Reklama

Konečně za námi - Vánoce!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Samantha9
Ukecaná baba ;) 1377 příspěvků 02.01.17 07:22
Konečně za námi - Vánoce!

Ahojky, taky jste rády, že už jsou Vánoce konečně za námi? Pro mě ted konečně začalo volno, nemusím shánět dárky, péct, nikam jezdit.. vnímám to jako velice náročné roční období.. :lol: není nás v rodině zrovna málo a navíc obě naše rodiny jsou na míle daleko, tak je to mazec to všechno objezdit a vlastně ani nejsme přes svátky doma. Jak to máte vy? Užíváte si je v poklidu domova nebo to máte jako já a ted konečně můžete vydechnout? (oddychové konverzační téma :mrgreen:)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

pomeranca
Extra třída :D 10700 příspěvků 02.01.17 07:27

Jsem ráda, že už se bude dát normálně nakupovat. Jinak mi Vánoce nevadí, dárky sháním ráda, stresu a nestihani bylo stejně jako jindy.

Jarka K
Závislačka 3912 příspěvků 02.01.17 07:31

Já jsem byla ráda, že je to za námi do chvíle, kdy mi dneska v 5:27 zazvonil budík a já se začala chystat do práce :mrgreen:
měla jsem volno od 23.12. do včera a bylo to tak půl na půl… 23. honička, aby bylo uklizeno, vánočka, salát a pak tak půl času po návštěvách a půl času pohodička doma (to se mi líbilo. Už jsem nic nehrotila, jen občas běžně uklidila, procházky, cvičení, válení u telky)…

misalin
Zasloužilá kecalka 508 příspěvků 02.01.17 07:34

Mě je líto, že je po Vánocích. Zrovna včera večer jsem mužovi říkala-škoda, že není teď před Vánoci, že to není teprve před námi, ale už za námi. Mám Vánoce ráda, vždy se na ně těším. rodiny máme blízko, takže návštěvy náročné nebyly.

juliettee
Ukecaná baba ;) 1907 příspěvků 02.01.17 07:37

Já miluju Vánoce. Ikdyž tyhle nebyly úplně podle mích představ, i tak bych si to nejradši zopakovala.

Jana525
Závislačka 4764 příspěvků 02.01.17 07:38

Nejsem rada, ale ani nesmutnim. A navic pro me Vanoce trvaji az do 6. ledna.
Nehonila jsem se, vse probehlo uzasne v klidu, protoze jsem se zacala pripravovat uz v lete, takze letosni Vanoce jsem si opravdu uzila klid, mir a pohodu. Ted si uzivam krasny Novy rok, ktery jak se zda nas konecne vyvede z te slamastyky do ktere nas dostal rok 2016 a ktery pro nas vubec nebyl dobry.
6. ledna si oslavime vyroci svatby :srdce: a pak uz se tesim na Velikonoce :dance:

WaIl
Kelišová 5724 příspěvků 02.01.17 07:59

Každý rok jsem se na Vánoce hódně těšila.. Ale letos tomu bylo jinak… Asi na mě dolehly všemožné starosti (čeká nás zápis do MŠ, zápis do ZŠ s odkladem.. kvůli tomu obíháme různá vyšetření). Takže toho mám na čtení a zjišťování docela dost… a vzhledem k tomu, že jsem 100% dárků objednávala po eshopech, mám pocit, že od listopadu do Vánoc ze mě počítač vysál veškerou radost a energii. Ale přesto jsem vše zvládla, dárky se povedly, i to cukroví jsem napekla… Nicméně jsem opravdu ráda, že už je po Vánocích. My jsme je teda navíc celé promarodili.. Jen dvě návštěvy jsme absolvovali.. u obou rodičů.
Ještě počkám na Tři krále, a s velkou radostí odstrojím stromek, a všechnu výzdobu uklidím do sklepa.. A budu vyhlížet buďto sníh, a nebo nějaké teplejší dny. :)

Samantha9
Ukecaná baba ;) 1377 příspěvků 02.01.17 08:00
@Jana525 píše:
Nejsem rada, ale ani nesmutnim. A navic pro me Vanoce trvaji az do 6. ledna.
Nehonila jsem se, vse probehlo uzasne v klidu, protoze jsem se zacala pripravovat uz v lete, takze letosni Vanoce jsem si opravdu uzila klid, mir a pohodu. Ted si uzivam krasny Novy rok, ktery jak se zda nas konecne vyvede z te slamastyky do ktere nas dostal rok 2016 a ktery pro nas vubec nebyl dobry.
6. ledna si oslavime vyroci svatby :srdce: a pak uz se tesim na Velikonoce :dance:

Ty si to umíš užít :mrgreen:. Nestras s Velikonocema :mrgreen:. U nas mame fakt tu nevyhodu, že jedna rodina je 400 km daleko a druhá 700 km a řídím já, takže celkově spíš stres tyhle velke svatky. :)

catherine100
Vesmírná mluvilka 30549 příspěvků 02.01.17 08:04

Ještě jeden den a po měsíci půjde starší do skolky :dance: :dance: :lol:
Denně se tu rvou jak koně a nezavrou cumacky…
Do toho jak je muž vyjjimecne doma, se mí tu plete, kazí nám naše zabehle rituály a se. e me :mrgreen:

Samantha9
Ukecaná baba ;) 1377 příspěvků 02.01.17 08:09
@WaIl píše:
Každý rok jsem se na Vánoce hódně těšila.. Ale letos tomu bylo jinak… Asi na mě dolehly všemožné starosti (čeká nás zápis do MŠ, zápis do ZŠ s odkladem.. kvůli tomu obíháme různá vyšetření). Takže toho mám na čtení a zjišťování docela dost… a vzhledem k tomu, že jsem 100% dárků objednávala po eshopech, mám pocit, že od listopadu do Vánoc ze mě počítač vysál veškerou radost a energii. Ale přesto jsem vše zvládla, dárky se povedly, i to cukroví jsem napekla… Nicméně jsem opravdu ráda, že už je po Vánocích. My jsme je teda navíc celé promarodili.. Jen dvě návštěvy jsme absolvovali.. u obou rodičů.
Ještě počkám na Tři krále, a s velkou radostí odstrojím stromek, a všechnu výzdobu uklidím do sklepa.. A budu vyhlížet buďto sníh, a nebo nějaké teplejší dny. :)

Tak moc držím palce, at vse hrave zvladnete :kytka:. Občas bývají náročnější období, ale střídá se to naštěstí s těma méně náročnými.
Mně tenhle rok přijdou ty Vánoce strašně materiální, ale asi je to tím že obdarovavam přes 20 lidí..pouze blízkou rodinu a to je fakt mazec..vůbec jsem si letos neužila tu radost z toho, že obdarovavam, spíš jen stres na nikoho nezapomenout, zabalit, napect, odřídit a navstevovat blízké..jsem rada doma v klídecku, chlap v praci, navareno, parada. Jen prcek je nemocny, ale jinak je to sluníčkový :mrgreen:

Samantha9
Ukecaná baba ;) 1377 příspěvků 02.01.17 08:10
@catherine100 píše:
Ještě jeden den a po měsíci půjde starší do skolky :dance: :dance: :lol:
Denně se tu rvou jak koně a nezavrou cumacky…
Do toho jak je muž vyjjimecne doma, se mí tu plete, kazí nám naše zabehle rituály a se. e me :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: padam smíchy :mrgreen:

Kotatko03
Echt Kelišová 8059 příspěvků 02.01.17 08:19

Že bych se vyloženě radovala to ne, možná spíše naopak. Neboť mně začíná pravý shon právě teď…

WaIl
Kelišová 5724 příspěvků 02.01.17 08:28
@Samantha9 píše:
Tak moc držím palce, at vse hrave zvladnete :kytka:. Občas bývají náročnější období, ale střídá se to naštěstí s těma méně náročnými.
Mně tenhle rok přijdou ty Vánoce strašně materiální, ale asi je to tím že obdarovavam přes 20 lidí..pouze blízkou rodinu a to je fakt mazec..vůbec jsem si letos neužila tu radost z toho, že obdarovavam, spíš jen stres na nikoho nezapomenout, zabalit, napect, odřídit a navstevovat blízké..jsem rada doma v klídecku, chlap v praci, navareno, parada. Jen prcek je nemocny, ale jinak je to sluníčkový :mrgreen:

Děkuji. :kytka: Mám to podobně.. dárky pro 17 lidí.. Akorát toho řízení jsem ušetřena. Za praprarodičema (300km) v zimě nejezdíme.. kvůli špatnému počasí a malým dětem.. když není sníh, tak je ledovka, atd. Ale dárky tam posíláme.. Navíc si každý rok objednávám kalendáře z fotek.. tak pak narychlo po večerech nad tím sedím.. Letos mi přišly dva dny před Vánocema. :lol: No fakt toho bylo dost. :roll:

kituska
Závislačka 2710 příspěvků 02.01.17 08:29

Ja mam vanoce rada, ani jsem nestresovala, ale bylo to náročné..ted si konecne zacnu uzivat pohodicku na materske pred porodem :)

kaja00
Extra třída :D 13428 příspěvků 02.01.17 08:30

No mám to tak napůl. Jsem ráda, že budu jíst konečně normálně (nebude mě lákat cukroví), ale nerada, že už není volno. Zároveň se těším na březen/duben, to už bude déle světlo, to mi fakt chybí v zimě.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama