Konec dovolené, zítra do práce, depka

Anonymní
26.8.20 18:38

Konec dovolené,zítra do práce,depka

Zítra jdu po 12 dnech do práce. Vůbec se mi nechce, netěším se, mám z toho chmury. Uteklo to rychle :( Máte taky takové pocity po konci dovolené? všechno moc prožívám, i tohle. Jenže prostě se musí no

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22510
26.8.20 18:41

Jikoz mam sedave zamestnani a rada travim aktivni dovolenou, velmi casto si jdu zpatky do prace svym zpusobem odpocinout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3802
26.8.20 18:43
@Anonymní píše:
Zítra jdu po 12 dnech do práce. Vůbec se mi nechce, netěším se, mám z toho chmury. Uteklo to rychle :( Máte taky takové pocity po konci dovolené? všechno moc prožívám, i tohle. Jenže prostě se musí no

Mne to neva vratit se do prace..ma kancel. prace me bavi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1109
26.8.20 18:48

Ja uz se do prace tesim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19168
26.8.20 18:50

@Svistice take tak, zvlast po dovolene s malymi detmi. Ale ja mam svou praci rada, mame dobry kolektiv. Nekam k pasu ci buzerujici nadrizene by se mne vracelo hure.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50543
26.8.20 18:51

Byla jsem vcera po skoro dvou mesicich. Teda o dovolene beru kazdy rok dva tydny tabor. Takze uplne cele prazdniny dovolenou nevyuzivam. Nejaky rezim byl. Ale priznavam se, ze vcera jsem prisla odpoledne domu, byla jsem uvarena a musela jsem si chvilku dat slofika :oops:. Hur se rano vstavalo na budik.
Dneska uz to bylo fajn, zitra bude zas lip. Clovek se rychle prizpusobi situaci a vrati do rezimu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.8.20 18:54

No taky jsem se po 14 dnech do prace netesila, v pondeli jsem byla poprve a vcera jsem si zlomila kotnik, tak ted lezim doma, cela me 6 tydnu se sadrou a co bych za to dala jit do prace

• Citovat
  • Nahlásit
48794
26.8.20 18:56
@Anonymní píše:
No taky jsem se po 14 dnech do prace netesila, v pondeli jsem byla poprve a vcera jsem si zlomila kotnik, tak ted lezim doma, cela me 6 tydnu se sadrou a co bych za to dala jit do prace

Ti tam ale musí mít z tebe radost. :P To krásné vždycky uteče jako voda. Tak ať se ti ten kotník hojí. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1525
26.8.20 19:00
@Anonymní píše:
No taky jsem se po 14 dnech do prace netesila, v pondeli jsem byla poprve a vcera jsem si zlomila kotnik, tak ted lezim doma, cela me 6 tydnu se sadrou a co bych za to dala jit do prace

Mne sundali sádru minulý týden. Taky kotník. Léto v pr.eli. To je rok jak korálek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.8.20 19:04
@Anonymní píše:
Zítra jdu po 12 dnech do práce. Vůbec se mi nechce, netěším se, mám z toho chmury. Uteklo to rychle :( Máte taky takové pocity po konci dovolené? všechno moc prožívám, i tohle. Jenže prostě se musí no

Jooo holka, to je ještě dobrý. Mě teď čeká návrat do práce po cca7mi letech na mateřský, to je teprve peklicko :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.8.20 19:18

@mrav pracuji nastesti z domova

• Citovat
  • Nahlásit
342
26.8.20 19:54
@Anonymní píše:
Jooo holka, to je ještě dobrý. Mě teď čeká návrat do práce po cca7mi letech na mateřský, to je teprve peklicko :mrgreen:

Me taky, zitra poprve po 6, 5 letech! :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45723
26.8.20 19:56

Taky se mi po dovolený nikdy nechce do práce. A to stačí i jenom třeba nějaký prodloužený víkend v hezkém prostředí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13994
26.8.20 19:59

Taky se mi nikdy nechce, ale neboj, den, dva a bude to zase dobrý :mrgreen:
V červenci jsem měla týden dovču (no vypomáhala jsem na táboře, takže jako dovolená to vyloženě nebyla :mrgreen: ) a tam jsem nastydla, takže z dovolené rovnou na neschopenku :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2676
26.8.20 20:26

Já takhle loni nastupovala po sedmi letech do nové práce. No, ten první týden jsem i trochu obrečela, protože jsem hledala práci ve školství (dodělala jsem si kurz asistent pedagoga), s tím, že když budu mít nějakou praxi, že bych si dodělala pedagogické vzdělání. Jenže nakonec jsem zůstala v oboru, státní úředník, s výhledem na to, že budu muset složit úřednickou zkoušku. No, celkem se to vstřebalo, práce mě baví, i když si při prázdninách dětí povzdechnu, že jsem mohla mít prázdniny s nimi, kdyby to vyšlo. No, celkem jsem si to volno díky koronaviru užívala, brala jsem si vždycky čtvrtky, pátky ošetřovačky a o prázdninách čtvrtky, pátky dovču, takže teď má za celé prázdniny týden volna. Jsem z toho trochu nervé, protože mě tam někdo zastupuje, tak se bojím, aby nevyplavala nějaká chybka, ale zatím se nikdo neozval, tak snad to bude dobrý. Celkem se do práce těším, i když to ranní vstávání mě ubíjí. No od úterý to bude zase vstávání i s dětmi, tak to bude trochu hoňka a ubydou volný čtvrtky a pátky, tak uvidím :mrgreen: Asi budu mít v práci víc času :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama