuk tuk nevratily se a nic ne imunitu neberu. Uz jsem po zákroku 3/4roku.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.18 19:39

Indonal, manzelovi zmizely diky tomu, ani na zakrok nemusel :palec:

Divver
Ukecaná baba ;) 1455 příspěvků 10.04.18 20:18

Mne i manzelovi to zmizelo samo ;) jinak ale pry hliva ustricna. Kazdopadne ss nejdriv zeptat lekare, jestli to v tehu muzes ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.18 20:54

Tak s těmi mám take velmi nemilou zkušenost. Objevily se mi asi v pátém měsíci těhotenství, nejdříve jen dvě malinké u poševního vchodu, holením jsem si je roznesla mezi půlky a šíleně se mi rozrostly kolem řitního otvoru. Z toho důvodu jsem musela rodit císařským řezem, aby se miminko nenakazilo. Bylo to tak hrozně, že jsem první týdny po diagnóze probrečela a manžel se mě nemohl ani dotknout, strašně jsem se styděla. Při císařském řezu mi je doktor odstranil, nepřeju nikomu cítit tu šílenou bolest potom. Stehy samozřejmě postupně vypadaly dřív, než se to stačilo zahojit a na každé straně jsem měla velkou otevřenou ránu. Prováděla jsem koupele v řepíku a od doktora jsem dostala enzymatickou mastičku, po které se to super hojilo. Jizvu po císaři jsem měla krásně zahojenou už za čtrnáct dní a tyhle rány ještě nedohojené na kontrole po šestinedělí, jen pro představu. Mastičku mi doktor v těhotenství napsat nechtěl a chirurgické odstranění se prý při tak velkém výskytu musí provádět v narkóze a na to bych zase nepřistoupila já. Užila jsem si své a mohu jen doufat, že se zpět nevrátí. Četla jsem i názor, že v těhotenství se takove věci jako bradavice a podobně rozrůstají, jak je tělo nastavené na vyživování miminka. V mém případě se to opravdu potvrdilo. :zed:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.18 16:48

Zajímalo by mě, jestli můžu s kondylomaty do bazénu. Jde mi o to, abych nikoho dalšího nenakazila.

Ela025
Kecalka 190 příspěvků 11.04.18 19:10

Mně na imunitu zabral IMUNOR, je ale na předpis a netuším, zda to může předepsat jiný lékař než imunolog a taky, zda se může v těhotenství, jsou to vyloženě bílý krvinky (prasečí)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Novinářky potvrdily, že žádní sirotci neexistují, arabista jejich hledání nechápe

Reportérka České televize Markéta Kutilová odjela do Libanonu, aby zjistila,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama