Konec kojení v 9 měsících, jakou lahev na UM

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
malinkaNy
Kecalka 391 příspěvků 14.11.14 09:57
Konec kojení v 9 měsících, jakou lahev na UM

Ahoj holky, potřebovala bych radu. Malému je 9 měsíců, vypadá to, že se mi pomalu odstavuje (přes den MM odmítá, ráno a v noci a na večer u kojení zlobí :( ). Od mala nemá dudlík, usíná jen s palcem v puse. Zkoušela jsem mu několikrát dát UM i moje MM normální lahvičkou z DM, ale nechce si nechat tu savičku ani strčit do pusinky, vzteká se atd., jinak to UM i MM si občas nechá dát po lžičkách, takže v chuti asi problém nebude, spíš prostě nechce tu savičku. Holky, prosím jakou lahvičku Vaše děti po skončení kojení přijaly? Prosím o konkrétní názvy popř. odkazy. Jo a ještě, nechci zatím učit na hrnek, protože moje první dítě z hrnku téměř nic nevypilo, tak jsme musely dát lahev s brčkem popř. flašku od Jupíka. Moc díky

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Run
Generální žvanilka 20654 příspěvků 14.11.14 10:06

Hrnek :mrgreen: Bez legrace, kojené děti většinou žádnou měkkou savičku nepřijmou. Zkus tvrdé pítko nebo rovnou netekoucí hrnek nebo brčko, nebo toho Jupíka.

malinkaNy
Kecalka 391 příspěvků 14.11.14 10:07

@Sibyla0 Jaké prosím myslíš netekoucí pítko - jako avent kouzelný hrneček?

macík
Ukecaná baba ;) 1479 příspěvků 14.11.14 10:09

Jako bych slyšela svoji maminku, když mluví o mně :mrgreen: Dudlík jsem neměla, savičku jsem nechtěla přijmout, pokaždé, jak jsem ucítila gumu, jsem se prý pozvracela. No musíš pomaličku zkoušet, nakonec jsem to přijala a pro změnu nebyla schopná do dvou let pít z hrnku. Jinak sametovou savičku má Mam, mám ji pro malou a dobrý, je ten povrch fakt příjemný a podobný kůži, jestli se to vůbec nějak dá porovnat.

Run
Generální žvanilka 20654 příspěvků 14.11.14 10:12

@malinkaNy Kouzelný je ten, co se dá pít po celém obvodu? Já myslela spíš ten, co má prostě to tvrdý pítko. Takový: https://www.detskydum.cz/…neek-331001/ on je taky kouzelný jak koukám :mrgreen: Prostě aby ta hubička byla z tvrdého plastu.

nikulka
Echt Kelišová 9263 příspěvků 14.11.14 10:12

Já končila s kojením v 7 měsících a jedinou lahvičku co mi syn vzal byla tato http://www.zbozi.cz/…i-colic-c2n/?…
a bez problémů pil UM až do dvou let :palec:

janulikz
Kecalka 185 příspěvků 14.11.14 11:06

Tak mě malá nejlíp přijala flašku z DM s brčkem. Teď bez ní nedá ránu, jak ji vidí, tak ji nedá z ruky než to všechno vypije :D Taky kojená, bez dudlíka s palcem na usínání:D

malinkaNy
Kecalka 391 příspěvků 14.11.14 11:10

@janulikz A pila Ti z ní i mlíko? Malý mi ještě nesedí, tak mi pití mléka z lahve s brčkem přijde nereálné,..

malinkaNy
Kecalka 391 příspěvků 14.11.14 11:54

@Sibyla0 Mám doma Avent a ani omylem, nechce z něj tahat, jen to pítko kouše,..

Run
Generální žvanilka 20654 příspěvků 14.11.14 11:59

@malinkaNy to se poddá.. Malá jsem „učila“ pít dlouhé měsíce. Až po roce věku začala pít hodně. Ale byla kojená dál. On na to příjde, prostě ať má ten hrnek pořád k dispozici, bude kouset, bude si to prohlížet a nakonec na to přijde.

malinkaNy
Kecalka 391 příspěvků 14.11.14 12:03

@Sibyla0 No jo, ale on se mi pomalu odstavuje, nechce moc pít ani z prsu, prostě bych ho potřebovala naučit pít co nejdříve z něčeho jiného, občas si vezme malinko MM nebo UM po lžičkách, ale to je fakt troška, stříkačku nedáme, dostával na ní abtibiotika a ty zvracel, takže jak vidí stříkačku je pohroma, hrnek jen kouše a savičku od lahve si nenechá dát ani do pusy,…

janulikz
Kecalka 185 příspěvků 14.11.14 12:03

@malinkaNy přítel jí do toho dokonce udělal kašičku, jen řidší :)a pila jak divá

janulikz
Kecalka 185 příspěvků 14.11.14 12:05

A stačí když nebude uplně ležet, aby byl trošku zvedlej a pujde to. Ono to má to brčko celkem dobře udělaná a příjde mi že to cucá jak bradavku :)

malinkaNy
Kecalka 391 příspěvků 14.11.14 12:22

@janulikz Já jsem zkoušela normální brčko a opět bez úspěchu,…

janulikz
Kecalka 185 příspěvků 14.11.14 13:10

Normální ne, ta flaštička to má nahoře to brčko rozšířený a hezky měkký :)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >