Konec rodičáku - přijde dopis?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.19 15:41
Konec rodicaku - prijde dopis?

Ahoj holky, prosim o radu - ted nekdy by mi mel koncit rodicak - netusim, kdy presne, nedari se mi to dopocitat a na UP se bohuzel nedostanu, abych se zeptala. Tak se ptam na zkusenosti - zatim mi neprisel zadny dopis o ukonceni. Znamena to, ze tento mesic jeste RP prijde?

Diky moc!

Reakce:
Valkýra88
Kecalka 418 příspěvků 11.03.19 15:53
@Anonymní píše:
Ahoj holky, prosim o radu - ted nekdy by mi mel koncit rodicak - netusim, kdy presne, nedari se mi to dopocitat a na UP se bohuzel nedostanu, abych se zeptala. Tak se ptam na zkusenosti - zatim mi neprisel zadny dopis o ukonceni. Znamena to, ze tento mesic jeste RP prijde?Diky moc!

No muzes tam zavolat :D .Ale jinam rodicak se posila zpetne (jako vyplata). Dopis o ukonceni mi prisel cca mesic pred koncem.

zuza92
Zasloužilá kecalka 612 příspěvků 11.03.19 15:58

Mně třeba přišel poslední rodičák v srpnu a dopis v říjnu :mrgreen:

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 13651 příspěvků 11.03.19 16:01

Mne přišly dopisy dva - jeden s poslední vyplaceno částkou, druhy s datem ukončení rp. Oba asi měsíc před koncem

lenorecka
Kecalka 150 příspěvků 11.03.19 16:07

@Valkýra88 Po telefonu mi to prave odmitsji rict. :(

Zpavlí
Zasloužilá kecalka 533 příspěvků 2 inzeráty 11.03.19 16:30

Mě přišel dopis asi dva měsíce po vyplacení poslední dávky.

Kriss Tina
Echt Kelišová 9493 příspěvků 11.03.19 16:34

Mě přišel před tou poslední dávkou, bylo tam k jakému dni končí a poslední částka byla o pár korun vyšší než ty předtím, tak tam psali, že přide větší a další měsíc že už nebudou posílat jenom těch pár korun zvlášť…

Váš příspěvek
Reklama